zakończony WestLotto maj

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
 1. Celem konkursu jest wytypowanie 6 szczęśliwych numerów.
 2. Udział w konkursie może brać każdy gracz posiadający konto w grze oraz na forum.
 3. W momencie otrzymania bana w The West lub na forum The West, gracz może zostać wykluczony z dalszego udziału w konkursie, a także może nie otrzymać żadnych nagród.
 4. Wybór numerów będzie odbywał się poprzez wytypowanie liczb w przeznaczonym do tego temacie.
 5. Użytkownik może jeden raz w miesiącu dokonać wyboru liczb. Kolejne odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.
 6. Jest możliwy wybór numerów w zakresie od 1 do 30.
 7. Wylosowane zostanie unikalnych (niepowtarzających się) 6 numerów z zakresu od 1 do 30.
 8. Nagrody:
  - 1 trafiony typ -> 25 obligacji (maksymalnie 40 nagród, w przypadku większej liczby zwycięzców nagroda zostanie proporcjonalnie zmniejszona)
  - 2 trafione typy -> Schowek na amunicję (maksymalnie 15 nagród, w przypadku większej ilości zwycięzców osoby, które jako ostatnie wytypowały liczby otrzymają nagrodę za 1 trafiony typ)
  - 3 trafione typy -> 50 obligacji (maksymalnie 10 nagród, w przypadku większej liczby zwycięzców nagroda zostanie proporcjonalnie zmniejszona)
  - 4 trafione typy -> 100 bryłek złota (maksymalnie 5 nagród, w przypadku większej liczby zwycięzców nagroda zostanie proporcjonalnie zmniejszona)
  - 5 trafionych typów -> Dowolnie wybrane dwa przedmioty z eventów z ubiegłego roku, musi być to przedmiot możliwy do sprzedaży na targu
  - 6 trafionych typów -> stary awatar
 9. Miesięcznie wytypować można maksymalnie unikalnych 6 liczb. Zgłoszeń na dany miesiąc można dokonywać do czasu losowania, które będzie miało miejsce w ostatnią sobotę miesiąca tj. dnia 29.05.2021.
 10. Nagrody będą przyznane za największą ilość trafionych numerów, co oznacza że jeśli trafisz np. 3 liczby to otrzymasz tylko nagrodę za 3 trafione typy.
 11. W przypadku, gdy gracz posiada tylko jedną postać, która ma już stary awatar możliwe są dwie alternatywne formy nagrody:
  *zmiana awatara na inny stary
  *1000 obligacji
 12. Liczby należy typować w wyznaczonym do tego temacie.
 13. Konkurs trwa od 01.05.2021 do 29.05.2021.
 14. Podanie wyników nastąpi w temacie z typowanymi liczbami, niezwłocznie po losowaniu.
 15. Nagrody można otrzyma tylko na konto, które brało udział w zabawie.
 16. W celu odbioru nagrody należy skontaktować się z supportem w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. W treści wiadomości należy podać na jakim świecie ma zostać przyznana nagroda.
 17. Nagrody zostaną rozdane w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.
 18. Członkowie The West Team nie mogą brać udziału w zabawie.
 19. Wyżej wymieniona nagroda nie może być wymieniona na gotówkę oraz inne alternatywne opcje. Nagroda nie może zostać przyznana innej osobie niż zwycięzcy.
 20. Organizatorem konkursu jest The West Team.
 21. Organizator zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub odwołania konkursu oraz niniejszego Regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia uczestników w razie katastrofy, wojny, niepokojów cywilnych lub wojskowych, a także w przypadku przewidywanego naruszenia obowiązujących przepisów prawa lub jakiegokolwiek innego zdarzenia poza kontrolą Organizatora. W innych przypadkach, jakiekolwiek zmiany dotyczące konkursu, będą ogłaszane uczestnikom przez organizatora najwcześniej jak to możliwe.
 22. Uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się i zaakceptowania Regulaminu konkursu. Potwierdzenie akceptacji zostanie dokonane przez uczestnika poprzez dołączenie do konkursu.
 23. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

w obecnym WestLotoo wylosowano następujące liczby:

3, 6, 12, 19, 20, 23

Zwycięzcom gratulujemy!
 
Status
Zamknięty.