Wersja mobilna The-West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31410
  • Data rozpoczęcia

Co sądzicie


  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser31410

Gość
Gość
Witam, nie wiem czy był taki pomysł, propozycja ale co sądzicie aby nasi kochani producenci gry stworzyli wersję mobilną The West na Androida, Windowsa?

Nie mówię tutaj o pełnej grze ale o najważniejszych rzeczach, np. ustawianie prac, dojście do miasta, wpłacanie gotówki itp.

Jest tutaj multum grających i nie wszyscy mają dostęp do komputera bo np. pracują, są na wyjeździe itp. a w grze przepada nam dzień na zaliczenie zadania które możemy wykonać raz w tygodniu, a sami wiecie że wejście przez internet w telefonie na grę graniczy z cudem.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Wiele już było dyskusji o mobilnej wersji the-westa, i z tego co się orientuję w najbliższym czasie takowa nie powstanie.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Temat ten wraca jak bumerang co kilka tygodni. Propozycja była wielokrotnie zgłaszana, niestety w najbliższym czasie aplikacja taka niestety nie powstanie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Myślę, że powstanie niebawem, ponieważ IG stawia na gry przeglądarkowe z obsługa systemów iOS/Android:

Dlatego póki co InnoGames będzie firmą tworzącą gry na przeglądarki wraz z opcją obsługi z urządzenia mobilnego (iOS/Android).

Jesteśmy dobrej myśli zatem i z niecierpliwością oczekujemy Westa na "komórki"

Aha, jeszcze jest wypowiedź Product Managera w tym temacie, On również zapewnia że wersja na telefony będzie:

The West Mobile, wersja na Androida/iOS. Możemy się ich spodziewać w najbliższym czasie?
Pracujemy nad planem, ale prace jeszcze się nie zaczęły. Na pewno to zrobimy, ale nie mogę powiedzieć kiedy. Prawdopodobnie w przyszłym roku.

Wypowiedź dostępna w tym poście:
http://forum.the-west.pl/showpost.php?p=448617&postcount=2

Jak czytamy "Prawdopodobnie w przyszłym roku", ale będzie na pewno... "Na pewno to zrobimy" Zatem w 2015 mamy wersje na Adnroida... ( a nie...sorry to post z 2012 roku, nieważne, trzeba być dobrej myśli)
Już się nie mogę doczekać kiedy to jadąc tramwajem do pracy zapiszę się na bitwę i wezmę w niej udział. Emocje sięgną zenitu...
Jestem w 100% za tą propozycją!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31410

Gość
Gość
Cieszę się że pomysł mój jak i innych osób się podoba, jeżeli IG nie jest w stanie zebrać się do wersji mobilnej dla Androida to dlaczego nie okroją jakoś gry żeby łatwiej było wejść na telefonie.?
 
jeżeli IG nie jest w stanie zebrać się do wersji mobilnej dla Androida to dlaczego nie okroją jakoś gry żeby łatwiej było wejść na telefonie.?

Da się wejść na urządzeniach z Androidem, u mnie na Nexusie 7 nawet bitwy fortowe stykają. Jeśli nie działa na jakiejś przeglądarce, można spróbować na innej. Co do samej propozycji to jak zawsze w wypadku jej występowania (wielu przed tobą to proponowali i pewnie wielu po tobie to zaproponuje) jestem na tak, na przykład można by zrobić aplikację mobilną z grafikami wgranymi w pamięć urządzenia by tak mocno nie obciążać internetu mobilnego.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Pod iOS bez problemu działa west z wyjątkiem czatu i bitew fortowych, z Androida niestety nie korzystam, ale właściciele telefonów z tym systemem do westa polecali Puffin Browser - nie wiem czy to jeszcze aktualne.
 

DeletedUser31410

Gość
Gość
Nexus 7, nie każdy ma możliwości zakupienia dobrego telefonu z szybkimi procesorami dużym ramem itp, osobiście na moim telefoniku z androidem nie mogę wejść na Westa z żadnej przeglądarki dlatego aplikacja by o wiele ułatwiła i pomogła.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Android -> bitwy nie odpalałem, czasem TW zamulił ale nawet czat działał :D

Co do mobilności, to najlepszy przykład daje nam nowa gra od IG - RisingGenerals -> strona główna przygotowana zgodnie z obowiązującymi "zasadami" tworzenia stron, wszystko pięknie dopracowane (choć polskie literki wywalają czcionkę..)
 

DeletedUser31623

Gość
Gość
Ja na tablecie korzystam z przeglądarki PUFFIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry