Więcej zestawów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30946
  • Data rozpoczęcia

Podoba się

  • Tak

    Głosy: 20 48,8%
  • Tak ale z poprawkami(podaj)

    Głosy: 2 4,9%
  • Nie (uzasadnij)

    Głosy: 12 29,3%
  • Mi to obojetnie

    Głosy: 7 17,1%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser30946

Gość
Gość
Jak będziemy mieć automazytacje to mamy więcej zestawów a taki np.: pojedynkowicz potrzebuje aż 4 pod obronę, atak, prace, prędkość i musi sobie zakładać eq samodzielnie a tak 2 klikniecia i jesteśmy ubrani. Propozcyja dość łatwa do wprowadzenia a grafika nie jest potrzebna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak to IG stwierdziło kupisz premkę będziesz miał więcej zestawów.

To się nie zmieni, IG chce na tym zarabiać. Sam to proponowałem na spotkaniu przedstawicieli z Onufrym.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Jak będziemy mieć automazytacje to mamy więcej zestawów a taki np.: pojedynkowicz potrzebuje aż 4 pod obronę, atak, prace, prędkość i musi sobie zakładać eq samodzielnie a tak 2 klikniecia i jesteśmy ubrani. Propozcyja dość łatwa do wprowadzenia a grafika nie jest potrzebna.

Tu akurat łatwo ten pomysł "zniszczyć"

Prędkość to wiadomo, że secik Indianina zawsze najlepszy, więc w EQ w wyszukiwanie wpisujesz indianina i wyskakuje cały set.

Do prac też nie trzeba niczego specjalnego. Klikasz prace i dobierasz eq, ew zestaw kinga, elfego poprzez wyszukanie ...

I teraz idealnie masz miejsce na atak i obronę :)

@Down:
No masz rację. Świąteczne dzwonki. Z nimi mam 784% prędkości (Koń freemana, złoty set). Nie da się więcej wyciągnąć ze zwykłych ubrań >.>
Chyba, że pan wszechmogący ma genialniejsze ubranie :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30826

Gość
Gość
z predkoscia to trzeba pokombinowac :) sam indianin to mało
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jak będziemy mieć automazytacje to mamy więcej zestawów a taki np.: pojedynkowicz potrzebuje aż 4 pod obronę, atak, prace, prędkość i musi sobie zakładać eq samodzielnie a tak 2 klikniecia i jesteśmy ubrani. Propozcyja dość łatwa do wprowadzenia a grafika nie jest potrzebna.

Dobrze że się tak rozpisałeś , rozważyłeś wszystkie aspekty , dodałeś banalną grafikę którą można by zrobić w paincie . Fajnie że wszystko wziąłeś pod uwagę , dobrze że poszukałeś czy takich tematów na forum nie było (było sporo).

Brak słów:kak:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Tu akurat łatwo ten pomysł "zniszczyć"


@Down:
No masz rację. Świąteczne dzwonki. Z nimi mam 784% prędkości (Koń freemana, złoty set). Nie da się więcej wyciągnąć ze zwykłych ubrań >.>
Chyba, że pan wszechmogący ma genialniejsze ubranie :)

Da się. Z zimowym koniem zamiast śkapiny Freemana. Jeśli zimowy jest normalnym ubraniem :)
 
Nikt normalny nie kupi automatyzacji tylko po to, by mieć jedynie więcej zestawów. Dobry dodatek do gry, ale powinien być dostępny w inny sposób, a nawet darmowy.

Samym skryptem się nie ustawi wszystkich ustawień (zresztą wymaga więcej niż dwóch kliknięć). Ubieranie się pod forty poprzez wpisywanie w szukajkę "Jere" czy coś takiego także wymaga sporej ilości kliknięć, a do tego pisania.
Ekwipunek celowo jest nieuporządkowany, przez co ciężko znaleźć daną rzecz bez szukajki.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
Tu akurat łatwo ten pomysł "zniszczyć"



@Down:
No masz rację. Świąteczne dzwonki. Z nimi mam 784% prędkości (Koń freemana, złoty set). Nie da się więcej wyciągnąć ze zwykłych ubrań >.>
Chyba, że pan wszechmogący ma genialniejsze ubranie :)



jak tyle? dasz ss eq?
ja mam bronie F eatona (20% speeda)
kon doca 200%

set indianina 75% i swiateczne dzwonki i mam 645
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Da się. Z zimowym koniem zamiast śkapiny Freemana. Jeśli zimowy jest normalnym ubraniem :)

No tak, Zimowy daje 7 jazdy konnej, ale u mnie na świecie ... :kak:

jak tyle? dasz ss eq?
ja mam bronie F eatona (20% speeda)
kon doca 200%

set indianina 75% i swiateczne dzwonki i mam 645

Proszę bardzo scr:
VcGlwNM.png


Jeszcze mam bonus zawadiaki + 20%, ale bez tego całego bonusu byłoby pewnie z 663%

@Down
No wiem,ze da się więcej, ale już o tym napisałem >.>
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30826

Gość
Gość
wow , nice ,macie jakies umki w jazde konna ze taki speed?
jest jakaś róznica pomiedzy koniami 200% ?
 

DeletedUser30492

Gość
Gość
wow , nice ,macie jakies umki w jazde konna ze taki speed?
jest jakaś róznica pomiedzy koniami 200% ?

Jest różnica pomiędzy koniami 200%. Zimowy koń daje +7 do jazdy konnej, czyli troche zwiększa prędkość
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
To ja mam 40 mph (1009%) w komplecie Indianina ( zamiast mustanga zimowy koń) plus złote bronie, plus dzwoneczki, i łęk siodła :D Jestem żołnierzem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie ważne kim jesteś. Ważne ile masz punktów umiejętności w jeździe konnej. Najlepszy eq do przemieszczania się jest podany wyżej, reszta zależy od rozłożonych umiejek. Teoretycznie mogę wszystkie wpakować w jazdę konną i będę śmigał jak rakietowy żółw. Tylko po co? :)
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Nie ważne kim jesteś. Ważne ile masz punktów umiejętności w jeździe konnej. Najlepszy eq do przemieszczania się jest podany wyżej, reszta zależy od rozłożonych umiejek. Teoretycznie mogę wszystkie wpakować w jazdę konną i będę śmigał jak rakietowy żółw. Tylko po co? :)

mam 0 w jazdę konną ;) można jesczcze wytrzymałe lejce zamiast łęku wtedy się jeszcze szybciej śmiga.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
No to masz naładowane w sprawność. Na jedno wychodzi :)
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Nie ważne kim jesteś. Ważne ile masz punktów umiejętności w jeździe konnej. Najlepszy eq do przemieszczania się jest podany wyżej, reszta zależy od rozłożonych umiejek. Teoretycznie mogę wszystkie wpakować w jazdę konną i będę śmigał jak rakietowy żółw. Tylko po co? :)

Zawadiaka ma podniesioną prędkość :kak:
 
Status
Zamknięty.
Do góry