WOJNY KLANÓW - całkiem nowa mapa... dla wszystkich!

Czy wprowadzenie WOJNY KLANÓW to dobry pomysł?

• W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.
Należy rozgraniczyć zdrowy rozsądek oraz utrzymanie ekonomii na stabilnym poziomem z zadowoleniem graczy.

Z reguły im więcej dostajemy tym jesteśmy bardziej szczęśliwi, każdy się cieszył kiedy dostawał pudełka z energią, apteczki i tony waluty eventowej, bo sam z siebie więcej losował i wydawał mnie $$ na dopalacze. Tylko, że mało kto dostrzega w takiej sytuacji, że rynek staje się mniej chłonny, wystarczy spojrzeć jak drastycznie spadły ceny herbat, śpiworów czy też prymek. Pomijam kwestie związane z ceną zestawów eventowych, bo do tej pory trzymam po 20 sztuk jakiegoś szajsu typu tatanka, bo nawet tego na rynek się nie opłaca wystawiać.

Fusku to, że ktoś Ci dziękuje nie oznacza, że wyszedł na tym na plus. Niestety krótkowzroczność jest dosyć częstą cechą.

I żeby nie było nie obwiniam Cię Fusku za to, że na większości światów zrujnowałeś rynek rzemieślniczy, bo Inno też ma swoje za uszami. Dodając 3-4 razy do roku jakieś kłosy czy inne piórka z których wylatują nam tony potek na reskill, obligacje i prochy na speeda. Nie dość, że i tak obligacje służą tylko i wyłącznie do kupowania doniczek oraz kiszenia ich do grudnia to gra sama z siebie blokuje nam możliwość wydawania ich na reskillowe potki.

Kompletna destabilizacja ekonomii oraz balansu jest widoczna na każdym kroku.

Tylko czekać aż z 15 sekundówek będą lecieć Guarany i inne gówna, a taki speedy911 będzie wniebowzięty (Fusek wróććććć).

Nie spoko, rozumiem, sam się spostrzegłem że nie robię najlepiej.

Cały model zdobywania expa, hajsu czy waluty eventowej jest zrobiony tak na odwal. Forty powiny dawać najwięcej, tak samo jak pojedynki, może przynajmniej obie aktywności by odżyły. Przygody nie powinny w ogóle w mojej opinii dawać waluty eventowej skoro podczas tychże przygód można robić i inne rzeczy. Za samą bitwę powinno być o wiele więcej niż jest obecnie, skoro ludzie wolą iść sobie budować. Tak samo obligacje powinny być bardziej opłacalne, bo obecnie nie są, jedynie na grudzień się przydają, ale nie można zebrąc powyżej 3k (prócz listów). Także kolejny powód by nie chodzić na bitwy. Raz, że expa jest bardzo mało, wręcz śmiesznie nisko, dwa obligacje się praktycznie w ogóle nie przydają... nie wiem czemu IG nie wprowadza jakis wyprzedaży za obligacje, nawet nie zmniejszając ilości wyprzedaży za bryłki, robiąc nawet słabsze sety, ale konkurencyjne z eventowymi, byleby pozbyć się tych obligacji.

W sumie gadam tutaj o tym co powinno się zmienić, raz że to nie jest od tego temat, dwa pewnie i tak tego nie zmienią, a szkoda. Nic tylko czekać na śmierć tej gry tak max do końca 2023 w mojej skromnej ocenie.

Twórcy gry sami zabili forty i to nie problem Gallifreyów.
- Dziwne naliczanie expa, co z tego że zrobisz 100+ uników jak nie dostaniesz 6k expa?
- Brak balansu, w większości gracze mają brak szans na wykręcenie podobnego dmg jak ci w Oficerze.
- Brak nagród czegokolwiek.
- Już samo 6k expa to jest niezły żart, gdy jest 2019 rok.
- Niezrównoważone sojusze z wielu powodów, jak są bitwy 20 vs 40 to nikomu się nie chcę na to chodzić jak przegrywasz x raz.
- Płaczące community, temu coś nie pasuje tamtemu też, a każdemu nie dogodzisz.
Można by wymieniać kolejne, ale no to i tak nic nie zmieni XD.
Nie ma co się nawet męczyć na jakąkolwiek naprawę tego, bo to strata czasu. xD

