Wiedźmin 2

  • Rozpoczynający wątek WOJOWNIKH
  • Data rozpoczęcia

Czy czekasz na Wiedźmina 2?

  • Tak, przechodziłem jedynkę.

    Głosy: 25 62,5%
  • Tak, nie przechodziłem jednak jedynki.

    Głosy: 8 20,0%
  • NIE.

    Głosy: 7 17,5%

  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
FAQ od CDP z dnia dzisiejszego (tzn. 20.04) mówi:
Wiedźmin 2 na całym świecie będzie taki sam. Nie będzie różnic terytorialnych poza językiem. Nie pojawi się również problem wersji ocenzurowanych, a więc nie trzeba importować gry, stosować łatek z nagością itp.
:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm czytałem książkę, oglądałem film, oglądałem też gameplay'e na yt i coś czuję że to może być to coś. A teraz pytanie do zapalonych fanów gry. Opłaca się brać po kolei za obydwie części i zmarnować sobie kolejny kawałek życia przed komputerem? Czy będę zawiedziony jak to zrobię? :p o_O
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Zdecydowanie TAK ;) Dwójka to mistrzostwo, lecz najpierw zagraj w pierwszą część :). Dla fanów to po prostu, coś więcej niż gra :p, teraz trzeba czekać na III :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepiej przejść najpierw I żeby tzw "save'y" były kompatybilne z II (tak słyszałem ::P:)
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Save nie dają aż tak wiele, trochę zmian w dialogach + dobra zbroja i dwa miecze na start :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja poczekam aż wyjdzie na konsole bo ma wyjśc.Na PC nie lubie za dużo grac. ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie zainstalowałem :D Muzyka w menu już mnie powaliła, mam nadzieję, ze dalej będzie jeszcze lepiej. 80 zł za taką grę... Grzech nie zagrać ;P
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Tak tylko zapominacie pisać o pewnych niedogodnościach takich, jak np: zwalona optymalizacja gry, ładne działanie na monitorach 4: 3 - takie czarne paski (ja nie narzekam, bo mam full HD : P) oraz "parę" innych błędów.

Oprócz tego to tak gra jest zajedwabista - szkoda tylko, że 3 akt jest dość krótki i jest mało questów pobocznych, ale liczę na DLC i może na coś takiego jak w jedynce Wiedźmin 2: Zabójca królów wersja rozszerzona (maży mi się taki dodatek jaki otrzymała gra sacred I zwiększający świat gry o jakieś 40% - w W2 mogło by zwiększyć sam akt 3 o jakąś jedną lokację i dać dodatkowe pare godzin zabawy).

Na marginesie nie zabijajcie inteligentnych ras - biedne złote smoki i tak ich mało dopiero w wiedźminie drugi się pokazał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nareszcie wyszedł ( przechodzę 2 raz :D )

Ja tak samo skończyłem grę ścieżka Vernon'a to teraz czas na ścieżkę Iorwetha gra warta swojej ceny tylko ze po przejściu czuje się lekki niedosyt ze gra tak szybko się konczy
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No i dobrze że tak jest :) bo jakbyś miał jej dość to byś kolejny raz jej nie przeszedł tak jak pewnie sporo innych gier.
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
Ja jedynkę przeszedłem 3 razy i potem żałowałem że to już koniec. Zdenerwowałem się tym że tyle grałem i nic z tego nie mam ,ale jak okazało się ze będzie można save z jedynki do dwójki wgrać to się ucieszyłem. Po kupieniu kolekcjonerskiej edycji na sam początek miłe zaskoczenie wiedziałem co ma tam być ale nie liczyłem na taką staranność figurki Geralta i wiedźmińskiego amuletu i orena po prostu cudo, dwójkę przeszedłem bardzo szybko i nie jestem zadowolony długościom gry ale reszta super mam dosyć dobrego kompa i mogłem sobie pozwolić na full detale i opłaca się to kupić mój kolega ma dosyć słabego kompa a i tak mu płynnie działało to dowodzi o świetności gry .
Moja ocena 9 na 10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry