sprawdzane TWLeoTools

Dyskusja w 'Skrypty' rozpoczęta przez użytkownika Wojcieszy, 12. Lut 2016.

Poleć tę stronę

1. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    82
    Witam.
    Chciałbym przedstawić Wam skrypt TWLeoTools, który posiada bardzo dużo opcji w sobie, które pomagają nam w grze.
    Link do pobrania- https://greasyfork.org/en/scripts/7238-twleotools

Zacznijmy od tego co nam jako pierwsze rzuca się w oczy, czyli nowy przycisk i jego menu.
    Widać już, że skrypt oferuje nam dojście do miasta widmo i wioski indiańskiej. Przydatne przy robieniu zadań powtarzalnych :)

Oto wszystkie opcje które możemy włączyć/wyłączyć w skrypcie

Kolejna funkcja skryptu SetBonus. Możemy wyszukać wszystkie sety i zobaczyć jakie bonusy otrzymamy za każdą część setu. Już nie trzeba wchodzić na inne strony :)

Czy chciałbyś sprawdzać forum wewnątrz gry? A może chcesz skorzystać z wymarłego czatu IRC (taka alternatywa dla shoutboxu, którego niestety nie ma na forum)? Skrypt to oferuje :)
    Obraz można powiększyć poprzez rozciągnięcie okna w prawym dolnym rogu.

Dodatkowa rubryka w pojedynkach wygląda następująco. Dzięki niej mamy ,,mapę pojedynków"

Czyli podsumujmy... Dokładnie opisałem te większe opcje skryptu, ale posiada on też sporo mniejszych. Wszystkie z nich to-
    Myślę, że skrypt będzie wam dobrze służył :)

2. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    82
    No to sobie pomyślałem, że warto by urozmaicić grę... to napisałem do Tom Robert z propozycją ulepszenia skryptu i... jeden dzień i jest aktualizacja :)

Dzisiaj dodana opcja wprowadza przycisk przy logowaniu się, który zaloguje się nam na wszystkie nasze światy-
    Ważne... Musimy być zalogowani permanentnie. Po kliknięciu na dodatkowy przycisk w zakładkach zacznie otwierać się nam TW.
    Jeśli chodzi o gonzalesa... To otworzy nam się po prostu oddzielna karta w której będzie strona startowa TW.

No to co... Zapraszam do testowania nowej opcji.

P.S. Zachęcam do oceniania tej opcji... Sprawdźcie czy Wam wysadzi przeglądarkę lub kompa (jeśli macie słabszego) przy opcji logowania się na wszystkie światy... Będzie to przydatne przy poprawkach :)

3. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    82
    I aktualizacja nowej opcji.
    Denerwował Cię Gonzales lub świat na który nie chcesz się szybko logować? Od dzisiaj możesz ustawić sobie na które światy będziesz logował się za jednym kliknięciem.
    Po naciśnięciu na młotek pojawi nam się menu, w którym wybieramy na które chcemy światy się zalogować. Jeśli już wybraliśmy, klikamy ,,save".
    Teraz gdy chcemy się zalogować na swoje postaci, to mamy dwie opcje:
    Zalogowanie się na wszystkie dostępne światy
    Zalogowanie się na wybrane

4. MówMiKacper

MówMiKacper

Docenione treści:
    4
    Powiesz mi może dlaczego mi to nie działa ? :)
    Mam zaznaczone do logowania światy Jica , S1 , Hur i Irq a po kliknięciu login all words otwierają się tylko 2. S1 i ten który się upodoba skryptowi :D

5. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    82
    Po propozycji AllOfThem w tym temacie i braku zainteresowania przesłaniem pomysłu dalej przez administratorów, postanowiłem napisać do Tom Robert w sprawie wprowadzenia takiego udogodnienia do gry poprzez skrypt :)
    Skrypt został zaktualizowany do wersji 1.3 i posiada on teraz dodatkową funkcję, jaką jest zaakceptowania i zakończenia zadania jednym przyciskiem, jeśli spełniamy wszystkie warunki.
    Także ten... Miłego używania :I:

6. Norsonka

Norsonka Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Czy jest ktokolwiek komu działa ten skrypt na chromie? Ktokolwiek może się zalogować na wszystkich światach na raz jednym kliknięciem? Ta opcja działała na firefoksie u mnie podobnie jak u kolegi który pisał wyżej loguje się tylko na 2 światach na chromie.

7. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    82
    Aktualizacja 1.43
    Dodano:
    MapDistance: informacje ile mil jest do danego obiektu.
    upload_2018-7-8_18-37-20.png
    EquipManager+: od teraz zapisane zestawy będą posortowane alfabetycznie, możemy również zobaczyć ile zestawów aktualnie posiadamy. Przy zmianie nazwy setu (Rename) pojawi się informacja, że będziemy musieli zdjąć i założyć jeszcze raz ten set i przy tym możemy stracić punkty zdrowia.
    upload_2018-7-8_18-38-40.png
    SetBonus: w tej zakładce dodano obrazki przy bonusach, oraz informacje o umiejętnościach pochodzą z TW-Calc.
    upload_2018-7-8_18-42-47.png
    SkipOpen: możemy wyznaczyć skrzynie/przedmioty do otwarcia, w których nie chcemy otrzymywać zapytania czy jesteśmy pewni, że chcemy otworzyć dany przedmiot.
    upload_2018-7-8_18-46-47.png

Dodano również kilka mniejszych poprawek do skryptu ;)

Załączone pliki: