Wasz sposób na relaks

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27499
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27499

Gość
Gość
Cześć!

Zbliża się lato, czas wakacji, koniec sesji, maturzyści pewno mają już wolne.
Jako, że każdy z nas ma inny sposób na wyluzowanie się i relaks zapraszam do opisania swoich patentów.
Wiecie Kochani, a może komuś przypadnie sposób innego forumowicza i znajdzie sam wyjście na wyluzowanie się i odstresowanie?


Zapraszam do dyskusji :I:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Muzyka, po prostu muzyka...
Czy to poważna czy operowe jakieś tam sprawy :p wszystko prócz disco polo i elektronicznej a szczególnie w języku angielskim ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popołudniowy grill, piweczko, wieczorna wódeczka, odpowiednie niewkurzające towarzystwo, na świeżym powietrzu. A z rana troszkę ponapierniczać na komputerku w jakieś świetne gierki. Odpoczynek idealny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm, ja najbardziej lubię wypoczywać na łonie natury - spacerować, po prostu przebywać na zewnątrz. :) W przypadku, gdy aura nie sprzyja, to z przyjemnością sięgam po książkę lub film.
 

Neds

Blada Twarz
Zastanawiam sie nad systemem automatyki do domu. Czym kierować się wybierając odpowiedni?
 
Mam ciekawy sposób na relaks a nawet dwa jeden to biorę wykrywacz metali i ruszam w teren na poszukiwania ,zakładam słuchawki i słucham co w ziemi piszczy,można odizolować się od wszystkiego i miło spędzić czas na łonie natury a czasami towarzyszą ciekawe emocje i nawet adrenalina daje o sobie znać
Drugiego sposobu nie opiszę bo szkodzi utratą zdrowia i życia I;)
Można też zagrać na The West mimo monotonni to też relaks w zależności jak się podchodzi do gry:))
 
Mam ciekawy sposób na relaks a nawet dwa jeden to biorę wykrywacz metali i ruszam w teren na poszukiwania ,zakładam słuchawki i słucham co w ziemi piszczy,można odizolować się od wszystkiego i miło spędzić czas na łonie natury a czasami towarzyszą ciekawe emocje i nawet adrenalina daje o sobie znać
uważaj żeby ten Twój relaks się nie skończył "na dołku" :D
 

Jonto

Blada Twarz
Palę ładne świeczki sojowe, ewentualnie tealighty, mam w domu rośliny, czasem puszczam sobie z youtuba ambient music albo lofi z jakimś ładnym obrazkiem na ekranie - szczególnie w tle do czytania, choć w ciszy też lubię, zaparzam sobie cały dzbanek dobrej sypanej herbaty i piję z ładnego kubka, czasem lubię sobie posiedzieć pod moim regałem z książkami i po prostu sobie na nie popatrzeć, przejrzeć jakiś album, przeczytać opowiadanie, poprzestawiać pamiątki z podróży
Regularnie równiez czytam książki, jeśli szukacie niedrogiej księgarni, polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://matfel.pl/
W Matfel w ostatnim czasie mieli spore zniżki na wiele ksiażek.
 
Ja zaglądam na forum ,patrzę jak haracze się bawią i napiszę czasami prawdę,lubię zdrowy Relax
czasami wkurzam legendy by nie zardzeeialy!Milego dnia życzę
 
Szefie modzie, czemu szef usunął post kogoś kto napisał że zażywa narkotyki i mój który cytował treść popularnej piosenki?
 
Do góry