westerny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9512
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9512

Gość
Gość
Hej jakie westerny polecicie? ostatnio mam chec se sciagnac i poogladac ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rio bravo
but manitu
muły siostry Sary
pat garrett i billy kid
mlode strzelby
Wyatt Earp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Za Garść dolarów
Za kilka dolarów wiencej
Dobry zły i brzytki
Szybcy i martwi
Rio brawo
Młode strzelby 1 i 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
-Cała seria Winnetou.
-Pat Garret i Billy The Kid
-Młode strzelby (2)
-Wyatt Earp
-Serial 'Bonanza' - po prostu klasyk ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napewno serial "Bonanza"
Film: Siedmu Wspaniałych
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
"BONANZA" Szkoda że już na TVP nie leci
"DOLAROWA TRYLOGIA" (Za garść dolarów, Za kilka dolarów więcej i Dobry,zły i brzydki)
Niesamowity jeździec
"Winetou" i te co ↑↑↑↑
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możecie strzelić focha :D ale wszystkie westerny wyżej wymienione to GÓWNO

polecam Jonah Hex najlepszy western z 2010 roku polecam oglądać na kinie domowym żeby rozkoszować się efektami dźwiękowymi naprawdę piękny film dziś natknąłem się na trailer i może jeszcze dziś go obejrzę ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możecie strzelić focha ale wszystkie westerny wyżej wymienione to GÓWNO
Zamiast klasyki takiej jak Winnetou, Rio Bravo czy Bonanza, dajesz jakiś syf...

polecam Jonah Hex
Gadasz o czymś, gdy widziałeś tylko trailer...
Skoro tak to i tak wszyscy oleją twój post.

jonah hex... Hmmm..
Nudny, suchy, widać że robiony bez większych nakładów finansowych, zły retusz twarz postaci. Obraz ani dźwięk nie powalają... Trailer niezły, bo dano tam trochę akcji, ale ogólnie film ma tych scen akcji BARDZO mało, są BARDZO krótkie i BARDZO nudne.

Ogólnie niczym nie wyróżnia się spośród mas mdłych i tanich filmów akcji, których jest dosłownie pełno.
Nie polecam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zamiast klasyki takiej jak Winnetou, Rio Bravo czy Bonanza, dajesz jakiś syf...


Gadasz o czymś, gdy widziałeś tylko trailer...
Skoro tak to i tak wszyscy oleją twój post.

jonah hex... Hmmm..
Nudny, suchy, widać że robiony bez większych nakładów finansowych, zły retusz twarz postaci. Obraz ani dźwięk nie powalają... Trailer niezły, bo dano tam trochę akcji, ale ogólnie film ma tych scen akcji BARDZO mało, są BARDZO krótkie i BARDZO nudne.

Ogólnie niczym nie wyróżnia się spośród mas mdłych i tanich filmów akcji, których jest dosłownie pełno.
Nie polecam.

to oglądaj sobie te zajebiste biało-czarne westerny ja bym zdechł z nudów ale ok Jonah Hex to wysoko budżetowy filmik twarz ma pięknie zrobioną ,,człowiek z blizną tak go nazwałem" dźwięk i obraz jest po prostu świetny troche akcji??? człowieku tam co chwile coś się dzieje




jaki z tego postu morał ??? nie pisz noobie o czymś o czym nie masz pojęcia nawet nie oglądałeś Jonah Hexa więc nie pisz głupot bo aż sie rzygać mi chce jak widze goscia który zobaczył trailer i od razu stwierdził ze to ,,szajs" oglądałem cały film 2 razy pod rząd teraz gdy to pisze oglądam 3 raz oglądaj sobie te westerny biało czarne :D i się ciesz ja mam TV full hd kabel hd-mi i nie patrze na biało czarne filmy ale spoko. ;] ehh gdyby nie takie nooby jak nie którzy dziś nie bolał by mnie brzuch ze śmiechu ^^ narka
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram wypowiedź Radella, ale o gustach się nie dyskutuje:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
redface, powiem ci tyle : nie spinaj się tak bo ci sztruksy pękną.
I nie obrażaj mnie od noobów. Nooba sobie możesz zrobić i wychować.
Chociaż wątpię, czy byłbyś do tego zdolny....

