Wojenne Ścieżki - Gonzales Fortowy 2023r - terminarz

Status
Zamknięty.

kruK629

Członek obsługi gry
Drodzy Towarzysze Broni,

Został przyjęty następujący format rozgrywek dla 8 drużyn
Format: każdy z każdym
W tym wątku będą publikowane szczegółowe terminarze wraz z stroną w jakiej dana drużyna występuje. Przypomnę, że zgodnie z regulaminem punkt. 10 walki będą toczyły się w następującym formacie:
Drużyna A – Atak vs Drużyna B Obrona
Drużyna B – Atak vs Drużyna A Obrona

Rozkład Jazdy

Godzina Bitew zostanie podana po konsultacji z kapitanami drużyn
 
Proszę o informację, czy te rozgrywki traktujemy jako, jak to zostało nazwane w regulaminie, "fazę finałową"?
Chodzi mi szczególnie o to, czy remis w dwumeczach z wieloma drużynami jest normalnym zjawiskiem, a ewentualną dogrywkę rozegramy między drużynami, które na koniec mają taką samą ilość pkt. zgodnie z @regulamin: @pkt.14?
 
Proszę o informację, czy te rozgrywki traktujemy jako, jak to zostało nazwane w regulaminie, "fazę finałową"?
Chodzi mi szczególnie o to, czy remis w dwumeczach z wieloma drużynami jest normalnym zjawiskiem, a ewentualną dogrywkę rozegramy między drużynami, które na koniec mają taką samą ilość pkt. zgodnie z @regulamin: @pkt.14?
Został przyjęty format "każdy na każdego" gdzie ostatnie mecze mają odbyć się 12 grudnia więc widać tutaj od razu że jest to "faza finałowa" (tak jak to nazwałeś). Dogrywka powinna zostac rozegrana pomiędzy zespołami z takimi samymi pkt - pytanie co jeśli kilka drużyn będzie miało tyle samo pkt.
// @kruK629 uważam, że dobry format zostały wybrany - uniknie to celowych flag itp. ponieważ każdy pkt będzie się liczył
 

kruK629

Członek obsługi gry
Proszę o informację, czy te rozgrywki traktujemy jako, jak to zostało nazwane w regulaminie, "fazę finałową"?
Chodzi mi szczególnie o to, czy remis w dwumeczach z wieloma drużynami jest normalnym zjawiskiem, a ewentualną dogrywkę rozegramy między drużynami, które na koniec mają taką samą ilość pkt. zgodnie z @regulamin: @pkt.14?
Tak, zgodnie z formatem każdy z każdym nie przewiduje fazy pucharowej i finałowej-ewentualne mogą być dogrywki :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry