Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

Zapraszamy do dyskusji na temat Wielkanocnego Eventu.
Ogłoszenie znajdziecie tutaj: KLIK

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
nie wiem czy dobrze zrozumiałem. kiedyś można było losować za jajka np za 48000 jajek był los o rownowartości 800 brył.w tym roku też tak będzie ?
bo jesli nie to po co mi 250000 jajek bo tylle srednio zbiera w evencie
 
Wysyłanie jajek każdego dnia będzie łatwiejsze, ponieważ zmniejszyliśmy czas oczekiwania na kolejną porcję jajek do 23 godzin.

Rzeczywiście, super ułatwienie... :I:
Już lepiej jakbyście dali wysyłkę co 12 godzin.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
"Więcej jajek....
15 sekundowe prace otrzymają więcej jajek niż dotychczas, dzięki czemu uzbieracie ich całą górę."

O ile miałaby wzrosnąć liczba jajek podczas 15 sekundowych prac? Pytam się nieprzypadkowo, ponieważ jak na becie sprawdzałem to liczba jajek za 15s wynosiła od 2 do 4, czyli tak jak zawsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy IG zrobi w końcu przycisk "Wyślij jajka do wszystkich znajomych" czy dalej będziemy klikać każdego po kolei?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Etriel to jak to w końcu z tymi jajkami? Będzie za nie można walczyć tak jak na becie? Jeszcze 2h temu widniała informacja że można walczyć teraz zmieniłaś post informacyjny i już takiej informacji nie ma. Na becie pojedynki za jajka są. Czy u nas ta opcja walki zostanie zablokowana? I jeszcze jedno pytanko czy bug z przekupywaniem bandytów w końcu został usunięty? Czy dalej będzie zabierało 10k jajek zamiast 500?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak nie będzie losowania za jajka to od razu można sobie odpuścić ten event.
 
nie wiem czy dobrze zrozumiałem. kiedyś można było losować za jajka np za 48000 jajek był los o rownowartości 800 brył.w tym roku też tak będzie ?
bo jesli nie to po co mi 250000 jajek bo tylle srednio zbiera w evencie

Nie można będzie losować za jajka. Jest to informacja, którą otrzymaliśmy dziś. Jajka możecie wykorzystywać do przekupywania bandyty oraz do skracania czasu oczekiwania na pojedynek.

"Więcej jajek....
15 sekundowe prace otrzymają więcej jajek niż dotychczas, dzięki czemu uzbieracie ich całą górę."

O ile miałaby wzrosnąć liczba jajek podczas 15 sekundowych prac? Pytam się nieprzypadkowo, ponieważ jak na becie sprawdzałem to liczba jajek za 15s wynosiła od 2 do 4, czyli tak jak zawsze.

Do tej pory średnio 2-3 jajka otrzymywaliśmy za 15 sekundowe prace. Aktualnie, z mojego doświadczenia można otrzymać średnio 4-5 jajek z takiej pracy. Nie jest to duży wzrost patrząc na jeden raport, jednak globalnie zdecydowanie zmieni przyrost waluty eventowej u tych graczy, którzy używają "piętnasto-sekundówek".

Czy IG zrobi w końcu przycisk "Wyślij jajka do wszystkich znajomych" czy dalej będziemy klikać każdego po kolei?

Nie, nigdy nie będzie takiego przycisku. Przesyłanie jajek/serc/aksamitek do znajomych, nie może odbyć się za pomocą jednego przycisku. Każdy gracz musi samodzielnie wysłać prezent do przyjaciół.

Nie no kuba są podobno skrypty na to.... "zrób se kurde sam" bo nam się nie chce :)
To nie skrypt a bot, zaś boty są zabronione i karane.
 

DeletedUser11008

Gość
Gość
A gdzie do jasnej anielki bonusy setów?! Znów trzeba szukać po nie ciekawej i mało atrakcyjnej wiki tw?! Bo ciężko wrzucić na forum... Onufry wróć!
 

DeletedUser19773

Gość
Gość
Pojedynki za jajka im się po prostu nie opłacają, za mało kasy im na konto wpływa. ;)
 
Śmiech na sali.

Jajka w evencie wielkanocnym zawsze służyły tylko do skracania czasu i ewentualnego przekupowania bandytów. Proszę się nie sugerować sytuacją na becie - świat ten jest światem testowym i nie wszystkie nowości i zmiany muszą ukazać się w takiej formie w zwykłej grze.

A gdzie do jasnej anielki bonusy setów?! Znów trzeba szukać po nie ciekawej i mało atrakcyjnej wiki tw?! Bo ciężko wrzucić na forum... Onufry wróć!

Wszystko jest ładnie i przejrzyście umieszczone w jednym artykule na Wiki. Bezpośredni link do niego znajduje się na dole ogłoszenia na forum - Wielkanoc 2016.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Jajka w evencie wielkanocnym zawsze służyły tylko do skracania czasu i ewentualnego przekupowania bandytów. Proszę się nie sugerować sytuacją na becie - świat ten jest światem testowym i nie wszystkie nowości i zmiany muszą ukazać się w takiej formie w zwykłej grze.

Zawsze można było rozpocząć pojedynek z czwartym bandytą za kwotę 48.000 jajek. O to cały czas nam chodzi :) O skracaniu czasy i przekupieniu za 480 jajek każdy pamięta :)
 

DeletedUser32590

Gość
Gość
Nie można będzie losować za jajka. Jest to informacja, którą otrzymaliśmy dziś. Jajka możecie wykorzystywać do przekupywania bandyty oraz do skracania czasu oczekiwania na pojedynek.

nie lepiej jak bys napisała że im wiecej wydacie kasy tym lepiej albo inaczej osoby które nie wydadzą kasy na bryłki nic nie dostaną, czyli znowu bogaty sie uzbroi a biedniejszy nie nic nei robicie dla graczy byle sie napchać i blokować wszystko co mozna miec za darmo, psujecie te gre

miało być ograniczenie w setach i co?? po co ludzie kase musza wydawać.

prościej napisz bez obijania w bawełne ze tylko kasa sie liczy


dodatku jak loteria ma potrwać kolo 20dni(3tyg)
to prosze odpowiedz mi na moje pytanie czy święta trwaja 3 tygodnie czy 3 dni???? i dlaczego ta loteria jest taka długa ?? etriel czekam na odpowiedz
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Nie można będzie losować za jajka. Jest to informacja, którą otrzymaliśmy dziś. Jajka możecie wykorzystywać do przekupywania bandyty oraz do skracania czasu oczekiwania na pojedynek.

Nie uważasz, że to już jest lekka przesada??? Ani za obligacje ani za jajka nie będzie można, tylko bryłki?? Po co mamy te obligacji? No i co ważniejsze po co zbierać jajka skoro będą tylko pożyteczne do skrócenia czasu??
Skoro inno zależy tylko na kasie to podajcie numer konta bankowego na forum i wspólnymi siłami uzbieramy kwotę jaką chcą - tylko niech wprowadzą możliwość losowania za jajka...

Z rok na rok coraz głupsze rzeczy wprowadzają...


NIBY GRA DARMOWA, A JEDNAK TRZEBA PŁACIĆ! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nie lepiej jak bys napisała że im wiecej wydacie kasy tym lepiej albo inaczej osoby które nie wydadzą kasy na bryłki nic nie dostaną, czyli znowu bogaty sie uzbroi a biedniejszy nie nic nei robicie dla graczy byle sie napchać i blokować wszystko co mozna miec za darmo, psujecie te gre
miało być ograniczenie w setach i co?? po co ludzie kase musza wydawać.
prościej napisz bez obijania w bawełne ze tylko kasa sie liczy

dodatku jak loteria ma potrwać kolo 20dni(3tyg)
to prosze odpowiedz mi na moje pytanie czy święta trwaja 3 tygodnie czy 3 dni???? i dlaczego ta loteria jest taka długa ?? etriel czekam na odpowiedz

Loteria jest dla przeznaczona dla każdego - zarówno dla osoby, która gra bez wydawania bryłek, dla gracza, który odkłada każda darmowa bryłkę i zbiera je w naszych konkursach, czy dla osoby chcącej wydać pieniądze na grę i relaks.

Jakie nagrody za wygrane pojedynki? Za każdy wygrany pojedynek gracz otrzymuje nagrodę, jednak nie zawsze jest ona z tej samej puli nagród. Mamy 4 rodzaje - Bardzo powszechny, Powszechny, Rzadki i Bardzo rzadki.

W pierwszej puli znajdują się pisanki, napoje, zielona koperta z obligacjami, medale bonusowe oraz kurczak. W puli przedmiotów powszechnych znajduje się czerwona koperta, napój mądrości, nakrycia głowy i naszyjniki eventowych zestawów oraz skrzynia. W trzeciej puli znajdują się złota koperta, dwie skrzynie oraz przedmioty z zestawów eventowych. Ostatnia, najrzadsza pula nagród to skrzynie zawierające ubrania z zestawów eventowych oraz bronie.

  1. Pojedynkując się z Dużym Fredem mamy największą szanse na wylosowanie przedmiotów z pierwszej puli, ale istnieje prawdopodobieństwo wylosowania z puli 2, 3 oraz 4. Im droższa pula nagród, tym mniejsza szansa na zdobycie tej nagrody.
  2. Podczas walki za 25 bryłek, największą szansę mamy na otrzymanie nagrody z puli powszechnej, ale istnieje prawdopodobieństwo otrzymania nagród z puli 3 i 4. W tym przypadku nie otrzymamy nagród z puli pierwszej.
  3. Podczas pojedynków za 150 bryłek złota, największą szanse mamy na otrzymanie przedmiotów z puli 3, czyli z puli rzadkich przedmiotów. Istnieje jednak prawdopodobieństwo na zdobycie przedmiotu z puli 4. Nie otrzymamy nagrody z puli 1 i 2.
  4. I tym samym, pojedynkując się z Westwoodem możemy wygrać jedynie nagrody z puli bardzo rzadkich przedmiotów.

Event nie jest odzwierciedleniem danego święta, nie ma tu stołu zastawionego jajkami, czy śniadania wielkanocnego. Przypominam, że jest to gra, w której wplatane są wydarzenia powiązane ze świętami. Nie muszą trwać tydzień, czy 3 dni. W The West eventy zazwyczaj trwają około 20 dni i jest to czas dodatkowej zabawy dla graczy.

Nie uważasz, że to już jest lekka przesada??? Ani za obligacje ani za jajka nie będzie można, tylko bryłki?? Po co mamy te obligacji? No i co ważniejsze po co zbierać jajka skoro będą tylko pożyteczne do skrócenia czasu??
Skoro inno zależy tylko na kasie to podajcie numer konta bankowego na forum i wspólnymi siłami uzbieramy kwotę jaką chcą - tylko niech wprowadzą możliwość losowania za jajka...

Z rok na rok coraz głupsze rzeczy wprowadzają...

Każdego roku, w większości eventów jest jedna opcja darmowa oraz dodatkowe płatne bryłkami. Tak było w zeszłorocznym Wielkanocnym Evencie i tak jest w tym roku. Nie widzę w tym większego problemu, ponieważ każdy ma szanse wygrać. Gracze mocno aktywni, mogą wydać jajka na skracanie czasu i przekupywanie bandyty w darmowych pojedynkach. Zmniejsza to szanse na wygranie skrzyni, ale daje jednakową szanse na wygranie setu tancerza, czy na zdobycie największej liczby wygranych pojedynków z rzędu.

Link do Wielkanocy 2015

czy wszyscy gracze zostaną sprawdzeni i 95% aktywnych graczy dostanie bana?
Zdecydowanie gracze będą sprawdzany pod katem używania botów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry