Wrestling vs Boks

  • Rozpoczynający wątek kubal161
  • Data rozpoczęcia

Co wolisz

  • Wrestling

    Głosy: 54 50,9%
  • Boks

    Głosy: 52 49,1%

  • W sumie głosujących
    106
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co wolicie Wrestling czy Boks.
Jeżeli lubicie wrestling to piszecie jeszcze waszą ulubioną branżę.

Ja wolę wrestling i uwielbiam branże RAW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wrestling to aktorstwo ,już wolałbym w filmie zagrać ,niż podporządkować się do scenariusza jaki dadzą mi przed walką (żenadaaaAAAAaaaAAAa).
Wolę boks :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie.Wrestling to bajka,udawane jest wszystko.A boks to sama siła,ciosy i przyjmowanie tych ciosów.Ja wolę jednak wrestling,ale podałeś przykład pasujący do siebie jak piernik do wiatraka.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Boks...
Wresling to udawane jak by to było 100% prawda to przynajmniej krew by była a tak to aktorstwo ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no w niektórych walkach krew się leje i nie jest to ketchup!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ledaro to co napisałeś nie ma sensu ,zaprzeczasz sam sobie :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jezu...Ja wiem,że wrestling jest udawany,ale czasami w walkach krew się leje.I nie wiem jak oni to robią,ale jest to na pewno prawdziwa krew...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no w niektórych walkach krew się leje i nie jest to ketchup!

Ledaro to co napisałeś nie ma sensu ,zaprzeczasz sam sobie :]

Ja osobiście nigdy ketchupem nie krwawiłem ;P Krew na pewno się leje na serio, przecież podczas 'walki' się może zdarzyć drobna pomyłka lub po prostu mogą tak zrobić, żeby było ciekawiej. Drobna krwawienie z nosa, czy ust to przecież ciężka kontuzja nie jest, a cyrkowcom za coś w końcu płacą...

A co do tematu to naprawdę ciężko porównać... Wrestling to dobre widowisko i ma bardzo fajną oprawkę. Z drugiej strony czekanie kilka miesięcy na walkę Adamka i obudzenie się w środku nocy, żeby tę walkę obejrzeć... To ma jednak swój klimat :)
 

DeletedUser20934

Gość
Gość
WRESTLING!!!!!!!!!!!!!!!!

WRESTLING!!! Moi ulubieni ziomkowie to: Rey Mysterio, Trippel H, Batista, Undertaker i CM Punk!

Tylko po tym jak CM Punk rozprawił się z Rey Mysterio to raczej skreślę go z listy :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wrestling-Brazylijska telenowela dla dziewczynek,udają,nie umieją się bic Boks-sport dla prawdziwych mężczyzn przynajmniej emocję są
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bobs-to jest sport dla prawdziwych facetów, a nie aktorstwo by wreslimg-.--to dziadostwo jest tylko widowiskowe
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Chcąc oglądać sport mamy oglądać film ? Bez przesady...::DD:
Zdecydowanie Boks
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wole wrestling, mój ulubiony zawodnik z RAW to John Cena a z Smackdown Rey Mysterio
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24326

Gość
Gość
wresling to narkotyki itp.dają se środki przeciw bólowe a krew to pigólki z jakąś substancją.wole wwe
 
Status
Zamknięty.
Do góry