Jonah Hex to wysoko budżetowy filmik
Wysoko budżetowy? No tu będę się kłócił. Scenografia czasem niedopasowana do sceny, słaby wystrój, kiepskie efekty.



jaki z tego postu morał ??? nie pisz noobie o czymś o czym nie masz pojęcia nawet nie oglądałeś Jonah Hexa więc nie pisz głupot bo aż sie rzygać mi chce jak widze goscia który zobaczył trailer i od razu stwierdził ze to ,,szajs"
No to już jest śmieszne ;/
JA film oglądałem.
2 posty wyżej to TY pisałeś, że po obejrzeniu trailera dostałeś wręcz orgazmu ze szczęścia 'jaki ten film jest wspaniały'. Phii...


ja mam TV full hd kabel hd-mi i nie patrze na biało czarne filmy ale spoko. ;] ehh gdyby nie takie nooby jak nie którzy dziś nie bolał by mnie brzuch ze śmiechu ^^ narka
Łałłłłłł... Masz HD? Jaaaa! Wręcz niemożliwe ;/
A ja mam mikser elektoluksa i prodiż sony i jeszcze blender masterkuka.
Jeaaa szpan na dzielni.

Tak na poważnie:
I na LEDzie 42 dobry film (jak Bonanza czy Winnetou) wychodzi wspaniale. Nie jest to sprawa grafiki, ale świetnej fabuły.
A taki jonasz heks, czyli 0 fabuły, efektów i akcji (jak na współczesny film, powinien mieć tego masę), na każdym odbiorniku wypadnie beznadziejnie.

I żaden z filmów, które wymieniłem nie jest czarno-biały.

No więc, kończę dyskusję z Tobą, bo nie mam ochoty zniżać się więcej do twego poziomu.

Cóż ja mam swoje zdanie, ty masz też prawo mieć swoje.
Ale HIQAN mądrze mówi - o gustach się nie dyskutuje.

Howgh!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A piszcie co chcecie i tak mam to w dupie no ale chociaż beke z was miałem przez wasz poziom IQ ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
a my z Ciebie patrząc na Twój... zresztą, patrząc na niektóre Twoje posty, pewnie będziesz miał jeszcze w najbliższych dniach bana
z westernami jest jak z grami- w grach coraz więcej ludzi patrzy na grafikę, a czarno-białe westerny to dla niektórych szajs... może i nieoglądałem zbyt wielu westernów. Może się nie znam. Ale skoro ten świetny, piękny Jonah hex czy Jonah Kleks czy tam jak on się zwie dostaje np. na Filmwebie 5,2, a na niektórych serwisach nawet ocenę 13%/100, to to nie jest dobry film. Tym bardziej, jeśli nie wyszedł on w polskich kinach. Tyle.

@topic- chyba najbardziej mi się podobały Młode Strzelby i 3:10 do Yumy
@Radell- święte słowa;)
Jonah Hex to wysoko budżetowy filmik
no nie no, z tym to poleciałeś. A co ma wysoki budżet do klasy filmu? A taki Avatar, w którym 85% to same efekty? A chociażby "Blair Witch Project", którego budżet nie był oszałamiający, a i tak odniósł ogromny sukces? Trochę pomyśl, kasa wszystkiego nie załatwi.

oglądałem cały film 2 razy pod rząd teraz gdy to pisze oglądam 3 raz
wow, 3 razy to naprawdę wiele, ale szczerze? Choćby "Powrót Króla" oglądałem znacznie więcej razy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a my z Ciebie patrząc na Twój... zresztą, patrząc na niektóre Twoje posty, pewnie będziesz miał jeszcze w najbliższych dniach bana
z westernami jest jak z grami- w grach coraz więcej ludzi patrzy na grafikę, a czarno-białe westerny to dla niektórych szajs... może i nieoglądałem zbyt wielu westernów. Może się nie znam. Ale skoro ten świetny, piękny Jonah hex czy Jonah Kleks czy tam jak on się zwie dostaje np. na Filmwebie 5,2, a na niektórych serwisach nawet ocenę 13%/100, to to nie jest dobry film. Tym bardziej, jeśli nie wyszedł on w polskich kinach. Tyle.

@topic- chyba najbardziej mi się podobały Młode Strzelby i 3:10 do Yumy
@Radell- święte słowa;)

no nie no, z tym to poleciałeś. A co ma wysoki budżet do klasy filmu? A taki Avatar, w którym 85% to same efekty? A chociażby "Blair Witch Project", którego budżet nie był oszałamiający, a i tak odniósł ogromny sukces? Trochę pomyśl, kasa wszystkiego nie załatwi.


wow, 3 razy to naprawdę wiele, ale szczerze? Choćby "Powrót Króla" oglądałem znacznie więcej razy...


Ej! fanie westernów skończysz mi zawracać dupę bo co patrze na E-mail to tam twoja wiadomość a bana nie dostane bo bez powodu bany się nie sypią podobają ci się swoje pieprzone westerny to nie wypowiadaj sie o nich publicznie bo mam to gdzieś ja zostałem fanem Jonah-Hexa moim zdaniem to piękny film, lepszego nie widziałem, a co sądzi o tym filmie 2 osoba mnie nie obchodzi.

ps: trzeba być naprawdę idiotą żeby kłócić się o filmy każdy ma inny gust :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ps: trzeba być naprawdę idiotą żeby kłócić się o filmy każdy ma inny gust :p

W tym momencie pokazałeś swój prawdziwy poziom. I jest on zatrważająco niski ;/

PRZECIEŻ KILKA POSTÓW WYŻEJ TO TY PISAŁEŚ, ŻE WEDŁUG CIEBIE BONANZA CZY WINNETOU TO GÓWNO I NIE WARTO TEGO OGLĄDAĆ!
A TERAZ OSKARŻASZ NAS (!!!), ŻE MY OBRAŻAMY TWÓJ GUST!
Rozdwojenie jaźni?

O ile kiedyś hokeista mnie lekko denerwował, przy tobie idzie dostać białej gorączki... Wpierw obrażasz i piszesz swoją opinię, a potem sam sobie zaprzeczasz.




W ogóle miałem się już w tym temacie nie wypowiadać, ale jak widzę takie brednie to mnie aż krew zalewa.

'Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem'.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Kalifie, Radell co najwyżej cytuje słowa redface'a.
PRZECIEŻ KILKA POSTÓW WYŻEJ TO TY PISAŁEŚ, ŻE WEDŁUG CIEBIE BONANZA CZY WINNETOU TO [censored-kpa:D] I NIE WARTO TEGO OGLĄDAĆ!
i z tym się zgadzam.
redface, jak piszesz coś w temacie to nie musisz mi też tego na priva wysyłać. Chcesz się tymi postami dowartościować czy coś? Bo Hokusia to Ty nigdy nie przebijesz:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możecie strzelić focha :D ale wszystkie westerny wyżej wymienione to GÓWNO

(...)
swoje pieprzone westerny to nie wypowiadaj
(...)

Uważaj sobie na słowa, to jest forum czyli dobro wspólne, a krytykowanie poglądów, jakich by nie było, w sposób mniej lub bardziej wulgarny, nie jest raczej, zgodne z regulaminem i moim poczuciem dobrego smaku.

Tak pro po nie podoba mi się, że wyzywasz userów od noobów. My wszyscy jesteśmy skończonymi idiotami, a ty jesteś pr0? Myślisz, że skoro jesteś w sieci, to możesz kozaczyć? Z takim podejściem, gościu, daleko nie najedziesz -.-


Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry