Wrestling- ulubieńcy (ulepszone)

  • Rozpoczynający wątek Pan Edziu
  • Data rozpoczęcia

Który/Którzy (Od razu przewiduję, że John Cena)


  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Głosujcie na ulubieńców. Można zaznaczyć kilku:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest, ale tam nie ma aż tylu opcji i możliwości wyboru kilku
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, teraz to jakoś wygląda :D
Moje głosy na Christina, Chrisa Jericho, Johna Morrisona, Reya Mysterio i The Undertakera...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzie jest Jack Swager, Ted Di Biase, Kofi, Shaemus, Drew?
Czemu tylko Jeff Hardy jest z TNA, tam jest masa zdolnych chłopaków np.
AJ Styles, Morgan, Abyss, MCMG, Gen Me, Amazing Red, Rob Terry, Suiside, Oni wszyscy przewyższają "cyrkowców" z WWE o klasę
Edit: zapomniałem o Stingu, którego tu brakuje, jak i również Jarrecie, i Shanon Moore
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie,zgodzę się ze Spalletim.Tu są tylko z wwe (po za Jeffem).Czemu nie ma Aj'a,Amazing Reda,Stinga?To są lepsi zawodnicy niż niektórzy tutaj wymienieni...A i też Sheamus'a nie ma a to przecież były mistrz wwe.Drew który jest obecnie mistrzem interkontylentalnym...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tym temacie chodziło mi o WWE. A poza tym jest ,,tylko" 30 opcji w ankiecie:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tylko bo ja widze "tylko" 23. JEFF JEST W TNA!!! już od dobrych 4 miechów
wiec ankieta nie jest tylko z wwe
 

DeletedUser

Gość
Gość
To się powinno pisać,że tylko z wwe jest...a w ogóle po co taka ankieta?Wszyscy zaznaczają Jaśka i Reya...

Edit:A i po co dałeś HBK'a skoro go już w wwe nie ma?A chyba wiem dlaczego...Ty żyjesz wrestlingiem z ESC gdzie Wm bedzie za 2 tygodnie:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ta, jak WrestleMania była 28 marca, a 25 kwietnia puszczają na Extreme. Ankieta już trochę tu jest. A z tym Jeffem to po prostu szczegół:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No...Tyle,że mógłbyś dać jeszcze coś z Tna,bo to jest o wiele lepsze niż wwe...Bo w polsce to komentarze na ESC są do dupala:pA i widzisz ja nie wiem kiedy jest Wm na ESC a ty wiesz to znaczy,że oglądasz:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsze to było, jak któregoś kwietnia Undertaker na ESC powiedział do HBK, że rozwali go 28 MARCA!
 

DeletedUser

Gość
Gość
HBK szkoda, że już nie walczy ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że Rey Misterio! :cool:
Ale też wielu innych :D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry