Gość
Gość
Witam,

Mam jedną uwagę odnośnie niedoprecyzowanego regulaminu i wyniku który padł.
Otóż w regulaminowym czasie gry 90 minut (o którym mowa w pkt. 2) w meczu Szwajcaria - Ekwador był wynik 1 -1. Natomiast zwycięski gol padł w doliczonym czasie gry.

Zatem proszę o zaktualizowanie wyników 2 rundy zgodnie z regulaminem i doprecyzowanie regulaminu gry.

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnei mecze o północy to też nie problem, gorzej ranne wstanie do pracy;)
ale już kilka fajnych meczy o północy mieliśmy i napewno będąkolejne.
Ghana spokojnie pociśnie dzisiaj.
Wiadomo że Niemcy są jak maszyna i nie sposób ich zatrzymać, ale myślałem że Portugalia im się chociaż przeciwstawi, chociaż o ile dobrze mi siękojarzy to Pepe jest takim typem piłkarza - agresywnym, więc czerwo dla niego to nie nowość:)

DeletedUser

Gość
Gość
Akurat byl remis 0:0 Iran - Nigeria :). Trzymam kciuki za Ghane, maja mocny sklad. Lubie ich pilke. Co do Pepe? On nie wytrzymal, ale Muller prawie sie poplakal po czyms takim. Nie lubie ogladac takiego chamstwa jak Pepe, ale kiedy zawodnik pada jak razony piorunem po takim zagraniu to mnie rozsmiesza. Ale symulowac sie oplaca, wiec cierpiec tez :)

DeletedUser7292

Gość
Gość
Witam,

Ale Ty źle interpretujesz to. Z doliczonym czasem to chodzi o dogrywkę, a nie to co sędzia dolicza.

DeletedUser

Gość
Gość
i znowu fajny meczyk o północy był, szkoda tylko Ghany bo grali fajną piłkę tylko trochę celności brakowało. Teraz będą musieli się sporo napocić jeśli chcą wyjść z grupy:)

Gość
Gość

90 minut to 90 minut. Doliczony czas gry to jak sama nazwa mówi czas który zostaje doliczony czyli dodany również w postaci dogrywki, inaczej pisząc dodatkowy czas na grę. Pozdrawiam

Nie zgadzam się. To czas, który sędzia ustala tak by gra toczyła się 90 minut. Nie jest to żaden rodzaj dogrywki.

DeletedUser4138

Gość
Gość
Witam,

Regulaminowy czas gry kończy się wtedy kiedy sędzia gwizdnie poraz ostatni w drugiej połowie,a
minuty doliczone w tym meczu są regulaminowe
albowiem po to je arbiter doliczył bo gdzieś
umkły np: kłótnie,żółte kartki,przepychanki, itp...

Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
A ja mam jeszcze jedno pytanko. Typowaliśmy rundę wstępną a jak ona będzie punktowana? Bo nie mogę doczytać tego w regulaminie typerka.

DeletedUser

Gość
Gość
oglądając Belgów mam wrażenie że graja bardzo powoli:)

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które postawiły swój typ na zwycięstwo Chilijczyków w meczu z Hiszpanami :) Moim zdaniem będzie to czarny koń turnieju i jeżeli nie wyjdzie z grupy kosztem Hiszpanów, trochę się zawiodę, mimo, że na początku był to pewniak do strefy medalowej :)

A co do Belgów to brak u nich pewności siebie w środku pola, 3 punkty z Algierią ugrane ledwo co, jakby Algieria trzymała się taktyki autobusu przez cały mecz pewnie 1 pkt by ugrali spokojnie. Jedna kontra i nici z niespodzianki, kolejnej z resztą. :eek:kul:

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze mowiac nie skreslam Chile, ale nie bede tym, ktory teraz zgnoi najlepsza druzyne ostatnich lat :D. Czarny koń to pojecie, ktore wedlug mnie jest naduzywane i uzywane na wyrost. Mozna to stwierdzic dopiero po turnieju, bo jesli spodziewamy sie kogos, jako czarnego konia to czy mozna dalej go tak nazwac? :D ja stawialem na Ghane, ale w tej sytuacji nie wiem, czy jest w stanie ugrac cos satysfakcjonujacego. Niech zyje futbol, bo to zapewnia nam ten mundial. Mozna bawic sie w jasnowidza, ale tutaj to trudne ! :D

DeletedUser

Gość
Gość
Czarny koń to druzyna na która nikt nie stawiał a zaszła daleko jak na swoje możliwości:) ja po cichu liczę na Bośnię

Oglądając Hiszpanów to będąsięmęczyli w drugiej połowie i kto wie może nie wyjdąz grupy;)

2-0 hehe Espania Espania - jedź do domu:) komentarze Szpakowskiego co jest zawsze za nimi bezcenne:)

Gość
Gość
Nie chce źle życzyć Hiszpanii ale chyba o godzinie 21:43 Hiszpania się skończyła.....

DeletedUser

Gość
Gość
a ja im życzę źlę, z takągrą bez formy:) widać że z Holandią to nie był przypadek. Oni grajątak jakby sięim nie chciało, no ale mają drugą połowę jeszcze

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcialem ich skreslac po 1 meczu. Ale teraz powiem tak. Hiszpania potrzebuje odswiezenia skladu, a przede wszystkim sadze, ze to czas na De Geę. Co do Chile? Determinacja, pressing, konseksencja. To sie podoba, musi sie podobac. Szkoda, ze nie ogladalem Chorwacji, ale typ prawie mi sie udal :D