Wolgaryzmy na czacie

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika ReadyLuke, 10. Paź 2019.

Poleć tę stronę

?

Co sądzisz o tym pomyśle?

1. Jestem za

2. Jestem przeciwny(komentarz mile widziany)

3. Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

Wyniki będą widoczne dopiero po zagłosowaniu.
  1. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    Drodzy gracze i Lenka,
    biorąc pod uwagę opinie i uwagi z tematu https://forum.the-west.pl/index.php?threads/pegi-16.62774/page-2#post-564612 wpadłem na idealny pomysł(nie autorski), który dosyć łatwo moim zdaniem wprowadzić do gry. Tak żeby jedni i drudzy byli zadowoleni. Mianowicie w Ustawieniach mogłaby powstać opcja włączenia i wyłączenia filtru wyrazów potocznie uznanych za wulgarne. Po wprowadzeniu do gry taki filtr byłby automatycznie aktywny. Gracz miałby wybór jak chce widzieć czat. Osoby, które by miały filtr wyłączony widziałyby czat taki jaki jest a osoby z włączonym filtrem widziałyby wiadomości troszkę zmienione. Otóż w wiadomości, która by posiadała wulgaryzm owo słowo byłoby automatycznie zastąpione np. "Ale [wulg.] pogoda". I żeby nikt mi tu nie pisał, że to trudne do zrobienia. Nie, nie jest bo sporo gier co gram takie coś stosuje(więc jest do zrobienia) i każdy jest zadowolony bo ma zapewnioną wolność i wybór. Skończyłoby się donosicielstwo, punkty, TWT miałoby mniej roboty.
    Pozdrawiam, RL

jk377 i DeeLore lubią to.
  2. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    <Tak wiem, że w tytule jest błąd>

3. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    81
    Nie liczyłbym na to :<.

4. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    156
    Zgodnie z życzeniem pomysłodawcy, piszę komentarz bo jestem na nie.

Jestem przeciwny bo nie wiem o co ta cała "draka" ;> . Tak ludzie są uzależnieni od wulgaryzmów, że inaczej się nie da? Serio? Nie wiem, pytam się [nie oczekuję odpowiedzi, to skrót myślowy], bo po prostu nie rozumiem tego. Tyle innych słów można tym zastąpić, że ja tego nie ogarniam, sry :D . W większości przypadkach daję głos nie mam zdania, ale tutaj zagłosowałem po prostu zgodnie ze swoim sumieniem, czyli na nie - uszanujcie to proszę, nie mam na celu nikogo swoim zdaniem obrażać :> . To tylko moje osobiste odczucie, widocznie jestem mocno "konserwatywny" i trochę inaczej na to patrzę. Jestem za tym aby zostało jak jest w tej kwestii.

Pozdrawiam!

ReadyLuke lubi to.
  5. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    63
    rozwalająco bezsensowny "pomysł", ludzie...

pod blok na ławeczkę i rozmawiać do woli (uważać tylko na butelki z okien)

6. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    66
    ;-[
    Wpadłeś na genialny pomysł, chcesz by IG wprowadziło filtr z możliwością łamania regulaminu, gdzie pod kropkami… i innymi pierdołami ukrywałaby wulgaryzmy, jeśli masz problem z zachowaniem powściągliwości z używaniem wulgarnych słów to sam sobie możesz ściągnąć jakiś indywidualny skrypt, który będzie Cię informował, że przeginasz z przecinkami, tak jak wspomniał Cpt. Słownictwo jest wystarczająco bogate i nie musisz się uciekać do przeklinania by podkreślić własną osobowość, a swoje emocje możesz wyrazić w bardzo subtelny sposób, po co uciekać się do mitów i prymitywnych odruchów subkultury łaciny podwórkowej? Wielu uważa się przez to lepszymi, bardziej dowartościowanymi, ale to tylko ich własne wyimaginowane pojęcie o wartości. B-)

7. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    Nie wiem dlaczego personalnie do mnie tak wyjeżdżasz. Od samego początku ideą było wolność wypowiadania się. Nie chodzi o to bym mógł sobie ulżyć ale żeby każdy mógł pisać tak jak chce. Niejednokrotnie widzi się na czatach jak nawet najbardziej spokojne osoby czasem napiszą coś cenzuralnego i od razu masa zgłoszeń leci. Zawsze jest też opcja ignorowania gracza

8. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    63

możesz wypowiadać się swobodnie, ale to nie znaczy ze musisz używać wulgaryzmów... ty tak na poważnie z tym? nie dla beki?... jak tak, to sorry, dno...

9. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    @ReadyLuke
    Weź te woje propozycje przedstaw w formie pytań Lence. Po prostu je zadaj w odpowiednim temacie, bo tam uzyskasz odpowiedź, a przynajmniej jest to temat do zadawania pytań CM, ktory sama zapoczątkowala i obiecała odpowiadać. Polecam tam. Zadaj pytanie jak najbardziej szczegółowo by rozjaśnić całą sytuację, a nie potem dopytywać się co tydzień czy dwa o kolejne sprawy zwiazane z Twoim danym pomysłem.

10. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    63

po jakiego? to "kupa" a nie propozycja, ktoś musi być po prostu głupi, tak głupi by takie coś proponować i dalej o tym dyskutować...