Udoskonalenia na mapie- Forty

Dyskusja w 'Propozycje & Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Avardi, 21. Maj 2018.

Poleć tę stronę

?

Czy jesteście za wprowadzeniem mojego pomysłu?

Poll closed 11. Cze 2018.
  1. Tak, jasne.

11 głos(ów)
    64,7%
  2. Nie, raczej by to nic nie zmieniło.

6 głos(ów)
    35,3%
  3. Tak, ale zabrałbym się za to trochę inaczej (swój pomysł)

0 głos(ów)
    0,0%
  1. Avardi

Avardi Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Witam. Gram teraz regularnie na fortach, a przynajmniej się staram. Wpadł mi jeden ciekawy moim zdaniem pomysł. Czy z czasem moglibyście zrobić aby te bonusy fortowe dla danych sektorów po najechaniu na odpowiedni sektor był wyświetlane? (bez konieczności postawienie w danym sektorze postaci?) Myślę że by to usprawniło w pewny sposób rozgrywkę na fortach, a nowym graczom pomogłoby stawiać pierwsze kroki w bitwach.
    Proszę o odpowiedź na mój pomysł, oraz wybrać jedną opcję w ankiecie, co wy na ten temat sądzicie?

2. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    81
    Po tylu latach forty idą starym utartym schematem, wiemy na pamięć, gdzie jakie są bonusy.
    A nowi gracze... eeee jacy nowi gracze? Toż to same mulciaki :D

3. Rachelek

Rachelek

Docenione treści:
    6
    Logicznym jest że obrońcy mają przywilej rozmaitych bonusów - 1/2 graczy nie wie co to jest kara za odległość w ataku...Będąc, na którejś setnej bitwie, każdy gracz nabiera doświadczenia i umiejętności poruszania się po forcie. Za dużo szczegółów chciałbyś mieć podanych na tacy, przecież o to w tej grze chodziło, by odkrywać smaczki w czasie rozgrywki. Nie psujmy nic na siłę.

PS. Brakuje w ankiecie opcji "Ewidentnie się nie zgadzam"

4. Skw4ra92

Skw4ra92

Docenione treści:
    16
    wydaję mi się, że autorowi chodziło bardziej o bonusy do dmg, ataku/obrony, etc, dodawane z ekwipunku, aby takie były wyświetlane w sektorze

Avardi lubi to.
  5. Avardi

Avardi Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Dokładnie to miałem na myśli