Waluta eventowa za wykonywanie zadań

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika speedy911, 4. Paź 2018.

Poleć tę stronę

?

Czy chcesz otrzymywać walutę eventową także za wykonanie zadania (z saloonu, powtarzalne itp.)

1. TAK

14 głos(ów)
    63,6%
  2. NIE

8 głos(ów)
    36,4%
  3. Nie wiem, nie znam się, niech ktoś zadecyduje za mnie

0 głos(ów)
    0,0%
  1. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    7
    Witam, mam nową propozycje na czas eventów.

Obecnie dostajemy precle za wykonywanie różnych prac, pojedynki, kody, konkursy i Gali. Dodałbym do tej listy także zadania, które wykonujemy podczas gry. Ilość precli powiązałbym na sztywno z otrzymywanym doświadczeniem (jeżeli w zadaniu jest tylko kasa to trudno, nie ma precli :p).

Ilość otrzymywanych precli wynosiłaby 1% z uzyskanego w zadaniu doświadczenia, czyli jeżeli otrzymamy 100 expa, to jednocześnie zainkasujemy jednego precla (zadania, w których otrzymujemy mniej niż 100 expa będą wynagradzane 1 preclem).

Zmiana ta będzie ukłonem w stronę graczy, którzy grają w Westa dla zadań i ciekawych historii, a nie dla pojedynków i fortów.

2. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    77
    Ogółem podawałem taką propozycję co do dziennych zadań, bo w walentynki masz dwa zadania dzienne dające serca. Więc jeśli dodaliby zadania dzienne dające walutę eventową do każego eventu, albo jeśli do istniejących zadań dodadzą na okres eventu precle kwiaty etc. to jak najbadziej jestem za.

Lord Mateo98 lubi to.
  3. Vbanks

Vbanks Blada Twarz

Docenione treści:
    1
    z jednej strony za, z drugiej strony, przesyt waluty eventowej doprowadzi do przesytu setów i rzeczy na targu, ktorych niekt nie sprzeda (moze sie mylę i jeszcze nie znam do końca ekonomi gry), ale boję się, że gdy produktów i waluty jest nagle dwa razy wiecej , a kupujących i sprzedających nie przybywa, to powstaje przerost podaży nad popytem.

4. * A *

* A *

Docenione treści:
    14
    Pamiętacie Świecące Dynie? O ile pamiętam to na samym S1 nawaliło sie 1 k ludzi więcej na rankingu, tyle multikont narypali, bo ceny za set Hombre były ogromne, a sprawa mega opłacalna dla fortowców, nagle każdy od choroby kasy full miał. To nie było raczej dobre

Zatem moje zdanie jest inne, wolę by towaru było dużo, ludzie tracą sens zakładania multikont, a sprawa przechodzi w zysk dla Inno bo zmuszają graczy do kupowania setów za bryłki tj real kasę. Dziś w cenie są sety za bryłki jak np złota jazda (średnio 8kk) kibic (średnio 8kk) Chcesz zarobić? kup za bryły i sprzedaj :D albo jak ja od chudego na nawaho za 3.5 kk kibica a warty jest 8-9kk i w życiu go tam nie selnę nawet za 12 kk

Obecny Ewent to owocne itemki, dobrze, że tego bedzie sporo. Spodziewam się mocnego wysypu towarów na targach po odblokowaniu, a cenowo powinno być w miarę bez kosmicznie przesadnie wielkich cen. Są serwy co już niemal żadne sety nie mają wartości jak Luizjana gdzie konie Adamsa po 80k były wystawiane, a na takim Nawaho po 800k
    Już nawet na Dakocie lepiej Adams chodził po 400k niż na Luizjanie. Każdy serwer ma swoje własne prawa ekonomiczne

Jestem za wysypem towarów, zmniejszy to mulciaki gdyż wszystko będzie tanie, a ktoś jeśli CHCE sie dorobić w grze i chce mieć kuuuupę kasiory, to niech się wysili i niech pot z czoła leci, niech gra od rana do rana by coś z tego miał. Nie ma sukcesów bez poświęcenia i pasji hehe :p

Głosuje na tak

5. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    81
    Cieszę się Moja Droga, że wreszcie zajarzyłaś :D

Lord Mateo98 lubi to.
  6. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    28
    Więcej narcyzmu i samozachwytu to w życiu nie widziałem

Napoleon B. lubi to.
  7. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    6
    Sam lubię wykonywać dużo zadań, więc z mojego punktu widzenia, jak najbardziej za, każda eventowa waluta dodana do zadania, czy chodź by pod postacią dziennych zadań jak Fusek wspomniał, będzie pozytywnym aspektem i miłym ukłonem dla "zadaniowców" ;) .

A tak nawiasem, bez urazy Panowie, bo nie mam tego na celu, ale co to wnosi do dyskusji? Autor przecież o coś zupełnie innego pytał. Taki jednak kompletny off-top powinien być usuwany, ale to tylko moje skromne zdanie I;) .

8. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    81
    Czepiasz sie jak... Zyber baszty. To całe forum to kabaret... Jeden wielki offtop :D

9. qoqoq03

qoqoq03

Docenione treści:
    28
    Poki Lubrzan nie usuwa, to wiadomosc w zgodzie z regulaminem byc musi :)

10. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    24

"Grażyno biznesu" a skąd gracze mają wziąć 8kk na towar za bryłki jak będzie sprzedawał towar z loterii po 50-100k? Wiadomo wielu ma wiele kk zmagazynowane, ale zwykli gracze jak sprzedadzą kilka rzeczy to ci 800k będa oferować a nie 8kk... wiec i IG nie zarobi, bo kto ma kupić, to kupi dla siebie a nie na handel, bo handlu za godną stawkę nie będzie...

11. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    81
    Zazdrość przez Ciebie przemawia :)

12. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    24

ktoś inny to wymyślił - bardzo dobrze pasuje do tej osoby ;) tak jak do ciebie spam na forum ;)