West 2.0 Najbardziej spektakualrny samobój w historii gier przeglądarkowych?czy sukce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29127
  • Data rozpoczęcia

Jakie są wasze dalsze plany w związku z aktualizacją 2.0?

  • Przez aktualizację 2.0 myslę o zakończeniu gry

    Głosy: 28 44,4%
  • 2.0 jest extra !!gram dalej!!

    Głosy: 30 47,6%
  • Jestem botem,zbieram produkty dla innych

    Głosy: 5 7,9%

  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser29127

Gość
Gość
Zapraszam do dyskusji czy wprowadzenie aktualizacji 2.0 znacząco przyczyni się do opuszczania gry przez starych graczy a może wprost przeciwnie-przyjdą młode wilczki ;)??jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat gdyż od aktualizacji już troszkę czasu minęło,widzicie przypływ czy odpływ graczy?i jak sami zapatrujecie się na grę w obecnym systemie prac i zadań?
 

DeletedUser22157

Gość
Gość
West jak West, nigdy go nie opuszczę nawet jeśli będzie nie wiadomo jak zniszczony :eek:kul: Będę grał dopóki nie upadnie IG
 

DeletedUser26570

Gość
Gość
w zasadzie to na każdym kroku jest o tym mowa

Nowa wersja ma swoje plusy dodatnie - szczerze mówiąc to ja zauważyłem dwa:
1.szepty i możliwość własnego pokoju rozmów
2. nie pamiętam ale przyjmijmy ze jest ::D:


No i teraz powinna nastąpić cala litania jaka to po aktualce gra jest....
ale nie nastąpi, jaka jest każdy widzi :ind:

I tak, mimo zapału skitex1 to IG będzie trwał nadal i pogrążał się w coraz to nowych zmianach - a skitex1 będzie grał już w zupełnie coś innego i też będzie ślubował wierność.

A odpowiadając na pytanie Pana Paszczydlaka:
-tak stara gwardia sie wykrusza a młode wilczki to jeszcze szczenięta i mało które od wieku dorosłego dociągnie;
-system prac jeszcze nie rozgryzłem o co w nim chodzi... tylko exp i kasę można "przewidzieć" reszta to niespodzianka - najczęściej rozczarowanie;


West 2.0 Najbardziej spektakualrny samobój w historii gier przeglądarkowych?czy sukces
jak dla mnie to strzał w kolano
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
dla mnie to jest najgorsza aktualizacja...
aktualnie od początku jej wprowadzenia jestem na "stałym" urlopie i nie przewiduje powrotu do gry.
już chyba bardziej się nie dało spaprać TW -.-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Standardowo wypowiem się jako fan old schoolu i jestem jak największym przeciwnikiem kolejnej aktualizacji obrabowującej TW z klimatu i jeszcze bardziej stawiającej na premium, pewnie znowu powróci temat świata classic, który standardowo zostanie olany, a większość następnych aktualizacji będzie tylko manifestem tego, że zarząd gry nie liczy się z opiniami doświadczonych graczy, będących w mniejszości i słuchał motłochu potakiwaczy, którzy nie znawszy wcześniejszych aktualizacji, będą popierać kolejne absurdalne pomysły, bo w sumie czemu by tu nie walczyć "elektryczną procą na świecące skarabeusze" dostępną oczywiście za odpowiednią ilość bryłek, po prostu bezsens. Oczywiście zrozumiałe jest to co robi IG to firma jak każda inna, ale reformy w przypadku TW nie powinny być tak nieprzemyślane, choć rozumiem że liczą się młodzi gracze to jednak, w ramach pewnego ukłonu w stronę starych graczy za wspieranie gry od samego jej początku powinien zostać stworzony świat classic, ale po co?
 

DeletedUser

Gość
Gość
TW zostało zniszczone całkowicie po aktualizacji 2.0. W latach 2010 - 2011 TW było dla mnie najlepszą grą przeglądarkową. Teraz, wszystko się zrypało. Szkoda, że nie można się cofnąć do poprzednich aktualizacji. :(
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
:&:dlaczego? nie mozna już tak expić na zbieraniu złotych i srebrnych jagódek?jak wcześniej. :I::I::I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za,a nawet przeciw.Szczerze dopiero rozpocząłem przygodę z TW.Grałem dawniej przez może dwa dni,nie podobało mi się.Teraz jednak TW mi się podoba,gram już kilka dni i myślę,że będę grał dalej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W The-West będę grał aż do zamknięcia serwerów, po prostu kocham klimat Dzikiego Zachodu. Nie mniej jednak aktualizacja 2.0 spowodowała powolne wymieranie tej gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry