Walentynki 2020 dyskusja

Status
Zamknięty.
W sumie jak mają być takie kiepskie eventowe bitwy to moze lepiej zeby nie było dwóch bitew w tygodniu, tylko niech bedzie ta jedna
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ostatnio na Nawaho nie było kompletu na Gali, a jak tam na innych światach to wygląda?
 
a dziwicie się ???

po 1000 serc iść na walkę to kpina - grając przygody + 15 sekund w ciągu walki idzie więcej naklepać serc niż te marne 1000 ^^
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
a dziwicie się ???

po 1000 serc iść na walkę to kpina - grając przygody + 15 sekund w ciągu walki idzie więcej naklepać serc niż te marne 1000 ^^

Powiedzą, że nie musisz chodzić na bitwy. Bitwy przecież nie są najbardziej przyciągającą graczy rozgrywka w tej grze (a może była, a nie jest, nie wiem nie potrafię ocenić). Przecież według Lenki 80% graczy gra dla fabuły (taką informację podał mi przynajmniej jeden gracz, miał ją otrzymać na spotkaniu z CM) ;)

Przecież każdy może grać w przygody,
Co tam że podczas bitwy możesz omdleć i stracić hajs energię i HP, a podczas przygody w ogóle się nie narażasz.

Z drugiej jednak strony jest w tym trochę logiki, bo o ile podczas fortów na offie możesz być to na przygodzie niekoniecznie. Z tego może wynikać przewaga w walucie za samą przygodę (licząc ile średnio czasu trwa przygoda i ile średnio może trwać bitwa).

Jednakże jednoczesna możliwość wykonywania innych akcji w grze podczas przygody jest trochę overpowered ;) ale to tylko moje zdanie.

Za Gallifrey powinno być więcej, ale chyba nie tyle ile ja dałem, nie wiem czemu nie było bitwy w środę, ale zapytałem o to poprzez support.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tutaj przedstawię swoje pomysły odnośnie usprawnienia tejże loterii jak i Dia dr los muertos (traktuję je niemalże tak samo, prócz tego w jaki sposób zdobywa się nagrody indywidualne).

Po pierwsze nagrody światowe to śmiech na sali.
Powinny być lepsze i być ich więcej, czyli więcej progów do wbijania. Obecnie aktywny świat zdobywa ostatnią światową nagrodę w kilka dni. Powinny być kolejne progi w których do zdobycia powinny być kolejne nagrody, nawet 3dniowy VIP za wbicie iluś tam serc.

Same nagrody indywidualne, szczególnie z koła fortuny w loterii walentynkowej to też śmiech na sali. Możecie zwiększyć ilość nagród, dać nawet drugi set, dodać kopertę z hajsem powiedzmy 100k (jedna taka koperta na całe koło fortuny), itemy z większą ilością serc.

Zadania za serca? Też powalone. 50 serc za dwie kule dużego kalibru? Czy jakiś tester sprawdzał jak ciężko zdobyć te kule z pracy? I do tego jak ta praca potrafi zranić?

Jak wpadnę na więcej pomysłów i będzie mi się chciało myśleć zamiast osób które dostają za to wynagrodzenie to opiszę kolejne rzeczy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Cytuję
"już od czwartku 27.02.2020 od godziny 10:00 do soboty 29.02.2020 do godziny 10:00 będziecie mogli zakupić Skrzynię miłości Kupidyna.

Zawiera ona Zestaw Kupidyna, którego opis możecie znaleźć na naszej wiki."

W jakiej cenie i w jakiej walucie będzie można zakupić tę skrzynię?

Poza tym ogłoszenie o tym zestawie dostępne jest na forum, ale ogłoszenie o wyprzedaży setów vaquero i muzykalnej kowbojki już na forum się nie pojawiło. Ludzie gdzie tu widzicie logikę?
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Cytuję
"już od czwartku 27.02.2020 od godziny 10:00 do soboty 29.02.2020 do godziny 10:00 będziecie mogli zakupić Skrzynię miłości Kupidyna.

Zawiera ona Zestaw Kupidyna, którego opis możecie znaleźć na naszej wiki."

W jakiej cenie i w jakiej walucie będzie można zakupić tę skrzynię?

Poza tym ogłoszenie o tym zestawie dostępne jest na forum, ale ogłoszenie o wyprzedaży setów vaquero i muzykalnej kowbojki już na forum się nie pojawiło. Ludzie gdzie tu widzicie logikę?
Na becie za 25 bryłek jest
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
A niech kosztuje nawet i 2500 bryłek, przecież to zestaw kolekcjonerski... Fusek, nie musisz mieć wszystkich zestawów w plecaku :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A niech kosztuje nawet i 2500 bryłek, przecież to zestaw kolekcjonerski... Fusek, nie musisz mieć wszystkich zestawów w plecaku :D
Nie, nie muszę, ale ten akurat mam :p ale serio nawet na takim czymś chcą zarobić? Ten zestaw ma już parę ładnych lat, jest na obecne czasy słaby i nadal chcą za niego bryłki nawet na becie. Skoro na becie kosztuje bryłki to i u nas tak będzie, tylko może być inna cena.
 
Zestaw będziecie mogli zakupić za 25 bryłek. Jest on typowo kolekcjonerski (i moim zdaniem piękny ;) )
Hehehe super że jest piękny, bo nowe sety wyglądają obrzydliwie.Może w końcu to przekażesz że grafik robi dziadostwo ostatnimi czasy.A wracając do ceny za bryłki to dwie literki X oraz D podsumowują waszą firmę i zarząd.Jak już chcecie zarobić $$$ to dajcie stare avatary za nie to ludzie się ucieszą i wy hieny pazerne sobie zarobicie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Hehehe super że jest piękny, bo nowe sety wyglądają obrzydliwie.Może w końcu to przekażesz że grafik robi dziadostwo ostatnimi czasy.A wracając do ceny za bryłki to dwie literki X oraz D podsumowują waszą firmę i zarząd.Jak już chcecie zarobić bryłki to dajcie stare avatary za nie to ludzie się ucieszą i wy hieny pazerne sobie zarobicie.

Podpisuję się pod tym obiema "ryncoma" i nogami!
Grafiki z ostatnich paru miesięcy powinny pojawić na na Facebooku na fanpage w stylu "grafik płakał jak rysował".

Gdy grałem w foe, elvenara czy Warlords od Aternum tak słabych grafik nie widziałem. Zatem można wnioskować, że każda gra ma swojego, albo jest jeden na wszystkie gry i na westa kładą lachę i robią na odpieprz, albo jak jest każda gra ma swojego to west zatrudnia na ćwierć etatu studenta pierwszego roku.
 
Hehehe super że jest piękny, bo nowe sety wyglądają obrzydliwie.Może w końcu to przekażesz że grafik robi dziadostwo ostatnimi czasy.A wracając do ceny za bryłki to dwie literki X oraz D podsumowują waszą firmę i zarząd.Jak już chcecie zarobić bryłki to dajcie stare avatary za nie to ludzie się ucieszą i wy hieny pazerne sobie zarobicie.
Odpowiedzialni za grę, TWT - dejcie stare avatary za górę monet, na pewno kasa będzie się wam zgadzać... Taki protip dla finansowania innych gierek, zaproponujcie to przełożonym ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry