sprawdzane TW Friends

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam.
Dzisiaj z racji, że niedługo będzie loteria to chciałbym przedstawić skrypt, który pomoże nam rozdawać
vrxc2c.jpg
, czyli TW Friends
Link do skryptu- https://greasyfork.org/pl/scripts/2992-tw-friends
Skrypt jest prosty w obsłudze. Obok obligacji pokaże się kolejna ,,zakładka" z informacją w wysłanych prezentach dla znajomych.
fakyytpzqqtunpaifhwzsooxbkddqyuqkfoybbuksppqfiqgtuahnifcwtzddfubrrssehtprqrcivcacqulwywkbksgadtzwkim

Wystarczy wcisnąć przy każdej osobie ,,send 20 hearts"
Na dole widnieje statystyka naszych zebranych
vrxc2c.jpg
.

Ważne... Nie wolno przesadzać w szybkości wysyłania serc. Trzeba robić średnio co 25 wysłanych przerwę na np. 10 sekund by serwer się nie zawiesił.

Istnieje też opcja eksportu naszej listy znajomych i tego kto ile nam wysłał.
clrkhdjtxivhaokjofoznctwaghseencrcuyfmzlvehpsgapgietkvdvsmfubsqckquacofhpvsnnnovnxxaiuqlitgpjpvadebn

a wygląda to tak
bewcsyunsfszdloveavffyalnvaabvnvqudylbrnomwrecduimugwvxbeuhecetphhylxaiijrcbesztpdeetjajpbtrmkgqbyrw



Myślę, że skrypt przyda się przy następnych loteriach :)
 
Ostatnia edycja:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Aktualizacja

Po aktualizacji zostały dodane nowe opcje.
lqdtxfyezxmgzkxclyagnyfdicgjcreiwvlwhdtotfukiahxxtqwsvixrxppcruxgixdplfduhstslszbzlfynmeaczpgdzroznc

Jeśli mamy w ekwipunku posiadamy przedmioty które dają ♥ pojawi się ikona. Po kliknięciu na przycisk wyszuka nam dane przedmioty.
Gdy będzie czas na rozdanie ♥ znajomym skrypt nas o tym powiadomi poprzez ikonę.
pifnixpbfcccpsllntnlxjnswbeacixiiefctayailvasqyfzjqgamvryrumvlbcufugngittokpysselfudyhbirkkvieonauxx

W oknie gdzie wysyłamy serca jest też dodatkowa informacja o ♥ w naszym ekwipunku :)
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
nie mogę pobrać bo połączenie nie jest bezpieczne ?

mam Mozillę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28304

Gość
Gość
Znalazłem rozwiązanie : blokada przez program Eset
 
Do góry