Walentynki 2020 dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser33505

Gość
Gość
ktoś mi powie co Bonnie i Clyde mają wspólnego z dzikim zachodem XD
 

DeletedUser20288

Gość
Gość
Ale on miał tylko tarczę... Chyba że w jakiś komiksach było inaczej, nie liczę pewnego młotka którego podniósł podczas końca gry, ale tak naprawdę to coś należało do każdego kto był godzien.

No i cyk, strzelecka i biała są, więc zasięgnijmy jeszcze gdzieś głęboko to może i coś na miarę fortówki znajdziemy :DDD
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Skoro jest odpowiedni temat to wkleję tu mój post z innego tematu, cytuję:

  • NOWOŚĆ: Gdy zdobędziesz cały zestaw ubrań, wszystkie przedmioty wrócą do puli ponownie.

Czy czasami podczas tego eventu nie miało pojawić się coś nowego? To jest ta nowość? Proszę przekazać przełożonemu, że nie jest to (dla mnie przynajmniej, ale sądzę, że nie tylko dla mnie, mogę się mylić) żadna nowość, tylko blokowanie zdobywania dalszych obligacji oraz serc przez twórców gry po zdobyciu całego setu. W święta i tak były te sety w torbach, więc można było je wylosować. Może jednak czepiam się wszystkiego, ale dla mnie ta "nowość" to typowy bubel. Zamiast pomyśleć o zmianie nagród, zwiększeniu puli nagród (znaczy więcej nagród w tym "prostokącie fortuny"), czy nawet dniu dwóch setów możliwych do wylosowania, dajecie możliwość wylosowania tego samego setu jak wszystkie elementy zostaną już przez nas raz zebrane.

Koperty z 1k czy 5k to chłam, mogliby wymyślić koperty z większą zawartością nawet 100k, bo jak ktoś zna realia gry to doskonałe sobie zdaje sprawę, że te 100k to i tak drobne. Pojemniki z większą ilością serc mogliby dać, oczywiście rzadsze występowanie w tej loterii, co jest oczywiste.

Wiele można byłoby wymyślić.
 
Co z pojedynkami na bukiety ?
Niestety nie dropią ze zbierania jagód więc pewnie standardowo coś się zbugowało.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Co z pojedynkami na bukiety ?
Niestety nie dropią ze zbierania jagód więc pewnie standardowo coś się zbugowało.
Bukiety to chyba dopiero w walentynki czyli jutro.

I do tego nie pojawia sie zadanie w miescie widmo (ta nowa seria zadan "Razem do końca")
Pewnie albo kamienna datę dostępności albo błąd. Najlepiej napisz przez support od razu do CM by mieć pewność ;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Haahahahahaahah... już sam dobór postaci do zadania eventowego jest dość kontrowersyjny, ale poczekajcie na zakończenie tego questa, to jest przecież jakaś komedia i to familijna XD
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ale on miał tylko tarczę... Chyba że w jakiś komiksach było inaczej, nie liczę pewnego młotka którego podniósł podczas końca gry, ale tak naprawdę to coś należało do każdego kto był godzien
wiem co chciał powiedzieć autor tego postu ale jemu zabrakło jaj by chwycić taki mityczny młot ,bo skupiał się na innych prymitywnych ,osobistych potrzebach, Historia dzikiego zachodu w polskiej wersji , pamięta tylko jednego buntownika który w brew biznesu odważył się samodzielnie zrobić coś dla pasjonatów tej gry za co musiał odpowiednio zapłacić ,chyba nie muszę przypominać po co została powołana miss Magda i jak potoczyły się dalej wydarzenia ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
1) Rozumiem, że TWT PL zrezygnowało z dwóch bitew o Gallifrey w ciągu tygodnia podczas eventu?

2)Cytuję:
"Nagrody:
  1. miejsce→ 200 bryłek złota +3 dowolne przedmioty z rzemiosła + dowolna skrzynia z shopu (będąca dostępna codziennie)
  2. place → 100 bryłek złota + 2 dowolne przedmioty z rzemiosła + dwa dowolne wzmocnienia z shopu
  3. place → 50 bryłek złota+ dowolny przedmiot z rzemiosła + ciasteczko z wróżbą"
Polski is very trudny language ;)

Dwa dowolne wzmocnienia? Torba energii i motywacji to też swego rodzaju wzmocnienie.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Zadania dzienne widzę bardzo zróżnicowane... kule dużego kalibru i tańcowanie na scenie codziennie, dzień w dzień, jak w "Dniu Świstaka".

comment_ZK2CUt4u1Jjkfw8KUFKRjf7oWq3h8ZjR.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry