Wasze ulubione książki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jak w temacie . Moje to Harry Potter i Zakon Feniksa i Czarne Sombrero
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moje ulubione to Hobbit, Władca Pierścieni: Trylogia. Oczywiście Tolkiena.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Harry Potter cała seria
Cała seria o Tomku Wilmowskim
gorąco polecam Łowcy Wilków(czy jak tam dawno to czytałem) J.O. Curwooda(Łowcy złota czyli ciąg dalszy też są nieźli ale już nie tak dobrzy jak pierwsza część)
Trylogia Indiańska
Historia ZSRR też mnie wciągnęła
więcej nie pamiętam na obecną chwilę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Winnetou i inne książki Karla Maya ale HP też jest spoko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czy pisac bo weżmiecie mnie za małego dzieciaka:) ale napisze:)

ostatnio czytałem komiksy "Kaczor Donald" (czuje ze ktos smieje mi sie za plecami:D wiem lekki obciach, ale chyba mam nawrót dzieciństwa)

teraz najchętniej biore do ręki ksiązki SF.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Kiedyś czytałem taką fajną książkę "Adolf Hitler 1945. Koniec legendy". Polecam, to nie jest książka dla neonazistów. Przedstawia ona dokładnie opisane życie w ostatnich tygodniach Adolfa Hitlera oraz jak po jego śmierci Niemieccy Generałowie próbowali się dogadać z "ruskimi". Dokładnie zapisane rozmowy, zdjęcia, zeskanowane dokumenty itp. Polecam.

Hehe, też lubię kaczora donalda, a dokładniej to tomiki o Sknerusie. Mam 1 tom $kneru$a ("Życie i czasy Sknerusa McKwacza), stary, ale dobrze zachowany. Nie śmiać się :p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bardzo lubię Harrego Pottera Mam w domu wszystkie książki.
Również Przygody Tomka Wilmowskiego wszystkie przeczytałem ale szczególnie lubuje się w ksiażkach Julka Verna za 100% obecność w budzie dostałem "Dzieci kapitana Granta" które już przeczytałem a obecnie czytam "Robur Zdobywca Pan Świata".
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
nie wiem czy pisac bo weżmiecie mnie za małego dzieciaka:) ale napisze:)

ostatnio czytałem komiksy "Kaczor Donald" (czuje ze ktos smieje mi sie za plecami:D wiem lekki obciach, ale chyba mam nawrót dzieciństwa)

teraz najchętniej biore do ręki ksiązki SF.

czytasz tygodniki czy te "grubsze" (gigant) czy jeszcze może z serri kaczogród

co do tematu czytam aktualnie indjane jonsa pierwsze 3
 

DeletedUser

Gość
Gość
czytasz tygodniki czy te "grubsze" (gigant) czy jeszcze może z serri kaczogród

co do tematu czytam aktualnie indjane jonsa pierwsze 3

czytam te "grubsze" giganty, ale kiedys zbierałem tez tygodniki mam około (zeby nie wyolbrzymiac) 70 tych gazetek

Skamon jesli chodzi o maniaka to chyba mam tu bratnią dusze, w biblitece mieli mnie dosc co najmniej 2 razy w ciągu tygodnia pytałem sie czy jest juz jakis nowy tom:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jaj to jestem maniakiem gigantów mam ich 150, lubie takrze harrego pottera i serie Ulysses Moore. Zobaczcie komu zawdzieczacie ten dział
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już Kaczora D. nie czytam ale kiedyś i owszem. Teraz mnie już jakoś nie bierze.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
1. "Mistrz i Małgorzata" (nie wiem czy to jest dalej lekturą, jak nie to polecam!)

2. Cała seria "Rama" by Arthur C. Clarke (dawne czasy, ale świetnie się czytało)
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
jaj to jestem maniakiem gigantów mam ich 150, lubie takrze harrego pottera i serie Ulysses Moore. Zobaczcie komu zawdzieczacie ten dział

Skamon jestes jak brat którego nie mam ja mam wszystkie giganty i bardzo lubie serie Ulysses Moore
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Ja też lubię Ulyssesa Moore'a, a oprócz tego Zwiadowcy, tunele i wszystko o śródziemiu ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście Władca Pierścieni i Hobbit, Panowie Samochodziki (również z kontynuacjami, ale te to już gorsze niż Nienackiego, chyba spośród kontynuatorów jedynie Niemirski dobrze pisze, Olszakowski trochę gorzej, ale "podśmiesznawo", czuć klimatami Wędrowycza, najlepsze tomy to wg mnie "Niesamowity dwór" i "Tajemnica Tajemnic"). Jakub Wędrowycz i Przygody Szwejka też są dobre, można się pośmiać.

Ja też lubię Ulysses Moore a oprócz tego harrego pottera, Serię niefortunnych zdarzeń, trylogię Tolkiena+ hobbit, teraz czytam tunele.

Harry Potter - kiedyś wydawał mi się fajniejszy, ale ogólnie to uznaję go za "dobrą" książkę (na górze wypisałem "bardzo dobre", "Seria NZ" i "Tunele" to jednak takie głupkowate trochę (do do drugiej części się nie wypowiem, bo przeczytałem tylko pierwszą i mi się nie spodobała).

PS. Prawie bym zapomniał - książki przygodowe Bahdaja!!! Po prostu świetne! Trochę mniej podobały mi się też książki Niziurskiego

PPS. No i Opowieści z Narnii (dzięki za przypomnienie damoner), seria lekkiego s-f pana Kosika "Felix Net i Nika"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10308

Gość
Gość
Drugi raz czytam "Opowieści z Narnii" bardzo fajne książki szybko i miło się czyta :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi najbardziej podobały się: seria "Tomek w.....", książki J. Verne - tajemnicza wyspa, oczywiście 20000 mil podmorskiej żeglugi( jeśli się pomyliłem z zerami proszę się nie czepiać- klawiatura już nie pierwszej młodości), i inne;

Śmiechek II napisał:
PS. Prawie bym zapomniał - książki przygodowe Bahdaja!!! Po prostu świetne! Trochę mniej podobały mi się też książki Niziurskiego

ja mam "Trzecią Granicę " Bahdaja- naprawdę ciekawa książka,

a poza tym to jeszcze czasami lubię poczytać Pana Samochodzika
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi najbardziej podobały się: seria "Tomek w.....", książki J. Verne - tajemnicza wyspa, oczywiście 20000 mil podmorskiej żeglugi( jeśli się pomyliłem z zerami proszę się nie czepiać- klawiatura już nie pierwszej młodości), i inne;



ja mam "Trzecią Granicę " Bahdaja- naprawdę ciekawa książka,

a poza tym to jeszcze czasami lubię poczytać Pana Samochodzika

Trzeciej granicy niestety nie czytałem, ale te co czytałem są świetne, Verne pisał fajne książki, szczególnie "Tajemnicza wyspa" i "Podróż do wnętrza ziemi", Tomek Wilmowski trochę mniej mi się podobał.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Nie ma to jak trochę Nietzschego a zwłaszcza "Tako rzecze Zaratustra", "Ecce chomo", "Wola mocy".
Trochę poezji wojennej np: Władysława Broniewskiego.
Ostatnio interesującą książkę "Dżihad kontra McŚwiat" autorstwa Benjamina R. Barbera.

A z takich mniej poważnych to książki małżeństwa Centkiewiczów, wszystkie książki z Tomkiem, książki Lema, Chmielewską i Niemackiego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry