Typer MŚ 2014 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4138
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja chciałbym przestrzec tylko żeby ktoś się nie zdziwił jak na całym świecie bedzie żałoba narodowa :) no jak za to nie straci stołka to ja nie wiem hehe
ale najśmieszniejsze jest to że wina spadnie na .... Neymara - bo bez tego gwiazdorzyny nie dają rady i znowu pismaki będą "smarowały" po nim , trenerze i wszystkich:) w pierwszej połowie Brazylia oddała oszałamiającą liczbę strzałów na bramkę - 1:)
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Żona budzi Scolariego
- Kochanie wstawaj, już 7!
- Co?! Znowu Niemcy?


---------------------------
Ale żałoba w studiu :) ja w tych milionach nie jestem :p

komentarz TVP probrazylijski :D szpaku po bramce Brazylii dalej wierzył w dogrywkę :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kto obstawił wygraną Niemiaszków, pewnie machnął się przy wyniku ::)): I mimo wytypowania wygranej drużyny pewnie 0 pkt ::D:

Ciekawe jak u prawdziwych bukmacherów... czy ktokolwiek w ogóle obstawił 7:1 pif paf
 
Nie lubię niemców
Ale jeszcze bardziej tych pyszałkowatych cannarinios
w najśmielszych marzeniach nie myślałem, że ktoś ich tak upokorzy :)

Ale moim ulubionym piłkarzem pozostanie Roberto Carlos :)
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Kto obstawił wygraną Niemiaszków, pewnie machnął się przy wyniku ::)): I mimo wytypowania wygranej drużyny pewnie 0 pkt ::D:

Ciekawe jak u prawdziwych bukmacherów... czy ktokolwiek w ogóle obstawił 7:1 pif paf

Rano jak stawiałem to na 7:0 było x265 :) a jak patrzyłem w przerwie to na 7:0 było x1.02 a na 7:1 x1.50 :D
 
Niespodzianka jeszcze większa niż remis z Ghaną... ale czy z Holandią lub Argentyną dadzą radę? Chyba tylko Brazylia im pomogła w rekordzie... w półfinale byli bez dwóch cennych zawodników i sędziego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mecz meczowi nie równy, pamiętajcie.



PS: Już wyobrażam sobie sytuacje, gdzie kibica Brazylii trochę przycisnęło i musiał iść do kibelka, wraca a tu wszyscy płaczą i 0-3 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
To byl nokaut, ale gra obronna pozostawiała wiele do życzenia. Generalnie nie lubie i tych i tych, nie to pokolenie. Niemcy byli skuteczni, konsekwentni, a z kolejna bramką coraz bardziej przypominalo to trening. Z oceną finału bym sie jednak wstrzymał. Ktos dobrze zaznaczyl, mecz meczowi nierówny. Mysle, ze Argentyna to trudniejszy przeciwnik dla Niemcow, szczegolnie z Angelem. Inna sprawa Robben. Jesli Holendrzy zagrają mecz zycia, kto wie. Kibicuje w finale przeciwnikowi niemcow, bo moj faworyt odpadl dawno. Ale niech qygra futbol :)!
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Jakby ktoś nie widział :)

Mała informacja organizacyjna.
W przypadku identycznej liczby punktów o wygranej będzie decydować, to który gracz zdobył większość ilość punktów w rundzie finałowej. Jeżeli liczba będzie identyczna to pod uwagę będzie brana runda 12 itd.

Wyniki rundy finałowej,wstępnej oraz generalna klasyfikacja będzie opublikowana w poniedziałek wieczorem. Pozostałe informacje przekażę w podsumowaniu zabawy ;)
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Nie miał bym nic przeciwko gdyby zwycięzcy poszczególnych rund również otrzymali jakieś symboliczne nagrody :gwizd: ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie miał bym nic przeciwko gdyby zwycięzcy poszczególnych rund również otrzymali jakieś symboliczne nagrody :gwizd: ::P:

nie zmienia się zasad w trakcie trwania zabawy:) ale można na przyszłość o tym pomyśleć o jakiejś "symbolicznej" nagrodzie


Tylko 3 miejsca wygrywają, czy coś się zmieniło od czasu ostatniego pytania?

