Włatcy Móch vs South Park

  • Rozpoczynający wątek Tobilp
  • Data rozpoczęcia

Włatcy Móch vs. South park

  • Włatcy Móch

    Głosy: 58 60,4%
  • South Park

    Głosy: 32 33,3%
  • Inny serial tego typu (jaki?)

    Głosy: 6 6,3%

  • W sumie głosujących
    96
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kłopot z "Władcami" polega na tym, ze ani jeden odcinek nie był skończoną logicznie historią. To jest niestety zbieranina gagów nie najwyższych lotów. W "South Parku" humor też bywa czasem niskich lotów, ale opowiadana w każdym odcinku historia ma początek, rozwinięcie i koniec. I trzyma się ściśle tematu postawionego na początku. A u "Władców" wszystko wygląda jak pisane na kolanie. Namnożenie błędów ortograficznych niczego nie załatwi, jak się nie ma nic do powiedzenia. Szkoda, że p. Kędzierski tego nie widzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po obejrzeniu kilku sezonów "Włatców móch" można naprawdę zgłupieć. Ja niekiedy zastanawiam się jak co się pisze i to nie dlatego że byłam zła z ortografii.
South Park ma przynajmniej jakiś klimat. Nie uważam jednak że to bajka odpowiednia dla młodzieży gdyż znacznie więcej tam wulgaryzmów niż we "Włatcach".
Wolę jednak klimat South Parku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No,szczerze mówiąc,to wole ,,WŁATCY MÓCH,,bo są Polskie i jest Czesio:]
Ale mówiąc prawde to South Park jest bardziej..(jakby to powiedzieć)Lepszym opowiadanie(przenośnia).
Czyli ma lepszy początek i zakończenie:]:cool:
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
A czy ktoś kazał wam oglądać Władcy much?Przecież to jest od 18 lat więc niech młodziaki nie narzekają.....
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja wolę South Park.Czemu? Bo jest śmiesznie i dobrze zrobione.Robią sobie żarty ze śmiesznych i oczywistych rzeczy parodiując przy tym światowe filmy,aktorów i muzykę.
A Władcy much? Niektórzy piszą "dobre,bo polskie"...taa?
Dla mnie nie można ciągle młócić tego samego przez 4 lata.Aczkolwiek Czesio był śmieszny ale tylko przez chwileczkę...
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
a ja serial inny kiepskich lub rodzinę zastępczą :) graczyków :) lub bułę i spółę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam wole SP ,jak to ogladam to nie moge przestac sie smiac ,nie zawsze z przeklenstw ale glownie z tekstow Cartmana ,a WM poprostu mi sie przejadl i juz nic w nim nie widze smiesznego
Wlatcy byli smieszni przez pierwsze 5 odcinkow ,nie widze nic smiesznego w w ciaglym mowieniu "dzien dobry" albo "pedalka" .Takie kreskowki rezaja mozgi 10 latkow co to ogladaja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tera jest serial 1000 złych uczynków także Kędzierskiego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oglądałem Czesia ale się znudził :)
Teraz zacząłem 1000 złych uczynków... nawet..nawet :)
SP od W.M. ma lepsze ...hmm... zakończenie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
oba sa super - kazdy troche inny
SP - bardziej zaangazowany politycznie i spolecznie tzn. rasizm, pacyfizm itd.
WM - bardziej zlewacki i luzacki

wersje pelnometrazowe:
SP - full wypas
WM - zenada
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obydwa są denne. Nie rozumiem, co się w nich może podobać. I tak jednak nic nie pobije kapitana bomby... jeśli już coś z tych kreskówek to Generał Italia. On jest jeszcze logiczny...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubie bardziej south park bo ma zawsze jakieś normalne zakończenie a włatcy móch kończą się zawsze przed wydarzeniem się czegoś smiesznego albo coś takiego
ludzie piszą że włatcy móch to fajny serial jak dla mnie tymczasowy
u mnie w szkole koledzy udawali Czesia przez jakieś kilka miesięcy a tera każdy na to narzeka
wole south park bo Keny w każdym odcinku ginie:D


Ps.Mic222 też lubie Kapitana Bombe też polskie ja włatcy móch a Kapitan Bomba i tak jest w większej skali :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie "Włatcy Móch", może nie do końca dopracowany ale twarze Anusiaka np. Super zrobione :p szczególnie jak krzyczy :pP.
Włatcy RLZ ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry