Udoskonalenia na mapie- Forty

Czy jesteście za wprowadzeniem mojego pomysłu?

  • Tak, jasne.

    Głosy: 11 64,7%
  • Nie, raczej by to nic nie zmieniło.

    Głosy: 6 35,3%
  • Tak, ale zabrałbym się za to trochę inaczej (swój pomysł)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

Avardi

Blada Twarz
Witam. Gram teraz regularnie na fortach, a przynajmniej się staram. Wpadł mi jeden ciekawy moim zdaniem pomysł. Czy z czasem moglibyście zrobić aby te bonusy fortowe dla danych sektorów po najechaniu na odpowiedni sektor był wyświetlane? (bez konieczności postawienie w danym sektorze postaci?) Myślę że by to usprawniło w pewny sposób rozgrywkę na fortach, a nowym graczom pomogłoby stawiać pierwsze kroki w bitwach.
Proszę o odpowiedź na mój pomysł, oraz wybrać jedną opcję w ankiecie, co wy na ten temat sądzicie?
 
Po tylu latach forty idą starym utartym schematem, wiemy na pamięć, gdzie jakie są bonusy.
A nowi gracze... eeee jacy nowi gracze? Toż to same mulciaki :D
 
Logicznym jest że obrońcy mają przywilej rozmaitych bonusów - 1/2 graczy nie wie co to jest kara za odległość w ataku...Będąc, na którejś setnej bitwie, każdy gracz nabiera doświadczenia i umiejętności poruszania się po forcie. Za dużo szczegółów chciałbyś mieć podanych na tacy, przecież o to w tej grze chodziło, by odkrywać smaczki w czasie rozgrywki. Nie psujmy nic na siłę.

PS. Brakuje w ankiecie opcji "Ewidentnie się nie zgadzam"
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
wydaję mi się, że autorowi chodziło bardziej o bonusy do dmg, ataku/obrony, etc, dodawane z ekwipunku, aby takie były wyświetlane w sektorze
 
Do góry