Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę mówić że mam zwidy, ale widziałem 220% "promocja"
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Ponawiam pytanie, czy można kupić dwa koszyki z jajkami i jakie to będzie miało skutki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pwewnie sami nie wiedzą, zaryzykowałbym ale później mi nie będą chcieli oddać uop jak coś
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
a mam glupie pytanie, mozna miec 1 koszyk czy wiecej? i czy jak wiecej to kazdy daje tyle jajek? ;)

Można mieć tylko jeden koszyk. Zapytałem się żeby wiedzieć na 100% i sprawdziłem również na sobie.

Nie, nie że sami nie wiemy. Po prostu nie zawsze ktoś od nas jest na forum i sprawdza co piszecie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ok, bo kupując 1 ciągle w sprzedazy jest nadal koszyk. dz za info fusek, porządny z ciebie człek
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ostatnie pytanko :) Bo napisane jest "Dziś 20% rabatu" Oczywiście czytając ze zrozumieniem można wywnioskować, że tylko dziś rabat trwa. Ale z doświadczenia z eventu walentynkowego wiem, że przez cały okres eventu trwał rabat. Czy można się spodziewać tego samego w tym przypadku? Bo brakuje mi kurka 10 obligacji a lepiej, żeby rabat nie zniknął :)

Proszę najechać na ten "%" lub na taki złoty zegar, który jest przy przedmiocie, gdy chcesz go kupić. Pokaże się wtedy data, w której można nabyć przeceniony przedmiot.

no ok, bo kupując 1 ciągle w sprzedazy jest nadal koszyk. dz za info fusek, porządny z ciebie człek

Jest w sprzedaży, bo po prostu jest, nie usuwają jak w wypadku kupienia itemu w wędrownym handlarzu. Polecam sprawdzać czy takowy przedmiot ma w swoim opisie słowo "unikat" nie wiem czy to różowy czy purpurowy kolor czcionki, nie znam się na kolorach :D Jednak jeśli takie słowo występuje to można kupić tylko jeden.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ma to słowo, ale z tego co pamiętam z workiem bryłek też tak było a dostałem info ze mozna kupic tego ile wlezie, ale naraz mozesz uzyc tylko 1szt
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Napisałem "takowy przedmiot" chodziło mi bardziej o te, które dają tą walutę eventową ;)
 

DeletedUser32590

Gość
Gość
co jak co ale na serwerze fortowym zrobiliście loterie no to już pop... was dobrze kasa dla was tylko w głowie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
John petarda - Nie ma takiej możliwości co w zwykłych zestawach, ponieważ koksu(100-150lvl) kupujący 100k baryłek walcząc z Westwood'em i resetując liczniki i kupując eliksir na energie i życie mógłby mieć wszystkie zestawy po kilkadziesiąt na każdy.
Co równa się wybuchowa mieszanka fortowa. (Też)
Lub sprzedając po kilka mil.
 
John petarda - Nie ma takiej możliwości co w zwykłych zestawach, ponieważ koksu(100-150lvl) kupujący 100k baryłek walcząc z Westwood'em i resetując liczniki i kupując eliksir na energie i życie mógłby mieć wszystkie zestawy po kilkadziesiąt na każdy.
Co równa się wybuchowa mieszanka fortowa. (Też)
Lub sprzedając po kilka mil.

Jelons nie wiem co bierzesz ale zmniejsz dawkę za mocno daje w dekiel
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widze ze jica strajkuje na loterii 19 losowan. Moze ludzie w koncu ruszyli glowa. Za to na klonie jakis geniusz juz puscil 320 ziko. Brawo Ty
 

DeletedUser

Gość
Gość
to pkt, ale przeliczylem to mniej wiecej na brylki i zlotowki
 

DeletedUser32573

Gość
Gość
A takie pytanko odnośnie pojedynku z bandytami. Jeśli biorę pojedynek za 800b/48k jaj to jeśli przegram z typem, to nie dostane itemu nawet jeśli go przekupie?
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Co do 15s to nic się nie zmieniło. Miały dropić 4-5 jaja z pracę a lecą w zakresie 2-4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry