Wielkanocna rozgrywka - dyskusja

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze,

temat ten służy do dyskusji na temat Wielkanocnej rozgrywki.
Ogłoszenie o rozgrywce: KLIK

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Nie będziemy mogli pojedynkować się za jajka? Z tego co pamiętam płaciło się po 1500:9000:45000 jajek i można było mieć lepszą wygraną. W tym roku tak nie ma? I jaka jeste dokładna data startu? :3
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Nie będziemy mogli pojedynkować się za jajka? Z tego co pamiętam płaciło się po 1500:9000:45000 jajek i można było mieć lepszą wygraną. W tym roku tak nie ma? I jaka jeste dokładna data startu? :3
Wyjaśniło się wszystko :D Usuńcie to :D
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Dzięki za wiadomość z wyprzedzeniem!
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Dlaczego wiadomość informacyjna dot. eventu weszła godzinę przed samym eventem?
Pozostałe gry Inno Games informują swoich graczy o eventach z kilkudniowym wyprzedzeniem.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
a co mnie beta obchodzi?
gramy na PL a nie na BETA.
 
Informacje o rozpoczęciu eventu pojawiły się w aktualizacji 2.53, czyli na ponad 7 dni przed aktualizacją.
Dodatkowe ogłoszenia pojawią się tak wcześnie, jak to możliwe.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Informacje o rozpoczęciu eventu pojawiły się w aktualizacji 2.53, czyli na ponad 7 dni przed aktualizacją.
Dodatkowe ogłoszenia pojawią się tak wcześnie, jak to możliwe.

Wielkanocna rozgrywka
Nasz coroczny, wielkanocny event rozpocznie się już niebawem. Od 3 do 24 kwietnia będziesz mógł pojedynkować się z czterema bandytami, kolekcjonować jajka i wygrywać wyśmienite nagrody.
Tuż przed rozpoczęciem się święta Wielkiej Nocy pojawi się nowa linia zadań, oraz zadania powtarzalne (dostępna od 13 kwietnia do 4 maja). W tym roku będziesz poproszony przez przyjaciół w Saloonie o pomoc przy przygotowaniu świąt.
Już niebawem więcej informacji pojawi się w ogłoszeniu o Wielkanocnej rozgrywce.

Etriel, 25. Mar 2017

Fakt. Aż ciężko przyznać, że mi to przemknęło. No ale broniąc się dopowiem że zazwyczaj takie tematy jak ten dodany godzinę przed startem zazwyczaj były parę dni wcześniej :) Może napomnieć tych wyżej aby faktycznie przysyłali to wcześniej?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Wydaje mi się, czy szansa na zdobycie naprawdę cennego przedmiotu została drastycznie zmniejszona?
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Kacper za mało bryłek zakupiłeś :D :D :D
Trzeba inwestować w lepsze itemki :p
 
Mi na 400 losowan 2 żółte za darmowe lub 25bryl wypadlo, z niebieskiej kategori raz na około 20 losowan cos leci :p
 
u mnie najlepiej wypadają loterie Bożonarodzeniowe ( dobre itemki trafiam ) ; loteria zajączkowa tak średnio a najgorzej wypada loteria święta zmarłych ( nawet najsłabszego jakiegoś paska trafić to już szczyt szczęścia ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry