uwaga problem z eventem(błąd) - ważne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28697

Gość
Gość
Jeżeli bukiet został zdobyty w zeszłym roku to w tym roku pojawił się błąd i nie ma możliwości zdobycia. Informacja została przekazany do twórców.
Niestety ze względu na weekend, ciężko nam powiedzieć ile zajmie wyeliminowanie tego problemu.



Piszę tu byście nie gnębili suportu i nie marnowali energii na dropienie części może wypaść a części nie....

Prosimy w związku z błędem :

O informacji na stronie głównej aby osoby nie były dezinformowane i nie traciły niepotrzebnie energii tak jak ja
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jeżeli bukiet został zdobyty w zeszłym roku to w tym roku pojawił się błąd i nie ma możliwości zdobycia. Informacja została przekazany do twórców.
Niestety ze względu na weekend, ciężko nam powiedzieć ile zajmie wyeliminowanie tego problemu.



Piszę tu byście nie gnębili suportu i nie marnowali energii na dropienie części może wypaść a części nie....

Prosimy w związku z błędem :

O informacji na stronie głównej aby osoby nie były dezinformowane i nie traciły niepotrzebnie energii tak jak ja

A czemu piszesz wszelkie informacje tu na światowym skoro tematy o tym są gdzie indziej?
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
z prostego powodu tu a nie gdzie indziej

z prostego powodu tu a nie gdzie indziej piszę bo tu gram na arizonie :gwizd: ludzie z Ari będą wiedzieć nie muszą szukać po innych wątkach

ogólnie info o błędzie się pojawiło na głównej w całym wątku o walentynkach większość osób zajrzało tam raz przed startem eventu, 2 raz nie zaglądało info o błędzie zostało ukryte..mi się wydaję że powinno być na głównej w oddzielnym linku "błąd uwaga"...

tu szybko znalazłeś info o błędzie....i tak miało być
 
Status
Zamknięty.
Do góry