https://dziennikthewest.pl/wywiad-z-lead-community-managerem-i-game-designerem/ - Tu jest idealne podsumowanie w jakim aktualnie miejscu jest The West od paru lat. (Bardzo możliwe, że to wywiad z etriel, ale już dokładnie nie pamiętam)

a taki speedy911 będzie wniebowzięty (Fusek wróććććć).
Pisz co chcesz, ale Fuskowe nagrody co najwyżej sprowadziły na Gali sporo mulciaków i offków, to jednak za mały kaliber żeby obarczać go winą za popsucie ekonomii w Weście. Opanuj się trochę :)

Słusznie zauważyłeś, że mamy za dużo eventów, pseudo eventów, mini eventów i jeszcze co tam oni wymyślają, a SUPER sety (Tatanki, Shermana) idą do śmietnika... bo kto gra obecnie namiętnie w przygody?

Mamy przesyt setów różnego typu i to one już bardziej niż Gali psują ekonomię. Problem jest złożony i nie da się go naprawić jednym kliknięciem :/

Pytanie czy ktoś tam wyżej widzi problem i zechce to wszystko naprostować?

PS: światełko w tunelu widać, mamy już skromniejsze nagrody za Gali, zobaczymy czy pójdą za ciosem i wprowadzą kolejne "regulacje".

PS2: naprawa ekonomii w grze nie poprawi nic na fortach :(

Naprawdę zabawna jest twoja wiara, dalej myślisz, że etriel cokolwiek zrobi? Oni tam wszyscy potrafią tylko tworzyć propagandę lul.
Kasa musi się zgadzać, ruszą tyłki jak będzie mniej monet na koncie... a jak wiadomo to gracze głosują swoimi portfelami.

PS: Jutro zarzucę na forum coś co będzie później można dać Lence i o co będzie można ją później męczyć, coś robić trzeba, jak to się mówi "nadzieja umiera ostatnia" :eek:

Nie ruszą, bo gra jest szykowana od odłączenia od wsparcia. Nie ważne czy będziesz zawracał dupę lence, etriel czy papieżowi.

Pisz co chcesz, ale Fuskowe nagrody co najwyżej sprowadziły na Gali sporo mulciaków i offków, to jednak za mały kaliber żeby obarczać go winą za popsucie ekonomii w Weście. Opanuj się trochę :)
Opanować to polecam sztukę czytania ze zrozumieniem.

[...] pudełka z energią, apteczki [...] wydawał mnie $$ na dopalacze. Tylko, że mało kto dostrzega w takiej sytuacji, że rynek staje się mniej chłonny, wystarczy spojrzeć jak drastycznie spadły ceny herbat, śpiworów czy też prymek.

I żeby nie było nie obwiniam Cię Fusku za to, że na większości światów zrujnowałeś rynek rzemieślniczy, bo Inno też ma swoje za uszami.

Przez te lata spędzone na tw i propozycje innych graczy,odnośnie gry ,rozwiązań itd. nie widze poprawy czy jakieś propozycje graczy były wdrążone w gre by ją ożywić? jak tak to jakie wyniki? Dałbym se spokój z tym bo to samo mówi za siebie ...

Już raz to wklejałem tutaj, ale specjalnie dla Ciebie raz jeszcze -->
Więcej wiary ;p !

Pozdrawiam :uuu)
Wiary ale w co dokładnie? pytam o konkrety teraz dokładnie ... kiedyś zaczynały się forty było po 860 luda dzisiaj nie ma kompletów na większości światów na małych fortach... o czym tutaj mamy rozmawiać?!

Oj tam, szczegóły :p , pisz z ludźmi, zobacz ile mają ciekawego do powiedzenia :D . Trzymaj się ;d .
To że mają to jedno A drugie to wdrążenie to w świat TW .... dla mnie dość osób przelało tu swoje wypociny by gra jak to dzisiaj "odżyła" jak widać do dziś dnia z mizernym skutkiem....

Status
Zamknięty.