Władca Pierścieni: Trylogia

  • Rozpoczynający wątek piotrekek
  • Data rozpoczęcia

Władca Pierścieni:

  • Drużyna Pierścienia

    Głosy: 21 24,4%
  • Dwie Wieże

    Głosy: 36 41,9%
  • Powrót Króla

    Głosy: 59 68,6%
  • Nie oglądałem lub żadna

    Głosy: 5 5,8%

  • W sumie głosujących
    86
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zapewne większość z Was oglądała całą trylogię, niektórzy pewnie po kilka razy. Z tąd bierze się moje pytanie która z części podobała Wam się najbardziej?

Mi osobiście najbardziej podoba się ostania czyli Powrót Króla. Największa zadyma :)

Napiszczie co sądziciel.
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
Powrót króla, po prostu podobała mi się szarża rohirrimów w bitwie na polach Pelennoru :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A zapomniałem napisać że w całej drugiej części podoba mi się najbardziej Helmowy Jar. To co tam się dzieje jest naprawdę ważne oglądnięcia.
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
No tak, a w "Drużynie..." fajnie jest też w Morii ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drużyna nie spodobała mi się za bardzo ale za to Dwie Wierze i Powrót Króla są superd
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwsza część.Najciekawsza ze wszystkich.

Szczerze to przy pierwszej ledwo ledwo wytrwałem do końca, bo same nudy.

Zagłosowałem na "Powrót Króla" po prostu najlepsza akcja i najbardziej mnie ta część wciągnęła. :D
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Ja nie głosowałem ponieważ niestety nie oglądałem (a szkoda):( dopiero teraz na TVN obejrzałem drużynę pierścienia i dzisiaj mam zamiar obejrzeć dwie wieże:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie głosowałem ponieważ niestety nie oglądałem (a szkoda):( dopiero teraz na TVN obejrzałem drużynę pierścienia i dzisiaj mam zamiar obejrzeć dwie wieże:)

no to współczuje, że oglądasz w telewizji... wycinają najlepsze momenty; ja ściągnąłem sobie edycje rozszerzoną każdej części i uważam, że 3cz jest najlepsza :)

Wogóle w tym roku wyszedł 48 minutowy film The Hunt For Gollum/Polowanie na goluma, który ma pokazać jak to Aragorn polował na goluma, niestety są inni aktorzy ale bardzo podobni :) film ogólnie nie jest taki zły ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwsza część zdecydowanie najnudniejsza, ponieważ to jakby wprowadzenie do całej opowieści. Raczej trzecia część, ponieważ jest w niej najwięcej zwrotów akcji i oglądało się ją z dreszczykiem emocji... przynajmniej za pierwszym razem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czytał ktoś z Was "HOBBITA" ? To taki wstęp do Władcy. Naprawdę polecam bo książka jest zawsze ciekawsza niż film. W tej książce jest sytuacja gdy Bilbo wyrusza na wyprawę z siedmioma krasnoludami i gdy zdobywa pierścień od Goluma. Gdy spotykają smoka. To jedyna książka która tak mnie wciągnęła. Naprawdę polecam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja oglądałem ten film setki/miliony/miliadry razy :/ to jest klasyka już koledzy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dwie Wieże i oblężenie Helmowego Jaru :) ahhh to było cos :O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z bratem ogladalismy to po milion razy dla mnie kazda czesc jest rownie warta uwagi
 
Hehe jestem wielkim fanem jeśli się nie mylę:D a tak wogóle to dwie wieże(Oblężenie helmowego jaru przez uruk hai) i Powrót Króla(Oblężenie minas thirit i szarża rohirimów) podobały mi się najbardziej
 

DeletedUser6308

Gość
Gość

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze to przy pierwszej ledwo ledwo wytrwałem do końca, bo same nudy.

Zagłosowałem na "Powrót Króla" po prostu najlepsza akcja i najbardziej mnie ta część wciągnęła. :D

pierwszej oglądałem do połowy podobnie jak binox a drugą i trzecią całe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie są warte uwagi oglądałem je tyle razy że wszystko pamiętam na pamięć nawet dużo dialogów :) zagłosowałem na Dwie Wieże bo jest fajnie rozegrana akcja i walka w Helmowym Jarze + Legolas na tarczy zapieprza ze schodów :D polecam wszystkim rozszerzone części oglondnąć i to najlepiej wszystkie naraz Hobbita anie Trylogi nie czytałem :/ a według mnie najgłupsze momenty to jak Frodo jest rany i Arwena zalewa Nazguli rzeką i potem jest Elrond i Frodo na tym białym tle głupio to wygląda tak samo jak Gandalf opowiada co się stało jak zabił Barloga no i jeszcze jak jest pogrzeb Theodreda i ta baba śpiewa tego to nigdy nie mogłem wytrzymać xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie części są fajne, ale najmniej mi się podobała pierwsza, dwie następne po prostu jakoś bardziej do mnie przemówiły. Świetne moim zdaniem były sceny bitew nakręcone z wielkim rozmachem ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry