Wojna kolorów - wstęp

Status
Zamknięty.
Jako że założyłem wojnę ras (podstawę wojny województw i podobnych), proponuję teraz wojnę kolorów.

Proponuję by teraz każdy dał po jednym kolorze.

Pierwsze 16 przechodzi dalej.
Nazwa powinna być kolorem. Zapisujemy go jednym słowem (może być czerwony, łososiowy, miętowy, ale nie jakiś "kompozyt" lub zapis kodem (np. FF0000 nie jest dopuszczalne). Nie wyróżniamy także ciemnych i jasnych kolorów (zatem bez ciemnoczerwonych, jasnoczerwonych etc.)

Na część właściwą zostanie założony kolejny temat, a poproszę wtedy o kasację tego.


Jako pierwszy kolorek: Purpurowy.

Zatwierdzone kolory:
1. Purpurowy
2. Limonkowy
3. Pomarańczowy
4. Alabastrowy
5. Czarny
6. Niebieski
7. Zielony
8. Czerwony
9. Żółty
10. Beżowy
11. Turkusowy
12. Szary
13. Różowy
14. Brązowy
15. Granatowy
16. Złoty
post edytowany w miarę na bieżąco. W wersji finalnej ich kolejność zostanie rozlosowana
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Limonkowy, a jak braknie to jeszcze pomarańczowy, biały, cyjanowy, morski, turkusowy, błękitny, purpurowy, fioletowy, magentowy, niebieski, czarny, biały, szaryy i granatowy.

Proponuję je pokolorować, a na starcie dać po 45 pkt + codziennie wszystkie -1 (mogę tego pilnować). Odstęp 4h byłby idealny.

Pozdrawiam: KyNiuXD / Krzysiek
 
Limonkowy, a jak braknie to jeszcze pomarańczowy, biały, cyjanowy, morski, turkusowy, błękitny, purpurowy, fioletowy, magentowy, niebieski, czarny, biały, szaryy i granatowy.

Proponuję je pokolorować, a na starcie dać po 45 pkt + codziennie wszystkie -1 (mogę tego pilnować). Odstęp 4h byłby idealny.

Pozdrawiam: KyNiuXD / Krzysiek

Czekam na kolejne 14 kolorów od INNYCH użytkowników. Jeśli się nie pojawią, to sam zaproponuję, zapewne parę najprostszych i najbardziej rozpoznawalnych kolorów.

Zaczynanie od 64 punktów się przyjęło i tak będzie.

-1 nie pilnuj. Twoja nieobecność na forum akurat była zupełnie uzasadniona (zdaniem zarówno moderacji, jak i zdrowego umysłowo grona użytkowników forum). Moderację minusa powierzam sobie, opiekunom forum i redaktorom. Czasem zaglądałem do tych tematów, to sumiennie wykonywali swoją rolę w tym sympatycznym SPAM-temacie.

Odstępów także nie potrafisz pilnować (ostatni wpis w województwach był po niepełnych 6 godzinach). 6 godzin zostaje i nie podlega to dyskusji.


Także pragnę przypomnieć, że nawet w działach ze SPAMEM nie można zamieszczać dowolnych treści w dowolnym miejscu. Jeśli temat ma swoje zasady i nie ma sprzeciwu moderacji, to wpisy zaprzeczające idei tematu będą usuwane, a delikwent ma upomnienia a nawet skalp.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry