Wasze ulubione pisma komputerowe/konsolowe

  • Rozpoczynający wątek Madrok
  • Data rozpoczęcia

Które pisma lubicie


  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak w temacie które z gazet w ankiecie najbardziej wielbicie i dlaczego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wedlug mnie Play, jest w nim sporo dobrych artykulow o grach pisanych z humorem a nie monotonne recenzje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie lubię stylu pisania CDA, wg. mnie Click był świetny, szkoda ze go zlikwidowali.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak mi też bardzo szkoda zlikwidowania Clicka, ale cóż kryzys robi swoje. I tak jak dla mnie został tylko CD-Action :(. No cóż ale w ostateczności to też można poczytac :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oficjalny PlayStation Magazine to było coś, zawsze fajne demka dawali... PSX-Extreme nie pogardzę, oraz NEO (to tu chyba wiadomo).

W ankiecie brakuje NEXT'a i EDGE, ten drugi czytałem, chociaż nie polski, ale sprowadzany.

Jak zawsze także CD-A! Za rzeczy jak Kaszanka Zone np. mają u mnie plusy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głosowałem na CD-Action prenumeruję tą gazetkę chyba od 97r.Kiedyś też czytałem Komputer Świat, Click,PC Format,PC World Komputer,Enter ale to już stare czasy;).Ale jak w temacie ;) to Cd-A jest u mnie numerem jeden. Według mnie fachowe recenzje, obszerne,dobry zespół(widać ze też tak jak my to prawdziwi maniacy gier komuterowych:D), szczególnie pismo dla fanów gier + testy sprzętu + humor.Od kaszanki wolę dział Na Luzie(z ciekawostkami).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na początku kupowałem gazetki dla gierek... play komputer świat click itp...
Rok temu dwa lata temu zaczełem czytać tylko clicka (wtedy jak dla mnie był najlepszy ;D
A teraz gdy clicka zlikwidowali to kupuje cd-a (aż mi cięszko wszystko przeczytać ;D za mało czasu mam :p a jeszcze bardziej nie mogę się wyrobić z przejściem gier .... (np teraz był Ninja Blade w którym niestety nie można zrobić zapisu podczas misji a one trwają nawet 2.30 h ;))
 
Status
Zamknięty.
Do góry