Wasze ulubione książki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra:
-"Assassin's Creed Renesans"
-"Przygody Tomka Sawyera" i "Przygody Hucka"
-Wszystkie części "Wiedźmina"
-Wszystkie części "Opowieści z Narni"
-"Chłopcy z placu Broni"
-Wiem że dla dzieci, ale bardzo fajne są książki "Mikołajka"
-Moje ulubione, seria "Koszmarnego Karolka"
-I bardzo popularne w mojej szkole, choć trochę głupie "Przygody Kapitana Majtasa" :D
 
Ostatnio czytam zwiadowców, świetna seria. Teraz właśnie zabieram się za 7 księgę, ale pewnie tuż po nowym roku przeczytam wszystkie ;)
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Ostatnio czytam zwiadowców, świetna seria. Teraz właśnie zabieram się za 7 księgę, ale pewnie tuż po nowym roku przeczytam wszystkie ;)

Dodam, że sam przeczytałem już całą serię dwa razy ::D:


Teraz kierunek- literatura Maria Puzo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio czytana i zarazem ulubiona, powieść Nicole R. Dickson "Irlandzki sweter"- :)
 
Na dziś to kontynuacja "Władcy pierścieni" oczywiście J.R.R. Tolkien (oczywiście nie tzw. Trylogia bo nią nie jest a raczej Powieścią w 6 księgach) pióra Nika Pirumowa "Pierścień mroku"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja najbardziej lubię "Przygody Tomka Sawyera", Harry Potter i komnata tajemnic,
"Pan Samochodzik i Winnetou", i oczywiście (moja ulubiona) "Hobbit czyli tam i z powrotem"

A i jeszcze giganty kaczora donalda i ulysses moore nie zapomnijmy.

połączono//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30261

Gość
Gość
Polecam literaturę Mariusza Wollnego. "Krew Inków" lub seria "Kacper Ryx" jest po prostu świetna, więc wszystkim polecam ::P:
Reszta została już chyba wymieniona: Andrzej Pilipiuk - "Oko Jelenia" i "Norweski Dziennik", John Flanagan - seria "Zwiadowcy", Christopher Paolini - seria "Dziedzistwo", Garth Nix - seria "Stare Królestwo", Roderick Gordon & Brian Williams - "Tunele". Dużo tego jest i nie chcę wszystkiego wymieniać. Ogólnie jestem fanem tego typu książek ::):
Osobiście nie mogę się doczekać na ciąg dalszy "Kronik Królobójcy" Patrick'a Rothfuss'a ::)):
 
Status
Zamknięty.
Do góry