Walentynki - dyskusja

Status
Zamknięty.

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Czy tylko ja mam problem z wysyłaniem serc na operze? Na chromie działa bez problemu, ale nie widzi mi się co chwilę zmienianie przeglądarki tylko dla tego.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Nie tylko Ty, u mnie dokładnie ten sam problem. Na Operze klikam wysyłanie serc i nic się nie dzieje, a na Chrome działa bez problemu.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
A to żadnego info nie widziałem. Zapewne trzeba czekać na info z bety lub jakieś 2-3 miechy na info tutaj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pytanie4 czy Lenkla to jest po to by nic nie robić i czasem sie zemścicna ggraczu za niewygodne pytanie?
nie moge nawet włączyć losowania. NIE działa.

a tak woguje to jakieś biwtwy na GALLI?? NIc?
nie chce sie pani prawda?
bo trzeba by bylo sie logowac...a tak wejdzie se pani raz na tydzien po bryłki za free i zadfowolona...,petycję jak ktoś ma o zmiane administratora na dako to ja podpisze 2 rękami
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
No i jak mają ci pomóc z niedziałającym losowaniem, jeśli nie są technikami. A na Gali bitwy ma każdy świat w tym samym czasie to o co chodzi xD?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
@papiesz

To proszę sprawdzić czy na innej przeglądarce może Pan losować czy Pan zebrał serca, bo możliwość losowania odblokowuje się za zebranie serc. Proszę też sprawdzić czy czyszczenie ciasteczek pomoże.
Lenka nie jest administratorem żadnego serwera tylko posiada GM na niektórych serwerach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panie Fusek - Pan jest widze aktywny...mogłby pan tak sam z siebie przejąc ten bu...itd?
Panie Fusek ja rozumiem ze macie obowiazek zapytać o głupoty, ale naprawde? czy zebrałem serca?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak, nawet o takie rzeczy musimy pytać, bo nie każdy gracz o tym wie. Proszę zatem sprawdzić czy po zmianie przeglądarki nastąpi zmiana, lub po wyczyszczeniu ciasteczek.
Może być jeszcze tak, że z boku po lewej pod avatarem ma Pan przycisk, który otwiera saloon, pewnie Pan o tym wie. Tam tez powinien znajdować się przycisk, który przenosi nas do losowania a także do rejestru serc i nagród. Czasami jest tak, że tych przycisków jest tam więcej i trzeba sobie je przewinąć w dół. Może Pan tego nie zauważył. Kolejną możliwością jest posiadanie jakiegoś skryptu który może blokować pokazanie się przycisku do losowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to odpowien
nie
nie
nie
nie
standardowo
problem nakreśliłem
nie mam opcji losować
wysztko powinno byc ok
jak weszła loteria to kalsycznie sie posypało...oczywiscie po 4 latach inno wie co robi i to moja wina, mojej przeglądarki, moich skryptów, mojej matki i wogule wszystkich co kiedyś grali w gre jakąś
 

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda czasu na wyjaśnianie bo widze od 7 lat niezmienia sie gadka :(
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Musimy każdą możliwość sprawdzić, stąd te pytania. Mam nadzieję, że napisał Pan do supportu, jeśli tak to postaramy się znaleźć rozwiązanie.
 

DeletedUser31437

Gość
Gość
Ja gram na operze mam skrypty zainstalowane i wszystko śmiga, mogę wysyłać serca jak i losować na loterii.
papiesz spróbuj wyczyść dane przeglądarki poprzez program CCleaner powinno pomóc
 
Status
Zamknięty.
Do góry