[WSPÓŁPRACA] Serwer Team-Speak 3

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie forum' rozpoczęta przez użytkownika Arku1999, 10. Kwi 2018.

Poleć tę stronę

?

Jesteś za serwerem Team-Speak 3 na forum ?

1. Tak

58,3%
  2. Nie

41,7%
  1. Arku1999

Arku1999 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Witam, mianowicie chciałbym zaproponować wam współpracę.

Współpraca ta miałaby polegać na połączeniu mojego serwera Team-Speak 3 z waszym forum, oczywiście powinienem dostosować się do waszych zaleceń tak aby to wam było wygodniej z niego korzystać. Z mojej strony to tak jak wspomniałem, mam do zaoferowania serwer głosowy i mogę na nim zrobić praktycznie wszystko, zrobić strefy z podziałem na światy czy też sojusze, przygotować kanały na bitwy fortowe/przygody oraz zrobić specjalne rangi z ikonami dla każdego z miast czy nawet ikony rady miasta dla poszczególnych graczy - pomysłów może być jeszcze więcej.

Na serwerze jest jeszcze możliwość umieszczenia banera który będzie przekierowywał użytkowników na owe forum.

Co do utrzymania mojego serwera to, póki co sam go opłacam i pomocy nie potrzebuję, na razie staram się go rozwinąć oraz jestem w trakcie szukania przyjemnego forum, a fakt że gram w TW pare dobrych lat przyciągnął mnie z tą propozycją właśnie tutaj. :)

2. BossJwr

BossJwr Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Raczej żeby coś takiego miało miejsce to :

A) Musiałbyś być w teamie
    B] (opcjonalnie) Być dobrym kolegą Team-u :)

Co do samej kwestii ts-ów, to wydaję mi się że nikt, nie chce współpracować z osobą której się nie zna :)
    Ale fakt "fajnie by było", mieć kilka "ważnych" sojuszy na jednym ts, hehe. Ostatnia sprawa, to że Team Speak jest ogólnie tani w utrzymaniu i większość ma swój lub korzystają z Ventrillo/Discord .

3. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    90
    :)
    Discord jest o tyle dobry, że jest za darmo i można używać go na przeglądarce, lecz niestety... TS jest najlepszy :p
    Jeśli jakiś sojusz chce TS to można pisać do mnie to podczepię do swoich kanałów na ts3-24.eu (lub zakładacie sami, ale wtedy będziecie musieli sami ogarniać co dwa tygodnie zmianę opisu na aktualną datę).