WPŁYW GRACZY NA ŚWIAT - GALLIFERY

Czy jesteś za wprowadzeniem tego pomyśłu?

• W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .
Witam.

Każdy z nas wie że ten pomysł nie przejdzie ale zapraszam do głosowania.

Bierzemy na przykład serwer PENSYLWANIA

Zwróćmy uwagę na to że Polska ma przywilej rozgrywania bitew na środkowym forcie "Gallifery" gdzie na innych marketach nie jest to batalia co tygodniowa jak u nas.

Przychodzi nowy miesiąc, sierpień.
Miasto, które zajmuje pierwszą pozycję w rankingu miast jest automatycznie przypisane do podpalenia bitwy na środkowym forcie walcząc tym samym o mistrzostwo serwera Pensylwanii(lub innego serwera, na którym rozgrywana będzie bitwa).
Gdy dane miasto nie zorganizuje bitwy między 20:00 a 20:30 - bitwa w daną Niedziele się nie odbywa i dane miasto traci 50 poziomów rozbudowy kościoła oraz możliwość uczestnictwa w tej rozgrywce do końca miesiąca.
Gdy miasto przegra swój atak, ustępuje kolejnemu miastu(top2) wyzwanie środkowego fortu w następnym tygodniu + traci odpowiednią ilość punktów w rankingu.
Gdy miasto wygra swój atak, zdobywa odznakę mistrza tygodnia, +5% prowizji targowej ze wszystkich transakcji na serwerze do kasy miejskiej, ustala ilość dziennych bitew w danym tygodniu.
Przynależność do sojuszu - tak jak dotychczas - nie oznaczałoby przymusu wyboru strony.

Pomysł i ewentualne jego rozwinięcie, wymagałoby:
Ustalenia nowej punktacji dla bitew na środkowym forcie.
Drobnych zmian w kodzie gry, na które liczyć raczej nie powinniśmy....
Większą ingerencję graczy w sytuacje na świecie
Dodanie panelu sterowania oraz uprawnień dla mistrzów tygodnia
Możliwość burzenia budynków(czyt. cofania poziomów rozbudowy) w miastach
Większej, aktywnej A PRZEDE WSZYSTKIM UCZCIWEJ ZAŁOGI TWT na co liczyć raczej na pewno nie możemy....

Podsumowując... pomysł słaby pewnie, ale rozwinąć i stworzyć na forum coś swojego w ten deseń lub inny możemy przecież sami!
Rywalizacja między serwerowa? CZEMU NIE!
Wystarczy z głową ustalić na jakich zasadach i można przecież rywalizować liczbami na forum!

Mistrzostwa klasowe ? Bob, zawa, wojak i pepek - 4 chopa, jedna drużyna!
Jak już kilkamy gramy czy też się użalamy to spróbujmy coś od siebie zorganizować na własną rękę, żeby ani TWT ani IG nie miało na to wpływu.
W wielu innych grach, takie wewnętrzne organizowane eventy przez graczy były strzałem w dziesiątkę a z tego co sie rozejrzałem na forum i poza nim - nic tutaj nie miało takiego jeszcze miejsca więc drzwi otwarte są na wszystko.

FANOWSKIE IN SIDE GAME uważam za otwarte.
Stwórzmy coś tutaj, by tym leniom pełnym pogardy opadła kopara że zwykli gracze tacy jak my, potrafimy lepiej wykorzystać potencjał naszych postaci, fortów i dostępnych tam badziewi na rozrywkę, której oni w życiu by nie wymyślili.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

Generalnie sam pomysł na to, żeby jakoś te bitwy na środkowym forcie "znormalizować" i żeby było to podobne choć w części do normalnych, zorganizowanych bitew jest jak najbardziej na miejscu i stoję za nim murem, ale sposób jaki tutaj opisałeś jest trochę zbyt..."pokręcony"? Bo w przypadku nowego serwera jak najbardziej takie coś będzie się sprawdzało, ale na starych światach top miasta to wypełnione budowniczymi z tysiącami godzin, martwe miasta gdzie każdy tylko klika 4/9h budowy i wychodzi.
Ja myślę, że na każdym świecie powinni zostać wyznaczeni stróżowie, którzy by pilnowali porządku i dbali o to, aby te bitwy jakoś wyglądały.
Załóżmy, że przykładowo trzech byłoby wyłonionych przez graczy w ankiecie, a dwóch wskazałaby Lenka lub szeryf na dany świat.

