Walentynki 2020 dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nudne te walentynki, nic ciekawego do gry nie wnoszą, ciągle wszystko leci po schemacie.
Nie no co Ty... Nowe sety przecież są. Plus nowość której nie było w poprzednich eventach. Jeśli zbierzesz cały set z "prostokąta" fortuny to pojawi się on na nowo by była możliwość ulepszania setu bądź sprzedaży podwójnych itemów! Toć to zmiana niesamowita ;)
 

zartas

Członek obsługi gry
Nie no co Ty... Nowe sety przecież są. Plus nowość której nie było w poprzednich eventach. Jeśli zbierzesz cały set z "prostokąta" fortuny to pojawi się on na nowo by była możliwość ulepszania setu bądź sprzedaży podwójnych itemów! Toć to zmiana niesamowita ;)

OOOOOoooooooo pojawi się ponownie? :O Wow co za innowacja! Normalnie jak na InnoGames przystało! Godna Edisona! Pfu co ja mówię, Leonardo Da Vinci by się nie powstydził pomysłu! Chwała InnoGames!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
OOOOOoooooooo pojawi się ponownie? :O Wow co za innowacja! Normalnie jak na InnoGames przystało! Godna Edisona! Pfu co ja mówię, Leonardo Da Vinci by się nie powstydził pomysłu! Chwała InnoGames!
No, a nie tyle pokażę ci mi Lenka po ponad 5 dniach odpowiedziała, co jej wypowiedź poddam procesowi parafrazy, na co jej zgodę otrzymałem i dowiecie się drodzy gracze co m.in. Lenka mi odpowiedziała na temat tej nowości, a także wielu innych spraw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry