Wasz West - Wizerunek.

  • Rozpoczynający wątek Kamil0132
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Opisujemy tutaj siebie jako mieszkańca Dzikiego zachodu.:d

Nazywam się Kamil Treckson, mieszkam w miasteczku położonym nad ''czarną rzeką''. Jestem dwudziestoletnim kowbojem ubranym w sięgający łydek brązowy płaszcz, czarne, skórzane spodnie, skórzane buty na obcasach i czarny kapelusz. Dosiadam białego, bardzo szybkiego konia, zwanego Błysk. Mimo mojego młodego wieku jestem zaprawionym w pojedynkach, bitwach i polowaniach cowboyem zamieszkującym szanowane miasteczko Black River. Zawsze walczę po stronie dobra, jestem posiadaczem słynnego Colta Buntline, którego podarował mi sam Wyatt Earp.
 
Ja nazywam się Karol May , choć na Dzikim Zachodzie znany jako Old Shatterhand.Noszę jasnobrązową kurtkę myśliwską , spodnie tego samego koloru i czapkę tapera.Buty są czarne i mają obcasy.Dosiadam karego mustanga znanego jako Hatataitla/Swallow (zależy od tłumaczenia).Moją bronią jest: nowoczesny sztucer marki Henry-Winchester na 25 strzałów , ciężka dubeltówka na niedźwiedzie znana jako niedźwiedziówka lub Pogromca Niedźwiedzi, rewolwery i nóż Bowie. Mam 35 lat i ciemnoblond brodę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Nazywają mnie Czarny jeździec(nie potrafiłem wymyśleć imienia i nazwiska pasującego do wild westu;d) ponieważ ubieram się na czarno:
-czarny kapelusz
-płaszcz
-buty z cholewami
Jeżdżę także na karej klaczy - Asfaloth
Posiadam jednego S&W Model 3, nóż, Sharps na bizony i większego zwierza i Winchester Model 1873 jako podręczna broń(oczywiście sharpsa taszczy moja klacz bo sam całego ekwipunku bym nie miał szans unieść(zaraz bym się zmęczył nawet podróżując na koniu ponieważ pas ważył, ze wszystkim co było do niego przypięte około ~ 3.5kg+ubranko, które w tamtych czasach też trochę ważyło+amunicja "pierwszego użycia")
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13582

Gość
Gość
Jestem John McCalliny. Jestem zs(zastępcą szeryfa) w miasteczku Indigo :p
Po czym mnie poznać prócz gwiazdy? Chodzę zawsze z S&W Schofieldem
i coltem peacemakerem. Czasami uda się chodzić z sztyletem.
Po za tym chodzę w czarnych spodniach, czarnej kamizelce , białej bluzie(koniec
czarnego!:D oraz szary płaszcz. W pojedynkach to szło mi dobrze, znajduje się
kilka chętnych do walki z szeryfem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam!
Nazywam się John Wars.
Jestem żołnierzem pomagającym słabszym atakuję tylko silniejszych.
Chodzę ubrany w szlachecki kapelusz brązowe buty brązową kamizelkę. Noszę chustkę na szyi od mojej ukochanej.
Jeżdżę na białym rumaku .
Choć jestem młody jestem niebezpieczny.
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Witam! Nazywam się Wojtas D. Nowak, jestem zawadiaką, a dokładniej bandytą, uwielbiam pojedynki i świst kul koło głowy. Mam zaledwie 20 lat, a stoczyłem już ponad 150 pojedynków. Moją obecną bronią jest Broń Wiązkowa, lecz za niedługo dostanę Deringera od mojej przyjaciółki Belle Starr. Jestem bratem grabarza, który założył miasto Nowaks Town. Obecnie podróżuję w poszukiwaniu pracy, odziany jestem w ubrania typowe dla meksów, czyli sombrero, jakieś brązowe poncho i sandały, na szyi mam czerwoną meksykańską chustę, a moim wiernym zwierzęciem jest osioł, który wozi mnie od pracy przy zbieraniu agaw do eksploracji kontynentu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Buenos Dias Seniores and Senoritas!
Moje imię to Carlos de Vito e Benito q Salvatore i jestem bardzo bogatym hacjendero. Mam bardzo dużo krów. Moja hacjenda jest bardzo duża i piękna, lecz jest także bardzo dobrym miejscem na odpieranie ataków złowrogich Indian z plemienia Siuksów-Oglala. Którzy chcą zdjąć z nas skalpy. Ale ja Carlos de Vito e Benito q Salvatore mam bardzo wielu, dobrze uzbrojonych ludzi, którzy bardzo dobrze radzą sobie z czerwonymi skórami. Ostatnio mam także problemy z bandą Zachodzącego Słońca którzy dowiedzieli się że odkryłem bonanzę pełną nuggetów. Lecz kupiłem sobie karczownicę i teraz niestraszny mi nikt. Moi ludzie posiadają najnowsze Winchestery Henry'ego które mają aż 25 strzałów. Well Seniores and Senoritas, muszę iść pogonić moich kowbojów. Adios Amigos.


@PS. Ale mnie wyobraźnia poniosła :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kowboj......

Jestem Mateusz Way.Mieszkam w mieście położonym nad "seledynową rzeką".Jestem dwudziestoletnim kowbojem.Noszę brązową bluzę w kraty, brązowe,skórzane spodnie, czerwoną chustę,brązowe buty kowbojskie i brązowy Steton.Dosiadam szybkiego karego mustanga którego zwę Swaat.Zamieszkuję miasteczko Celadon River.Mimo bardzo młodego wieku jestem dobrym fortowcem i pojedynkowiczem, ponieważ moją bronią jest Colt Buntline, otrzymanego od samego Wyatt Earp, i posiadam Precyzyjną Śrutówkę.Zawszę walczę po stronie dobra.
 

DeletedUser21854

Gość
Gość
Witajcie kowboje!
Pochodzę ze starego miasta New Deadlands, położonego na południu. Od zawsze ciągnęło mnie do bitki. Noszę szlachecki żakiet, jak przystało na dżentelmena. Szlachecki kapelusz i wszystko co szlacheckie, bo nie jestem tanim opryszkiem! pif paf Kiedy jest potrzeba wyciągam z mej pochwy lśniący miecz, który ubił już ponad pięćset głów! Zawsze lubiłem odcinać członki legionistom!

::P:
 
Jestem teksas-wojownik mieszkam na dzikim zachodzie od 2 lat , walczyłem kiedyś w najlepszym mieście po tej stronie rzeki , a teraz przeniosłem się wraz z moją kobietą ;p i dziećmi do Last legions , gdzie zamierzamy szkolić graczy koksów od fortów ;)
Zawsze w parwej ręce trzymam DBS-a prawie nigdy się z nim nie rozstaje choć za pare lat (leveli) będe chodził ze złotą szablą.Niedawno zapaliłem fajke pokoju z Indianami naszymi największymi wrogami.Moje życie tu nabiera rumieńców i emocji związanych z pojedynkami ;) Jak ktoś nie widzi jestem Traperem , uwielbiam tropić bandytów i uczestniczyć w emocjonujących pościgach , poszukuje przygody ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem Marcus Fest i mieszkam miasteczku Black Squad , które leży u zejścia się rzek "Lishen" i "Fajeth"... Kawałek za miastem leży niegdyś zamieszkany przez żołnierzy Unii fort , potem opuszczony , a teraz zajęty przeze mnie i paru moich towarzyszy broni... W forcie na stałe mieszkają Jack Carver , Louis Stranger , Matt Palmer , Will Licen i John Klimp chroniąc go przed atakami indian... Chuck Matis i Wayne Olso mieszkają na farmie należącej do Chuck'a... Natomiast Ja i moja przepiękna dziewczyna Jesisca Brown mieszkamy w mieście , w mieszkaniu wynajmowanym przez Jessicę... Indianie często atakują nasze miasteczko , ponieważ w czasie wojny secesyjnej żołnierze Unii zabili wiele ich współplemieńców podczas licznych bitew... Na szczęście miasta , aby do niego dotrzeć trzeba przejść tuz koło fortu należącego do mnie i moich towarzyszy , więc gdy indianie atakują wszyscy którzy mogą walczyć , włączając w to szeryfa Tom'a Filtz'a udają się do fortu , by bronić miasta... Chociaż jestem w młodym wieku wraz z moimi towarzyszami odbyłem już wiele podróży i bitew... Nieraz na terenie fortu znajdowaliśmy starą broń i inne rzeczy , ale pewnego dnia przez przypadek odkryłem w północno-wscodniej wieży skrzynię wypełnioną złotem , w skrzyni znajdowała się również broń , mianowicie Colt Buntline , którego używam do dzisiaj i który nie zawiódł mnie ani razu... Złoto ze skrzyni warte było 200tys. dolarów , więc każdy dostał po 10tys. , a resztę (190tys.) przekazaliśmy na miasto... Po podzieleniu pieniędzy od razu kupiłem mojej ukochanej piękne kreacje , za pieniądze które mi zostały zamierzam kupić ranczo i hodować tam bydło... Za 3 dni rozpoczynamy rokowania pokojowe z indianami... Zobaczymy jak to wszystko się skończy... :eek:kul:
 

DeletedUser22933

Gość
Gość
Nazywam się Ramos, jestem meksykaninem. Noszę sombrero, szlachecką skórzaną kurtkę, czarne skórzane buty, brązowe indiańskie spodnie, metalową kulę (która kiedyś przebiła moje ramię). Posiadam klasycznego Winchester'a, Smith & Wesson Schofield Jesseiego James'a (którego wziąłem mu jak go zabiłem), jeżdżę na czarnym mustangu. Mieszkam w Taxco de Alarcón, które jest położone na środku pustyni. Mam 27 lat, jestem łowcą nagród, muszę już iść, bo dostałem zlecenie na John'a McCalliny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja

Jestem El Krystianos jestem kawalerzystą, bardzo młodym zaledwie 35 poziomowym. Dosiadam Kłusaka Pioruna, na głowie noszę czarny melonik z (getin banku), :mel:na szyji mam szlachecką muszkę, chodzę w czarnych kozakach, na sobie mam brązową kamizelkę (pasuje mi do oczu), w kieszeni mam zawsze przydatny na choroby eliksir, mój pas jest czarny, ze sprzączką w kształcie byka, noszę szare spodnie z futra, jak mnie skrytykujesz usztrzele cię z muszkietu:traper: albo deringera (precyzyjnego)pif paf
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Witajcie ::):

Nazywają mnie Zły Damian, bez powodu tego nie mówią.
Pochodzę z miasta zwanego "Wariaci" mówię wam niezłe z nas wariaty! :)
Mój ubiór jest klasycznym ubiorem pod Pojedynki, ponieważ jestem zawadiaką.
Lubie swoje okolice piękne rzeki i szczera przyroda otaczająca mnie wokół.
Ubieram się po szlachecku: Szlachecka muszka, Szlachecki materiałowy kapelusz,
Szlachecki płaszcz, Szlachecki płaszcz z orłem i jeszcze z kolekcji mojej Szlacheckie kozaki.
Mam także unikalne szorty i broń zwaną DBS :)
eliksir i najlepszego konia czyli kłusaka. W listopadzie tego roku moja 18-stka nareszcie :eek:kul:.
Pochodzę z okolic miasta Nowogard (woj. zachodniopomorskie).
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej gry...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich! ::DD:

Nazywam się Ian ''Great'' Freeman. Mam około 30 lat i jestem rewolwerowcem.
Mieszkam w Black River. Używam dwóch Smith & Wesson Schofield'ów. Wszędzie dojeżdżam na moim kłusaku ''Suzy''.
Z reguły ubieram się na brązowo. Noszę brązową kurtkę, jeansy oraz brązowy kapelusz (Kapelusz poszukiwacza przygód). Właśnie wykonuję zlecenie na niejakiego Williama Hersona. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie!

Nazywam się Bill Ray i jestem łowcą nagródpif paf.Pracuje z miejscowym szeryfem tropiąc groźnych przestępców.Aktualnie badam sprawę niejakiegohmpf Marcusa Cleyia,który specializuje się w kradzieży bydła okolicznym kowbojom.
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Witam!
Jestem byłym żołnierzem konfederacji.Obecnie jestem rebeliantem,który pojedynkuje się ze zdrajcami południa i jankesami.Noszę chustę,by nie mieć listu gończego bo jestem wyjęty z pod prawa:)pif pafpif pafpif paf
 
Jestem Mateusz Way.Mieszkam w mieście położonym nad "seledynową rzeką".Jestem dwudziestoletnim kowbojem.Noszę brązową bluzę w kraty, brązowe,skórzane spodnie, czerwoną chustę,brązowe buty kowbojskie i brązowy Steton.Dosiadam szybkiego karego mustanga którego zwę Swaat.Zamieszkuję miasteczko Celadon River.Mimo bardzo młodego wieku jestem dobrym fortowcem i pojedynkowiczem, ponieważ moją bronią jest Colt Buntline, otrzymanego od samego Wyatt Earp, i posiadam Precyzyjną Śrutówkę.Zawszę walczę po stronie dobra.

Nie ma to jak zerżnąć z Kamila nie? No ale jak się ma 10 lat to się nie umie niczego samego wymyślić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miło patrzeć jak mieszkańcy własnego kraju udzielają się na forum ;)

Wszystkim wpisanym, obiecuję 1 Ha ziemi ( w stanie Texas), obniżenie podatku (wiadomo, że nie znacznie ;> ) i darmową naukę dzieci w wybranej szkole :I:

Pozdrawiam, prezydent Theodore Roosevelt :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nazywają mnie
Sergio Juanito indianie zwa mnie pomocna dłonia:I: po ich języku :p
jestem Hiszpanem który przyjaźni się z idnianami :ind:
a także młodym ale dobrym rewolwerowcempif paf
Podrózuje po całym dzikim zachodzie
Uzywam 2 Prec.Coltów,Czasami lubie pożucać nożami
Nosze czarne spodnie
Szary płaszcz
Czarną chutke
fajny pasek:p
i czarny kapelusz
 
Status
Zamknięty.
Do góry