Walentynki 2021 dyskusja

Status
Zamknięty.
Nowa linia zadań zawiera 10 zadań i będzie dostępna dla każdego gracza, który ukończył zadanie "Pojedynek (Ocal Saloon, część 2)" oraz osiągną co najmniej 80 poziom postaci. Po ukończeniu linii zadań otrzymasz osiągnięcie "Najszczęśliwsza osoba na świecie"

(który) osiągnął :)
 
Set pod pracę z unikiem i celem
Set pod pojedynki z bonusem do prac.
Lubię to, tyle czekałem na tak wspaniały zestaw aż tu nagle pojawił się.
Dziękuję!
 
Zobaczysz w praktyce, że jest to fajny set kiedy coś wykonujesz, a inni Cię atakują :)
No mówię Ci @zartas ubóstwiam ten set i mam nadzieję że na każdym evencie będzie podobny zestaw! Czekam na zestaw fortowy z punktami pracy, bo wiesz, trzeba energię zużyć czasem przed bitwą i przydałby się bardzo.

A co do ataków naszych utalentowanych pojedynkowiczów którzy atakują podczas prac, z przyzwyczajenia daję się ubić a potem mam ochronkę.
Ale tak jak mówisz. To idealny zestaw dla każdego. Możesz robić wszystko i nic jednocześnie.
 

zartas

Członek obsługi gry
No mówię Ci @zartas ubóstwiam ten set i mam nadzieję że na każdym evencie będzie podobny zestaw! Czekam na zestaw fortowy z punktami pracy, bo wiesz, trzeba energię zużyć czasem przed bitwą i przydałby się bardzo.

A co do ataków naszych utalentowanych pojedynkowiczów którzy atakują podczas prac, z przyzwyczajenia daję się ubić a potem mam ochronkę.
Ale tak jak mówisz. To idealny zestaw dla każdego. Możesz robić wszystko i nic jednocześnie.
Ja tam wolę zmieniać set tuż przed bitwą, ale jak uważasz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Twoje wypowiedzi kacper są tak ironiczne ze ja już nie wiem czy ciśniesz beke z TWT czy serio chwalisz...

W każdym razie set mi się podoba, pomijając fakt że są tam te umki do pracy, (wiele setów nie miało nic dodatkowego, tzn nic poza bonusami bazowymi czyli tak jak tutaj 4x umki plus 30% expa pvp/forty/praca), bardziej cieszy mnie to że bonusy te 4 bazowe są stricte pod określoną rzecz w grze tj. Pvp. nie masz tam wrzuconych umek jak np. naprawa or wytrzymałość...

Więc to bardzo na plus, szkoda że broni nie ma oraz jazdy ale i tak secik godny uwagi... Ulepszona wersja muzykalnej ze względu na unik, jeżeli cechy składowe poszczególnych itemów również nie będą odbiegać od tych 4 podanych w spoilerze to bombowo (jak dla mnie)....

Kolejna ważna sprawa i dla mnie bardzo dobrze przemyślana, to fakt że itemy po wydropieniu znikają ( z koła fortuny), a pojawiają się ponownie jak zbierzemy je wszystkie, oznacza to że nie będzie sytuacji jak na większości światów po evencie z cortezem i cortiną dla przykładu... Każdy dostał HYPE na odzież/spodnie/bronie i jazdę czyli itemy z 3/4/5 etapu wybierania kart a kompletnie olał sobie naszyjniki, buty i czapki a potem były sytuacje ze koszula corteza 300k a wisior 1kk :D Więc fajny balans, bo każdy na pewno zbierze 1 komplet (lub przynajmniej powinien) a nie 300x koń a reszty nic...

Pozdrawiam serdecznie
 
woje wypowiedzi kacper są tak ironiczne ze ja już nie wiem czy ciśniesz beke z TWT czy serio chwalisz...

A co ma TWT do wprowadzanych zestawów, skoro są tylko pionkami w szachownicy IG?
Mówią co mają mówić, robią co mają robić, a ja nie zamierzam ich krytykować za to że nie mają na to wpływu.
Sądzę że chcieliby nie raz aby na gali np były lepsze nagrody, ale muszą zapytać osoby wyżej.
Nagrody będą do bani, to oni są szeregowcami w pierwszej linii konfrontacji, jeśli gracze nie są zadowoleni to plują na nich, nie na tych co mieli "pomysł"
Zestawy rzeczywiście są takie jakby do niczego. Nie wiem nawet do czego miałbym to założyć, chyba tylko na innym świecie, gdzie nie mam żadnego zestawu.
Uważam że mieszanie zestawów pod pracę z punktami życia unikiem i celowaniem, to kompletna porażka, ale co zrobisz. Na becie próbowano przekonać ludzi, tyle że na becie społeczność wręcz była zachwycona tymi zestawami, więc o czym my mówimy ;) Przecież nie będą dla każdej społeczności wprowadzać innych statystyk, a o końcowych statystykach zestawów decyduje społeczność beta i zarząd IG który zapewne nie gra w The West.
I końcowy efekt jest taki, że zestawy są albo za mocne, albo są kompletnie do niczego.

Pozdrawiam.
 
  • Dodatkowe losowanie może być zakupione za 40 bryłek/obligacji za jedno.
znaczy się bryłek? znowu błąd się wkradł jak ostatnio?
 
Status
Zamknięty.
Do góry