Why ?

  • Rozpoczynający wątek Czmiel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu Ktoś zamyka tematy jak autor nie uzyskał jasnej odpowiedzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ponieważ odpowiedź na takie pytanie jest już w tym dziale. Nie wolno powtarzać pytań. Przeczytaj regulamin działu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prosze używać opcji "szukaj", moderator nie bedzie wiecznie przekierowywał daną osobe do innego tematu bo jej sie nie chcialo przeszukać forum. W taki sposob powstanie tylko duzo niepotrzebnych tematow. Proszę stosować sie do regulaminu bo bedą sie sypały ostrzeżenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobry moderator top osoba potrafiąca zapanować nad rozmową a nie zamykająca tematy po 1-2 odp. A tu to ponad 90% takich przypadków. W sumie bez sensu się o cokolwiek pytać bo zaraz będzie temat closed.

ty nie powinieneś być moderatorem tylko zamykaczem tematów nieważne czy autor pytania w pełni zrozumiał odpowiedz czy może ma inne pytania - zamknąć bo kolejny idiota nie potrafi użyć opcji szukaj.

powodzenia bo niedługo sam tu zostaniesz
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Stempello - mylisz się w całej rozciągłości. Dobry moderator to taki, który dba o porządek na forum, a nie taki który dopuszcza do 20 dyskusji dziennie na temat "jak zdobyć osioła" (pisownia oryginalna). Odpowiedź została udzielona = temat do zamknięcia.
Są wymienieni moderatorzy każdego z działów. Jeśli autor pytania nie jest usatysfakcjonowany odpowiedzią, to ZAWSZE może napisać pw do danego moderatora i albo dostanie wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, albo wątek zostanie otwarty jeśli mod uzna że dyskusję jednak można kontynuować w jakiś logiczny sposób... Tak działa każde normalne forum na świecie, więc nie rozumiem czemu akurat to jedno ma być wyjątkiem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
to ja co kmic zaprezentuje jaki to nasz tutejszy moderator jest uczynny i wyjaśnia zamknięte tematy

Odp: trolowanie
Cytat:
Napisał Stempello
zanim kogoś obrazisz rusz głową
wyobraź sobie że przeszukałem forum wyszukiwarką pod kątem słowa "osioł" - zero wyników!
a może miałem szukać jeszcze słów: czworonożny, ssak, osioł, koniowaty?
a do tego jeszcze pytałem się tam o konsekwencje przerwania zadania i dyskusja trwała.
Więc, odblokuj ten temat o napisz słowo przepraszam ... trochę myślenia i kultury


odpowiedź:
Wystarczylo przejrzec strony z pytaniami,ja znalazlem w ciagu 10 sec. wiec nie wciskaj mi tutaj ciemnoty, ze nie mogles znalezc, wystarczylo chciec. Ale pewnie latwiej jest zalozyc nowy temat zamiast skutecznie poszukac, wiec nie dziw sie, ze zrobilem tak jak zrobilem.

zapewniam cię że w tym przypadku korzystałem z opcji SZUKAJ i - o kuriozym - szukanie słowa osioł dawało zerowe wyniki. Ale masz przykład ze modowi co tu siedzi 24h/dobę zajęło to 10 sek. ja nie znalazłem i awansowałem do mina TROLL.

wybacz ale mam inne wyobrażenie o moderowaniu


ps. skąd ja znam Twój nick ... forum ogame?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe, znow się dyskusja robi xD No więc tak: ja wiem że post jest na forum, zwykle jedynym problemem jest ortografia użytkownika, dlatego nie można go znaleźć w szukaju, ale to nie znaczy że skoro nie można go szukajem znaleźć, wolno mi post zostawić. Jeśli wpiszesz w szukaju osla. Może powinnam edytować ten post i dopisać na koncu słowo osioł, żeby łatwiej było to znaleźć? Tylko, że wtedy użytkownik ktory napisał może nie być szczęśliwy ^^ Skoro samego osla trzeba szukać strona po stronie, to co jesli ktoś będzie się chciał zastosować do regulaminu i zacznie pytania przeszukiwać strona po stronie i czytać na co drugiej: osła można kupić w sklepie. Jakaś reguła musi być, bo inaczej zginiemy pod tymi postami.

BTW ten temat ma tytuł niezgodny z regulaminem... xD Nadaje się do usunięcia xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry