Uporządkowanie światów

  • Rozpoczynający wątek William Smith
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 9 100,0%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Otóż chciałbym zacząć od tego, że do gry wrócił po dość długiej przerwie (ponad 2 lata), koledzy zaprosili mnie na serwer 11 i... prawie nikt tam nie gra. Graczy aktywnych było może 1000 :kak:, w tym wszyscy mieli kosmiczne lvl. Myślę, że podobnie ma się sprawa na innych światach. Jaki sens ma granie skoro nie ma rywalizacji, nie chcę mi się doganiać graczy którzy mają po 90 lvl'u postaci.

Mój pomysł polega na "skasowaniu" wszystkich światów i utworzenia najpierw jedengo dla graczy od śwaita 1 do Jiracilla. Lvl zostałyby, a miasta i forty, nie. Po stworzeniu tego świata powstałby świat bez możliwości migrowanie na niego, a przynajmniej przez jakiś dłuższy okres czasu (1,5 roku) czas, żeby znów mógłby się zacząć "wyścig szczurów :eek:kul:".

Wiem, że teraz odezwą się głosy: "Jak Ci się nie podoba to nie graj", ale ja nie narzekam, po prostu, że takie rozwiązanie dałoby wszystkim satysfakcję. :D
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
no dobrze.. kasujemy wszystko.. ale za tydzien ktos znow wroci do gry.. a ty juz bedziesz mial 40 poziom.. i padnie znow haslo.. kasujemy... i tydzien pozniej to samo .. o co?? bedziemy restartowac swiaty bo ktos wrocil do gry??

zacznij na najnowszym swiecie.. bo 11 teraz podlega migracji.. jako nieaktywny swiat.. czyli majac 40 poziom + mozesz przeniesc postac na inne swiaty..

Koledzy cie zaprosili do gry.. bo byla promocja za zaproszonych graczy.. tylko i wylacznie dlatego :)

powodzenia.. :)

zacznij na najnowszym swiecie gre.. jest tam wiecej graczy.. i poscig za topka nie bedzie tez latwy.. ale moze latwiejszy niz na 11 swiecie? ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dlatego w 2012 roku włączyli migracje na światach 2-9 a teraz na s11 i 12 żeby ludzie przeszli na inne serwery. To jest decyzja IG gdzie włączą migracje lub kasacje świata.
Jeśli chcesz rywalizować o topkę expa czekaj na nowy serwer- tak jak pisze AllOfThem pewnie jakiś zostanie otwarty. Mi chodzi jedynie o dobrą zabawę ze znajomymi z serwera ;) choć sam jestem top 4 s11 to na exp nie lecę bo i po co ważniejszy dla mnie jest hajs :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry