Typer MŚ 2014 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4138
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To tylko jeden mecz, pozostało jeszcze 63 do obstawienia:)
podsumowanie rundy I pojawi się w sobotę w godzinach rannych
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak to zrobiłem, ale narazie 2 typy (po 2 meczach) idealnie trafionych :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
przyznać się kto pociąga za sznurki że Espania dostaje baty:)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
MVP mój ulubieniec Torres. 2 razy wziął udział...raz się poślizgnął a raz piłeczkę zgubił (może myślał, że jest na warsztatach a nie na MŚ)... boże kiedy oni przestaną powoływać, większego .... nie widziałem. (wiem powtarzam się co 4 lata :D)
 

DeletedUser12820

Gość
Gość
W bukmacherze postawiłem na Holandię i się opłaciło, ale że 5-1 będzie to w życiu tego bym nie powiedział....

A co do sędziów to mundial się dość kontrowersyjnie zaczął, szczególnie w meczy Kamerunu z Meksykiem, masakra :meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
W życiu bym nie pomyślał że Urugwaj dostanie od Kostaryki, bardzo dziwne zmiany no i Luis na ławce:) mieć taki duet do dyspozycji w ataku Edi i Luis i nie umieć tego wykorzystać - bezcenne
w ogóle dlaczego zagrał Forlan w ataku który jest na emeryturze w Japonii czy gdzieś tam, zamiast Luisa w formie z Live który strzela bramki jedna za drugą.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Chcieli go oszczędzić, bo myśleli, że ich pykną ja leszczy a tu taki zong.
 

DeletedUser31456

Gość
Gość
Ja osobiście jestem pozytywnie zaskoczony postawą Kostaryki, włożyli w ten mecz dużo zdrowia ale również serca najważniejsze jest to że nie odpuszczali, natomiast Urugwaj nie walczył, jakby wszyscy tam byli przesyceni grą. Brawo Kostaryka!
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Wczorajsze/dzisiejsze mecze były naprawdę ciekawe.
Mecz Anglia - Włochy uważam za najlepszy jak do tej pory.


----------------------------------------------------

Wyniki II Rudny będą opublikowane w poniedziałek w godzinach popołudniowych.

Ciekawostka!
Nikt nie typował wygranej Kostaryki, a punkty za ten mecz otrzymały tylko 2 osoby! Jednak był to tylko 1 punkt.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
przecież to są mistrzostwa świata, jak w ogóle można myśleć że oszczędzaniem składu się wygra mecz:) tu właściwie nie ma leszczy - każda reprezentacja jest mocna i jeśli jej się da grać to wygra
Mecz Anglików z Włochami bardzo przyjemny dla oka:) szkoda tylko że te potencjalnie ciekawe mecze są o północy
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
.....
Wyniki II Rudny będą opublikowane w poniedziałek w godzinach popołudniowych.
.....

Takie szybkie pytanko. Gdzie są te wyniki? bo jakoś nei potrafię ich znaleźć? (wyniki poprzedniej miały być chyba w sobotę)
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Jestem w posiadaniu taśm prawdy na których słychać że ten konkurs jest ustawiony.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Spaletti opublikował wyniki w temacie gdzie typujemy, więc są chyba na 13 lub 14 stronie.
Kolejne wyniki będą publikowane w tym temacie w zarezerwowanym poście oraz na początku typerka.

WYNIKI 2 RUNDY JUŻ DOSTĘPNE NA POCZĄTKU TEGO TEMATU.

http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=486117&postcount=2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem szczerze, zacieram sobie rączki. Grupa, która moim zdaniem jest grupą śmierci, czyli Niemcy, Portugalia, Ghana i USA rozgrywa dzisiaj swoje mecze. Moje typy do wyjscia z grupy to Portugalia i Ghana, ciekawe co pokażą te zespoły dzisiaj :). Oczywiscie kolejna nieprzespana noc, przez termin meczu Ghana - USA :(.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy ja wiem czy to grupa śmierci:) Niemcy solidne Portugalia mocna, Ghana nieprzewidywalna, USA soccer:)
a weź mi Will nie nie mów o nie przespanej nocy, wczoraj a właściwie dzisiaj zaliczyłem meczyk Argentyna - Bośnia i nie żałuje, a potem dołożyłem San Antonio Spurs- Miami Heat i nocka mineła:)
czemu te ciekawsze mecze muszą być o północy no!!

podsumowanie rundy 3 będzie 18 czerwca w godzinach wieczornych
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spal, ja kazdy mecz o polnocy juz zaliczam, bo moje typy na wielkie mecze sa o tych godzinach :D. Swoja droga grupa smierci przed mundialem, w trakcie niekoniecznie nia jest. Zawiodlem sie na Portugalii i nie ganie CR7, bo on jest tylko pilkarzem. Ganie Pepe i cala defensywe na czele z Bramkarzem. Wstyd. Ciekawe co pokaze moj zwyciezca mundialu, Ghana :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry