Uzupełnij swój set z Eventu Dnia Niepodległości! - dyskusja

kononowicz-konon.gif
 

*KONIU*

Blada Twarz
Moim zdaniem strategia marketingowa Inno jest beznadziejna.
Zyski z wprowadzania części setu z loterii możliwego do zakupu wyłącznie za bryłki i bez możliwości odsprzedaży nie są warte pogrzebania projektu.
Więcej przyniosło by np możliwość zmiany klasy postaci oczywiście za bryłki lub rzemiosła także płatna.
Inno rozbijając set z loterii tworzy dziury we własnych pomysłach.
Gdyby chociaż te bronie mogły być sprzedawane przez graczy,może była by szansa,że to by się przyjęło i bryłkujący zaopatrywali by coraz mniej aktywnych graczy w brakujące elementy setu udostępniane za bryłki.
Przy tej strategii marketingowej moim zdaniem możemy powoli zwijać postacie.
Gra jest na dnie,a właściciele ją wdeptują w glebę.
Gdyby ktoś coś miał mi do powiedzenia to informuję,że nie zaglądam na forum zbyt często,więc niech nie oczekuje mojej odpowiedzi.
 
Moim zdaniem strategia marketingowa Inno jest beznadziejna.
Zyski z wprowadzania części setu z loterii możliwego do zakupu wyłącznie za bryłki i bez możliwości odsprzedaży nie są warte pogrzebania projektu.
Więcej przyniosło by np możliwość zmiany klasy postaci oczywiście za bryłki lub rzemiosła także płatna.
Inno rozbijając set z loterii tworzy dziury we własnych pomysłach.
Gdyby chociaż te bronie mogły być sprzedawane przez graczy,może była by szansa,że to by się przyjęło i bryłkujący zaopatrywali by coraz mniej aktywnych graczy w brakujące elementy setu udostępniane za bryłki.
Przy tej strategii marketingowej moim zdaniem możemy powoli zwijać postacie.
Gra jest na dnie,a właściciele ją wdeptują w glebę.
Gdyby ktoś coś miał mi do powiedzenia to informuję,że nie zaglądam na forum zbyt często,więc niech nie oczekuje mojej odpowiedzi.
Łapa Koniu, kto pytał?
 
Do góry