Typer MŚ 2014 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4138
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4138

Gość
Gość
Temacik do dyskusji na temat MŚ 2014. Tutaj również będziemy informować o starcie kolejnej rudny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4138

Gość
Gość
---REZERWAAACJA---
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Ile łącznie rund będzie? Mamy wstępną, potem w każdej będzie jedno spotkanie czy wszystkie np z 1/8?
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumei będzie 12 lub 13 rund - zostaną one podzielone na dni w których rozgrywanę będą mecze.
Do MŚ kilka dni a jakoś nie czuć atmosfery mistrzostw - w TV mało informacji o tym wydarzeniu:)
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Bo Polaków nie ma i złudnej nadziei, że wyjdziemy z grupy ::P:
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Zaraz i tak będzie szał. Podobno większość meczy będzie nocą czasu polskiego, wiecie coś może?

/KozaK, dzięki za link
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
niestety ale godziny meczów będą późno wieczone ze względu na strefę czasową w której znajduje się Brazylia.
Ruszyła 1 runda typerka:) celnych strzałów życzę wszystkim
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Marco Reus niestety ze względu na kontuzję nie pojedzie na mundial, czy w takim razie mogę zmienić swój typ co do króla strzelców? bo właśnie jego obstawiłem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj jest ostatni dzień na oddawanie typów w rundzie wstępnej.
Wszystkie posty które są edytowane NIE BĘDĄ brane pod uwagę przy liczeniu
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Dodam jeszcze coś od siebie.
Jak Spaletti już napisał edytowane posty NIE BĘDĄ brane pod uwagę i zostaną usunięte z dniem jutrzejszym, więc proszę się nie dziwić jeżeli kogoś typ zniknie. Ma to na celu wyeliminowanie możliwość pomyłki przy sprawdzaniu tak dużej liczby typów.

Posty takich graczy jak:
-br0war3k
-damian1591
-PoleMarysi

ZOSTAŁY USUNIĘTE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie doczytałem tego w porę. No trudno, człowiek nie zawsze trafi na czas :). A mój typ z Ghaną jako zwycięzcą był taki ciekawy.. przypomniec sobie o tym forum dzien za pozno :D.. Tak poza typami, które jak teraz przeglądam są mocno stereotypowe i oczywiste, na kogo stawiacie? Ja upatrzylem sobie Ghanę, której bede mocno kibicował, podobnie jak Portugalii. Nie czuc tej atmosfery zbyt mocno, ale ja ją przeżywam. Szkoda, że mecze będą z reguły późno, ale prawdziwy mezczyzna na wszystko znajdzie przeciez czas :].

PS: Na swoje usprawiedliwienie powiem, ze czas typowania jest przewidziany do ~12 czerwca, a nie jest napisane, na którą rundę. Będę się sądził chłopaki :D!
 

DeletedUser

Gość
Gość
No Will Ciebie też miło widzieć na forum:) tylko się za bardzo nie czepiaj:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie wcale nie czepiam, wszystko 4fun ;). Dobrze, ze mam gdzie potypowac, tak zeby MS mialy wiekszy smaczek :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
chcesz zeby miały większy większy smaczek to zrób jak ja i w bwinie graj:)
jak dorbze typujesz to możesz coś zarobić heh:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na pewno to przemysle ;d. Co by nie patrzec, to już dzis wielkie rozpoczęcie. Oby to było dobre widowisko, bo bedzie zwieczeniem trudow dzisiejszego dnia :D
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
PS: Na swoje usprawiedliwienie powiem, ze czas typowania jest przewidziany do ~12 czerwca, a nie jest napisane, na którą rundę. Będę się sądził chłopaki :D!

Jest napisane :) Tylko trzeba czytać uważnie :)

A! i Twój typ z rundy wstępnej nie będzie brany pod uwagę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i mamy pierwszą kontrowersyjną sytuację z karniakiem dla Brazylii - mocno naciągany:)
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Ale pięknie wytypowałem wynik szkoda, że nie obstawiłem w bukmacherze :oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry