Ulubione Gry o tematyce Westernowej

  • Rozpoczynający wątek panxryba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5455

Gość
Gość
Red dead redemption-nie grałem ale wiele o tej grze słyszałem.
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
red dead redemption rocks:p gralem na xbox 360 realistyczna strasznie ta gra i dopracowana, dla mnie nawet lepsza niz GTA IV
 

DeletedUser

Gość
Gość
Red dead redemption to jest najlepsza gra tego roku i całej takeij tematyki
Przechodze ją 2 raz na PS3 i nic mi się nie nudzi
 

DeletedUser12245

Gość
Gość
Ja grywam w Call of Juarez, CoJ: Więzy Krwi i szukam RED DEAD REDEMPTION

PS. RDR wyszedł już na PC-ty?
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Gier o tematyce westernowej nie jest za wiele w przeciwieństwie do filmów z tego gatunku, ale wg. mnie najlepszą, najbardziej klimatyczną i ogólnie świetną, bo polską grą jest Call of Juarez :) Na drugim miejscu jest Gun, który był bardzo trudny (przynajmniej dla mnie, bo grałem w niego niedługo po oficjalnej premierze, a miałem wtedy chyba 12 czy 13 lat, więc nie było mi łatwo :p ). To są wszystkie westernowe gry w jakie mi dane było grać, ale przymierzam się do zakupu drugiej części Call of Juarez, więc do końca wakacji będe miał co robić :) Napaliłe się też nad grą Red Dead Revolver, miałem kiedyś zamiar kupić PS2, albo Xklocka, do tej gry, ale zmieniłem zdanie i kupiłem nowego kompa, na którym mam nadzieję uda mi się zemulować tą gierkę. Szkoda, że Red Dead Redemption nie wyszedł jeszcze na kompa, ale miejmy nadzieję, że wkrótce się pojawi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Call of Juarez Więzy Krwi i Read Dead Redemption(nie grałem, ale widziałem filmik i screeny, to będzie hit). Pierwsza część CoJ'a jest moim zdaniem średnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Call of Juarez obie części
Helldorado
Desperados(Każdy fan dzikiego zachodu nie może nie zagrać w dwójke :))
 
Status
Zamknięty.
Do góry