nic się nie zmieniło, tylko 3 miejsca są premiowane nagrodami


a to ja się jeszcze trochę ponabijam z Brazylii a dokładnie z Scolariego:)
gośc w jednym z wywiadów przed pamiętną porażką, na wskutek kontuzji gwiazdora wypalił tekstem "no to teraz będziuemy musieli mieć taktykęna Niemców" czyli idąc jego tokiem rozumowania w poprzednich meczach taktyka wyglądała "dawaj do Nejmara może coś trafi" - to już nawet dziecko w podstawówce czy początkujący gracz FM wie że taktyka to podstawa i musi być przygotowana na każdego przeciwnika z osobna:) nawet w NMM gracze zmeiniali taktyki żeby pokonać przeciwnika:) Atak marzeń Nejmar i Fred i Hulk w ogóle nie dochodziła do sytuacji strzeleckich - obrona dziurawa mimo że złożona z świetnych grajków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem Scollari zbudował zespół oparty na rozegraniu jednego zawodnika.

Taktyka na Niemców była prosta- strzelić szybko bramkę i reszta meczu na 0 z tyłu- przecież pierwsze 10 minut niemcy praktycznie nie mieli piłki przy nodze, a co dopiero na połowie rywala. Stracili bramke po głupim błędzie więc cały plan legł w gruzach, nogi z waty bo nie ma komu podać piłki, kto to rozegra jak Neymara nie ma ? :kak: Niektóre akcje prawym skrzydłem z udziałem Maicona ładnie wyglądały, ale przy 2:0 wiedziałem, że już Brazylia jedzie do domu..oh wait.. :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Scolari nie stworzył może drużyny pod jednego zawodnika. Oni grali dużo lepiej przed mundialem. Moim zdaniem troche ich to przerosło. Oczekiwano od nich wyniku. Dlatego ciągnął to Neymar, bo on byl w wysokiej formie. Troche grał też Oscar, ale generalnie trzeba im odswiezenia, nowego selekcjonera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brazylijska obrona cały czas na "wesoło":) gdyby nie Oscar to by w ogóle nie mieli szans na bramkę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepsi wygrali, oby tak było w finale, zeby sędzia nic nie namieszał :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
to co zrobił David Luiz przy drugiej bramce to istny majstersztyk:) nie wielu obrońców potrafi tak zagrać w polu karnym:)
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
A ja chciałem napisać, że David Luiz to jedyny jasny punkt Brazylii na tym mundialu... Ale ten jasny punkt z czasem wygasł ... ;)

Jedyny mecz, który naprawdę udał się Brazylijczykom na tych mistrzostwach, wg mnie to mecz z Kolumbią. W innych dopisało szczęście (z Chile) w innych sędzia (Chorwacja), albo też podejście przeciwnika (Kamerun).

Postawiłem na nich, po udanym Pucharze Konfederacji 2013 i tych 15/16 wygranych meczów przed MŚ.. Jednak tego nie wytrzymali, zawsze wygrywać nie można ;) Za bardzo chcieli strzelać te bramki w meczach z Niemcami i Holandią.. Mój tato skwitował to wczoraj słowami "to nie jest TA Brazylia, to jeszcze młodzi chłopcy". Zżarła ich trochę presja, oczekiwania były ogromne..

Dzisiaj, pomimo wszystko kibicuję Argentynie ;) To na pewno nie będzie widowiskowy mecz, obstawiam 0:0, a jeśli padnie gol to pewnie ze stałego fragmentu gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
najśmieszniejsze to jest to że dali za Davida 50 mln - a zrobił takiego babola że amator z podstawówki lepiej by zagrał w tej sytuacji:) sam bym inną decyzję podjął w tej sytuacji:)

Piecka nie zgodzę się z Tobą - obrona Brazylii to była jakaś istna komedia jakby nie grali ze sobą w ogóle, Silva i Luiz mieli stanowić zaporę nie do przejścia a tym czasem stali jak kołki podczas meczów i przechodząc obok meczu na stojaco- boczni obrońcy zrównali się z nimi formą i też nie byli rewelacyjni. Najbardziej mi żal Maicona z Romy który powtarzał że chce się "dobrze" zaprezentować na MŚ a tym czasem w ataku coś grał na skrzydle ale w obronie to brak słów - stał jak pachołek na treningu - formę zgubił gdzieś.
Ja z Brazylii zapamietam tylko Oscara który fajnie się prezentował i cos próbował ciągnąć


Mój tato skwitował to wczoraj słowami "to nie jest TA Brazylia, to jeszcze młodzi chłopcy".

Tu się całkowicie zgodzę, z niektórych reprezentacji zostały tylko "nazwy" które mają straszyć i tylko na papierze dorbze wyglądają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry