Usuwanie postów

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Moderator nie musi podawać przyczyny usunięcie postów w chwili ich usuwania. Możesz napisać w tej sprawie do nich i powinni Ci odpowiedzieć ;) A usunęli bo pewnie złamałeś regulamin forum, ot co.
 
Hmm, rozumiem że jeśli część posta była niezgodna z regulaminem, wystarczy edytować post w celu usunięcia fragmentu niezgodnego. Spróbujmy 2 raz.
 
Pisałem Ci, że wklejając rozmowy z supportem złamałeś regulamin, a powody tego złamania regulaminu nie mają znaczenia, dlatego usunięto temat, proste :] . Takie kwestie wyjaśnia się w supporcie, a nie na forum dla wszystkich. Tajemnica korespondencji - stara i zapomniana już zasada, ale bardzo wartościowa, warto stosować. Wybacz szczerość, ale takie są tu zasady czy się Tobie/Nam to podoba czy nie :] .

Pozdrawiam :) .
 
Poszła wersja v2 - serio tam było coś do ukrycia? Mam wrażenie że team ma swoich współpracowników, którzy jakąkolwiek krytykę Teamu usprawiedliwiaja ( dłuższa obserwacja forum).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Poszła wersja v2 - serio tam było coś do ukrycia? Mam wrażenie że team ma swoich współpracowników, którzy jakąkolwiek krytykę Teamu usprawiedliwiaja ( dłuższa obserwacja forum).
Nie, po prostu są takie zasady. Jakakolwiek wiadomość od supportu pokazana publicznie to jest złamanie regulaminu i tyle. Żadne usprawiedliwianie Teamu, takie są zasady.
 
A co w przypadku gdy mamy podejrzenie iż członek teamu mówi nie prawdę? Nie można udostępnić dowodu ? Osoba której stawiane są zarzuty powinna wziąć to na klatę, wyjaśnić i zamknąć post. To moja opinia. Jak widać wygodniej jest skasować post.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A co w przypadku gdy mamy podejrzenie iż członek teamu mówi nie prawdę? Nie można udostępnić dowodu ? Osoba której stawiane są zarzuty powinna wziąć to na klatę, wyjaśnić i zamknąć post. To moja opinia. Jak widać wygodniej jest skasować post.
No to wtedy jest problem... możesz się zgłosić do CM <<:-)
Złamałeś wcześniej regulamin, więc post został usunięty.
Zamykam temat
Buziaczki
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak masz takie podejrzenia to takimi sprawami zajmuje się CM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry