W co gracie?

Wojcieszy

Papatki bobaski
Były tematy o książkach, filmach i serialach, więc czas teraz na gry :mel:

W co obecnie gracie prócz The-West? Opisz troszeczkę te gry.

Może ja zacznę...
-Day of Defeat- mod do HL (tak jak cs 1.6) osadzony w II wojnie światowej. FPS
-Red Orchestra 1- FPS osadzony w realiach IIWŚ. Gra stara, ale jara :p
-Quake3/QuakeLive- no to chyba nikomu nie muszę tej gry przedstawiać o_O QL jest to ulepszona wersja Q3.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
CS:GO
Plemiona

Tak w sumie pykam z nudów :p W wolnym czasie rangi i punkty tam gwizdają mi że tak napiszę . Ale jak ktoś chciałby zagrać czy coś to pisać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heroes of Might & Magic I

Klasyczny tytuł, super klimat i wciąga jak chodzenie po bagnach :D
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Heroes of Might & Magic III była najlepsza częścią. Najbardziej popularna no teraz to klasyk ale od czasu do czasu też zagram. Wracam tez często do serii Gothic ( super gra pewnie wszystkim znana ) I , II super najlepsze części , III jestem jeszcze w stanie znieść. Co do części IV z serii Gothic to totalne DNO. Grafika nawet spx ale fabuła okropna. Przynudza strasznie nie dałem tego rady nawet przejść no bo po prostu za nudne. Jeszcze oczywiście Assassin Creed super gra przeszedłem wszystko co tylko dałem radę :p Komp niestety nie dał mi pograć w najnowszą część ale nadrobię ;) No i Wiedźmin . Część 1 i 2 przeszedłem , trójkę mam na kompie ale strasznie zacina nie chce mi się męczyć :D Przejdę jak będę mieć nowego kompa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hirołsy!!! <3 Ale tylko te od 3DO!!! Ubisoft zmarnował taki tytuł :( Ba! Wszystko zmarnował. A co z seriami Might and Magic (VI, VII - For Blood and Honor, VIII - Day of Destroyer). Są to gry również osadzone w uniwersum M&M stworzonym przez 3DO (w VI bodajże są wydarzenia na Enroth po Wojnie o sukcesje (Heroes II), w VII akcja dzieje się na Antagarichu (czyli tam gdzie Heroes III: Erathia, Avlee, Tatalia, Bracada, Deyia, Nighon, Eofol, Krewlod), a VIII - na kontynencie Jadame). Nie wiem czy zagłębialiście się właściwie w to uniwersum tak dokładniej. Fantastyczna opowieść. Warta pełnometrażowego filmu.

Gothic - uwielbiam, co roku staram się przejść I i II:NK. III spoko, ale już nie porwała, a IV to dno.

Diablo II i Diablo III - świetne! legendarne!
Age II to samo;)

Ogólnie bardzo lubię stare gry. Ostatnio wróciłem do Sacrifice - strategia czasu rzeczywistego. Kampanie można przejść na ponad 130tyś sposobów (ale nie trzeba :D). Świetna grafika jak na 2000 rok. Miażdży inne produkcje z tego okresu. Klimatyczna. Tak samo Giants: Obywatel Kabuto - też jest fajna.

No i oczywiście Wieśki, CSy, CODy, NFSy (te stare).
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Postala ktoś próbował ? :p Jak lubisz Jimmy stare gry to tego spróbuj :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gramo

Ja gram w gry przeglądarkowe na gramo. W sumie już wciągnąłem kolegów w wojenna strategie. Zgadniecie którą ?
 
Diablo 2 LOD, Euro truck simulator 2, Gta V, Heroes 4, Cadilacks and Dinosaurs, Desperados Wanted Dead or alive, Robin hood the Legend of Sherewood, Worms World Party, World of tanks
 
Ostatnio tylko w The West. Okazjonalnie Kozacy (nie trzeba przedstawiać), czy Fistful of Frags (świetna strzelanka multiplayer dostępna za darmo w serwisie Steam, każdy kto grał w Call of Juarez koniecznie musi wypróbować!).

Z gier w które muszę pograć raz do roku to wspomniana seria Gothic, Bitwa o Śródziemie II (świetny RTS, obowiązkowy dla maniaków Władcy Pierścieni, polecam także I i dodatek do II - Król Nazguli) i... Heroes IV (wiem, kontrowersyjne, ale bardzo lubię).
 
Ostatnia edycja:
Heroes IV (wiem, kontrowersyjne, ale bardzo lubię).
Kontrowersyjna? Dlaczego? Jest po prostu inna niż poprzednicy i następcy
Moim Zdaniem włączenie bohatera do aktywnej walki na "szachownicy" to krok w dobrym kierunku.
Łaczenie klas? Super sprawa!
Jedynie izometryczny widok pola bitwy mnie czasem denerwuje ale to minus na który można przymknąć oko.

Nic tak oka nie cieszy jak samotny dobrze wyexpiony bohater
(badź grupa bohaterów) dziesiątkujących oddziały wroga

Jest jeszcze wersja online heros ale niestety pay 4 win... przy niej TW to rozrywka dla ubogich :D
 
Oprócz TW to czasami apki na telefonie,Call of Juarez 1 i 2 ,Diablo 1,2 i 3,Call of Duty,Mafia,Far Cry 4,GTA-wszystkie części, FIFA czasami ze znajomymi,Farming Simulator 2015,Euro Track,Settlers 2,Top Eleven(bardzo ciekawa gra dla miłośników piłki nożnej)to chyba wszystko
Dla miłośników telefonów polecam Puffin Browser-przeglądarka
 
Do góry