TLDR Jestem i zawsze będę na tak aby stworzyć z bitew na środku normalne bitwy, ale w nieco innej formie - do obgadania z graczami w jakiej.

Pozdrawiam,
SELFIE

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Każdy z nas wie że ten pomysł nie przejdzie ale zapraszam do głosowania.
...

Zwróćmy uwagę na to że Polska ma przywilej rozgrywania bitew na środkowym forcie "Gallifery" gdzie na innych marketach nie jest to batalia co tygodniowa jak u nas.
Z tego co mi się wydaje, kiedyś były rozmowy o tym, by bitwy na gali były regularne również na innych serwerach, ale jak wszyło, tego nie chce mi się sprawdzać.
Przychodzi nowy miesiąc, sierpień.
Miasto, które zajmuje pierwszą pozycję w rankingu miast jest automatycznie przypisane do podpalenia bitwy na środkowym forcie walcząc tym samym o mistrzostwo serwera Pensylwanii(lub innego serwera, na którym rozgrywana będzie bitwa).
Gdy dane miasto nie zorganizuje bitwy między 20:00 a 20:30 - bitwa w daną Niedziele się nie odbywa i dane miasto traci 50 poziomów rozbudowy kościoła oraz możliwość uczestnictwa w tej rozgrywce do końca miesiąca.
Gdy miasto przegra swój atak, ustępuje kolejnemu miastu(top2) wyzwanie środkowego fortu w następnym tygodniu + traci odpowiednią ilość punktów w rankingu.
Gdy miasto wygra swój atak, zdobywa odznakę mistrza tygodnia, +5% prowizji targowej ze wszystkich transakcji na serwerze do kasy miejskiej, ustala ilość dziennych bitew w danym tygodniu.
Przynależność do sojuszu - tak jak dotychczas - nie oznaczałoby przymusu wyboru strony.
xD W grze wszystko jest robione na jedno kopyto, eventy polegają na podmianie plików z obrazkami i wartościami setów, a ty chcesz dodać jakieś nowe ,,trudne" mechanizmy i to tylko dla 5% prowizji...

Większej, aktywnej A PRZEDE WSZYSTKIM UCZCIWEJ ZAŁOGI TWT na co liczyć raczej na pewno nie możemy....

Podsumowując... pomysł słaby pewnie,
oj tak
Rywalizacja między serwerowa? CZEMU NIE!
Yyy... bo się nie da?
Wystarczy z głową ustalić na jakich zasadach i można przecież rywalizować liczbami na forum!
Serwer który bardziej zaspamuje forum wygrywa?

Mistrzostwa klasowe ? Bob, zawa, wojak i pepek - 4 chopa, jedna drużyna!
Jak już kilkamy gramy czy też się użalamy to spróbujmy coś od siebie zorganizować na własną rękę, żeby ani TWT ani IG nie miało na to wpływu.
W wielu innych grach, takie wewnętrzne organizowane eventy przez graczy były strzałem w dziesiątkę a z tego co sie rozejrzałem na forum i poza nim - nic tutaj nie miało takiego jeszcze miejsca więc drzwi otwarte są na wszystko.

FANOWSKIE IN SIDE GAME uważam za otwarte.
Stwórzmy coś tutaj, by tym leniom pełnym pogardy opadła kopara że zwykli gracze tacy jak my, potrafimy lepiej wykorzystać potencjał naszych postaci, fortów i dostępnych tam badziewi na rozrywkę, której oni w życiu by nie wymyślili.
? To ma być propozycja i zaprezentowanie pomysłu wywoływania bitwy przez topowe miasto, czy propozycja do konkursów robionych przez graczy? Na własną rękę możesz robić to co chcesz w grze... chcesz mieć bitwę boby vs boby? Dogadaj się z przeciwnym sojuszem lub zorganizuj manewry... Po co te negatywne nastawienie do TWT? Bo nie potrzymamy kredek w spólnej malowance graczy? !oooooo!

Co do gali, jak macie jakieś propozycje co do formuły (np. klasy, gracze vs admini, lvl, itp. (kiedyś była wiadomość od lenki/fuska z informacją co dokładnie mogą zmienić w gali)) to piszcie, ale kiedyś takie zabawy były i chyba nie za bardzo zdawały egzamin... Jedynym sensownym rozwiązaniem dla gali jest chyba danie kilku osobom generała, by one gwiazdkowały, ale to rodzi pewne niebezpieczeństwo, że pierwsze skrzypce będą grały znajomości... płacz graczy gwarantowany :)

i dane miasto traci 50 poziomów rozbudowy kościoła
haha Serio?

Chociaż czemu nie.. Za to miasto które wygra, zyskuje 50 poziomów rozbudowy kościoła. Kit z tym że ludziom kompletnie zasięg ucieknie, ale niech będzie ;)

Ja bym jeszcze dodał hahah całkiem fajną propozycję. Aby zamiast top miasto tracić 50 poziomów kościoła, zostało całkowicie zburzone, a jego mieszkańcy otrzymali namiot :D

A poważnie, bez ingerencji w konstrukcję, punkty miasta itd. Jestem jak najbardziej na tak za mistrzostwami fortowymi, no ale bez tego.. burzenia kościoła xD
Ale może nie znam się na żartach, stary pryk już jestem <<:-] Pozdrawiam :)
Oczywiście oddam głos na tak, ale na to co wyżej :D

Super Wojtuś że pokazujesz kunszt operowania cytatami.

Pomysł strasznie surowy, miałem nadzieję że komuś podsunie jakiś inny z który się rozwinę.
Propozycje odnośnie gry - tak brzmi ten dział więc zamiast wytykać oczywiste absurdy nabijając sobie post do licznika to jeden z drugim przedstawił by swoją koncepcję na urozmaicenie gry. Jedni wolą korzystać z tego co mają pod nosem, drudzy szukają zmian, trzeci kolekcjonują porażki innych.

Bum, chciałem dobrze, wyszło jak zawsze.

Wyburzyć Gallifrey w cholerę, nie dość, że strata czasu na uczestnictwo w takim szajsie, to jeszcze nagrody z tych skrzynek takie, że szkoda gadać.
hahah :D Też bym wolał skrzynię livingstona zamiast losowej nagrody do 70 obligacji ale dobra kolba też cieszy :D
Narzekanie było jest i będzie. Też kiedyś narzekałem, a teraz to jakoś bawi to wszystko. :)

Galifrey jest okay, tylko przydałoby się go trochę powiększyć jeszcze względem zwykłych dużych fortów, tak 400 do 480
ale.. Niezależnie od tego co będzie i czego nie będzie.. Narzekanie zawsze będzie modne. :D add me!

nazwagracza

Blada Twarz
Hej,
Moim zdaniem pomysł na plus, chociaż pomysł Kościoła i jakieś zmienianie jego poziomów za wygranie/nie wyzwanie jest zły. Nagrody powinny być ufundowane, jeśli miałyby to być rozgrywki między miastami, to Gali jest chyba za dużym fortem (w mieście to chyba do 50 osób) i te 50 miałoby atakować, a pozostałe bronić? (myślę, że topowe miasta zawsze byłyby w obronie w takim przypadku, żeby ktoś inny nie wygrał i wygranie takiej bitwy graniczyłoby z cudem. Moim zdaniem można byłoby korzystać z dotychczasowej formy, ale np. miasto zbierałoby punkty za swoich mieszkańców biorących udział w Gali i co miesiąc byłaby przeznaczona jakaś nagroda dla członków tego miasta (którzy przez cały miesiąc byli w tym mieście - żeby zapobiec jakiejś migracji na koniec miesiąca do zwycięskiego miasta) Uważam, też że każdy członek miasta, który nie bierze udziału w Gali powinien dawać miastu ujemne punkty - zapobiegnie to np. przekazywaniem nagród pomiędzy nieaktywnymi graczami/multikontami. (przynajmniej w jakimś stopniu). Wiem, że część osób nie lubi/chce chodzić na Gali, ale dlaczego przez taką osobę ma cierpieć całe miasto, w takim przypadku proponuję, żeby na początku miesiąca byłaby możliwość wyznaczenia listy osób, które zadeklarują, że nie chcą brać udział w tej rywalizacji (wiąże się to z brakiem nagród dla tej osoby, a jednocześnie powoduje możliwość brania udział w Gali w przypadku zmiany decyzji)
Pozdrawiam,
Nazwa