Własne miasto -poradnik

Status
Zamknięty.

Drubens

Blada Twarz
Założenie miasta nie jest trudne wystarczy 300$ i 80 energii. Jesteś już dumnym posiadaczem swojego małego miasteczka , a teraz pytanie: Co robić dalej???


Posiadanie własnego miasta jest bardzo kosztowne jest to taka skarbonka bez dna;)
Jeśli nie masz jeszcze ludzi do miasta musisz przeprowadzić rekrutację: szukaj ludzi odpowiedzialnych, którzy chcą inwestować i pomagać w rozwijaniu waszego miasta. Na początku masz 4 wolne miejsca:
Dobór współmieszkańców
W każdym nowo powstałym mieście by rozwój był szybki potrzebni są mieszkańcy, którzy maja dobrze rozwinięte umiejętności: Budowanie, Naprawa, Dowodzenie. Pozwala to im uzyskać status "budowniczego" i efektywniej wykorzystywać pieniądze zgromadzone przez resztę mieszkańców miasta. Należy pamiętać o tym, że każdy budynek ma inny stopień trudności przy rozbudowie, który wzrasta wraz z poziomem jego rozbudowania.
Kolejne dwie osoby możesz dobrać według własnego uznania.
Zajrzyj przy tym do zakładki postać >> wybór postaci. W tej zakładce znajdziesz szczegóły dotyczące każdego profilu, informacje na temat bonusów i cechach postaci.

Masz teraz w mieście 5 osób , jako pierwszy budynek wybuduj dom mieszkalny da Ci on kolejne 5 miejsc do zasiedlenia w mieście, a co za tym idzie im więcej wpłacających do kasy miejskiej tym więcej funduszy do rozbudowy. Rozbudową miasta niech zajmą się osoby o specjalizacji robotnik , wniosą one więcej punktów rozbudowy niż inni mieszkańcy.

Teraz twoje miasto może pomieścić 10 mieszkańców.
Następnie wybuduj budynki w takiej kolejności :
1.General Store.
2.Grabarza
3.Rusznikarza
4.Hotel
5.Bank

W General Store można zakupić takie towary jak: naszyjniki indiańskie, chusty na szyję, osiołka... wraz z rozwojem danego budynku wzrasta ilość dostępnych towarów.
Grabarz ma tylko jeden możliwy poziom rozbudowy- budynek ten umożliwia wyzywanie innych graczy na pojedynki. W pojedynkach zdobywamy zarówno $ jak i doświadczenie.
Rusznikarz- magazyn z bronią w zależności od tego jakie umiejętności pojedynkowe rozwijasz możesz stosować bronie dwóch typów: broń strzelnicza i uderzeniowa. Wraz z rozwojem rusznikarza wzrasta liczba dostępnych broni.
Hotel- nasze upojne miejsce spoczynku, wzrast z kolejnym poziomem wzrasta ilość dostępnych pokoi i ich komfortowośc, a co za tym idzie lepszy pokój >> więcej energii i punktów życia.
Bank- tu wpłacasz srodki na konto własne przy pierwszym poziomie do 50$ max, przy kolejnym do 250$, jak również tutaj możesz dofinansować kasę miejską.

Kazdy ma swoją własna strategię, która wznieszie ich miasto na top1. Ja przedstawiłem wam moją.
Najważniejsze jednak jest dobór ludzi. Bo zgranej ekipy nic nie zastąpi.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w podbijaniu Dzikiego Zachodu,

Trujący bluszcz & drubens
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.