TW-DB Info nie dziala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12518
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12518

Gość
Gość
Od jakiegoś czasu nie działa mi TW-DB , efekt jest taki ze nie może się połączyć ani pobrać danych. Reinstalowałem TW-DB, również fire foxa i nic. Wpadłem na pomysł aby spróbować w chrome ale efekt ten sam, zainstalowałem opere i nic dalej to samo. Czy ktoś mógłby mi doradzić co zrobić lub wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. Będę wdzięczny za pomoc gdyż granie staje się bardzo uporczywe i nudne przy dobieraniu ubranka na pojedynek. Może jest jakiś podobny (alternatywny) programik a ja o tym nie wiem, proszę o odpowiedz.

Dodam iż robiłem wszystko zgodnie z instrukcją i na wszystkie możliwe sposoby.

// post edytowano- Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

1. strona działa i bardzo dobrze się spisuje.
2. nie działa Ci skrypt Cloth Calc, który nie aktualizuje podczas praktycznie każdej loterii optymalnego ekwipunku.
3. jeżeli granie bez Cloth Calc staje się uporczywe i nudne przy dobieraniu ubranka na pojedynek to jedynie świadczy o tym że nie masz kompletnego pojęcia jak działają pojedynki w tej grze oraz polecam całkowite usunięcie ciasteczek, historii oraz pamięci o tej grze lamusie.
4. nie ma alternatywnego programu tylko kolejny ułatwiający(upośledzający) skrypt, bez którego Twój marny wysiłek umysłowy do niczego nie doprowadzi:
https://tw-calc.net/about-script

5. nie pozdrawiam
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Tak jak Rachelek napisał, TW-DB to strona, niedziałający skrypt to Cloth Calc, który nie wspiera aktualnej wersji gry (trzeba poczekać na aktualizacje od twórców). Alternatywy to tw-calc, ale na twoim miejscu poczekałbym na aktualizacje skryptu.
 

DeletedUser12518

Gość
Gość
Dzięki za odpowiedź, rozumiem.
Na forum pisałem dlatego że jestem lamusem i nie znam się na pojedynkach jak niektórzy geniusze.
Zamykam dyskusję i jeszcze raz dzięki.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Taka mała informacja...
Błąd jest wywołany nowymi przedmiotami z setu patrioty, kiedy twórcy TWDB zrobią nakładkę? Niewiadomo...

Alee... da się to obejść, albo podmieniamy kod skryptu według porady lebareslep https://forum.the-west.net/index.php?threads/tw-db-info-english-support.40603/page-101#post-770022 (nie próbowałem tego), albo pobieramy jakiś inny skrypt od TomRobert (np. LeoTools). Wszystkie skrypty od Toma mają w sobie nakładkę na TWDB, która naprawia skrypt :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry