Wojcieszy

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Czemu nie prowadzisz już bloga DzikiTW, który dawał o wiele więcej od tego, co tutaj przywództwo TWT zrobiło w ciągu ostatnich 5 lat?
Monotonność w prowadzeniu stała się już nudna... ciągle te same eventy, wstawianie bonusów i zadań polegających na przyniesieniu dwóch pomarańczy... Ostatnie co ciekawego dodałem na dzikitw to zadanie ,,sekrety the-west". Dodatkowo denerwował mnie powoli wordpress.com a postawienie strony trochę kosztuje... więc odpuściłem :)
Jak zdrówko, wszyscy zdrowi?
mam nadzieje ze słoneczko świeci i cieplutko
Zdrowi, zdrowi, dziękować. Słoneczko grzeje aż miło :)

Wojcieszy

Członek obsługi gry
1Co tam ciekawego Wojcieszy porabiasz w Tw?
2Planujesz pograć na świeżutkiej Pensylwanii? :)
1. Nic... Ustawiłem urlop na wszystkich jagodziarskich kontach (i polecam wszystkim płaczącym o migracje zrobić to samo) a na huronie robię po 1000szt nowych przedmiotów z rzemiosła xD
2. Konto pewnie zrobię, ale tylko po to by po tygodniu ustawić urlop :)

Dlaczego porzuciłeś projekt 1001 cytatów Fuska po zaledwie 114 cytatach? Czy to fusek się stoczył? Przestał być śmieszny? Czy może tkwi w tym jakaś inna makabryczna tajemnica?

Onufry napisał:

Bądź bohaterem w swoim domu i zainstaluj porządną przeglądarkę.
Skąd ten avatar?
Lenka lubi pluszaki nawet jeśli to gryzonie ,wystarczy że są białe i przypominają owieczki
biel to czyste intencje a zęby to oznaka zdrowia dla tego na handlu niewolnikami zaglądali w zęby a nie pod sukienkę spodnie I;)

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Dlaczego porzuciłeś projekt 1001 cytatów Fuska po zaledwie 114 cytatach? Czy to fusek się stoczył? Przestał być śmieszny? Czy może tkwi w tym jakaś inna makabryczna tajemnica?
Irytował mnie interfejs facebooka w planowaniu wiadomości... większość z cytatów dałem z jakiegoś narzędzia, które usprawniało wystawianie postów na zapas, lecz coś się w nim zmieniło (chyba przestało być darmowe :p) i odpuściłem sobie. A czy fusek się stoczył? Ojj bardzo xD Większość cytatów jest z przed kilku lat, kiedy to częściej pisaliśmy na czacie, teraz rzadko zaglądam na czat.
Skąd ten avatar?

nie wielka garstka ogarnia to co sugerował Wojcieszy
WIĘKSZOŚĆ woli slogany na ten tenat a tu nie chodzi o politykę nawet na świecie tylko o IG
:))