Władca Pierścieni: Trylogia

  • Rozpoczynający wątek piotrekek
  • Data rozpoczęcia

Władca Pierścieni:

  • Drużyna Pierścienia

    Głosy: 21 24,4%
  • Dwie Wieże

    Głosy: 36 41,9%
  • Powrót Króla

    Głosy: 59 68,6%
  • Nie oglądałem lub żadna

    Głosy: 5 5,8%

  • W sumie głosujących
    86
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
1-(film) Po pewnym czasie chciało mi się spać---(książka) bardzo dobra choć następne części były lepsze :p
2-(film) Fajna była bitwa o helmowy jar :D-----(książka) Świetna!!! moja ulubiona ;)
3-(film) Najlepszy film z tej trylogii a bitwa na Polach Pellenoru...świetna :D-----(książka) Top 2 z tej trylogii :D
A z książek Tolkiena najbardziej lubie "Silmarillion" ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie 3 najlepsza jak gandalf wyjeżdża na swoim ogierze naprzeciw Nazgulowi i go oślepia latarą :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widziałem Władce Pierścieni jakieść 4 razy najleprzą częścią była Dwie Wierze najbardziej podobał mi się Smigol.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem fanem drugiej części całej trylogii. Pierwsza to same nudy. Trzecia też fajna ale dwójka najlepsza :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czytał ktoś z Was "HOBBITA" ? To taki wstęp do Władcy. Naprawdę polecam bo książka jest zawsze ciekawsza niż film. W tej książce jest sytuacja gdy Bilbo wyrusza na wyprawę z siedmioma krasnoludami i gdy zdobywa pierścień od Goluma. Gdy spotykają smoka. To jedyna książka która tak mnie wciągnęła. Naprawdę polecam.

Popieram Przeczytałem Hobbita i Drużyne a teraz czytam dwie wieże ;)

A z filmów najlepszy powrót króla :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Również podzielam głosy przedmówców.Wszystkie trzy części były dobre.

W dwójce podobało mi się jak Entowie robili rozrube :D:D

Ale najlepsza była trójka nie ma co.Dużo nowych stworzeń np jak Mumakile,olifanty(te duże słonie pod koniec- dobre były).

No i wreszcie trochę więcej czasu poświęcono dla Aragorna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem Fanem wszystkich książek Tolkiena, a filmy też dobre wiec wszystkie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najbardziej podobał mi się film Powrót króla,bo tylko ten z całej trylogii oglądalem w całosci.Wszystkie ksiązki były fajne +hobbit,gdześ czytałem że go już nagrywaja,albo mają to robić.
 

DeletedUser14875

Gość
Gość
ja czytalem. druzuyna najlepsza, a w szegolnosci 2 rozdzial jak gandalf opowiada historie pierscienia ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Książka przede wszystkim, film w drugiej albo i dalszej kolejności.

Jak ktoś wyżej napisał - zdecydowanie polecam "Hobbita".

Aha, "Władca Pierścieni" nie jest trylogią, pamiętajcie o tym :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry