Wspomnienia

Witam.Jako że z tej gry już nic nie zostało i sens grania w nią jest znikomy w porównaniu do kiedyś to chciałbym sobie powspominać starego TW.Jeżeli macie jakieś screeny ze starych czasów kiedy TW tętniło życiem to proszę wrzucajcie.Myślę, że nie tylko ja chciałbym sobie przypomnieć stare tw i klimacik jaki panował na serwerkach ;)
 

*** A ***

Blada Twarz
Fotki można powiększyć by sie doczytać.

Czerwiec 2017 (moje najstarsze foto rozmówki, przygody wtedy były u mnie codziennością, nawet 42 sesje dziennie szło robić, w tamtych czasach mój kasowy majatek to ledwie 200kk na wszystkie serwy)
Tekstyjpg_qrqwerq.jpg


Listopad 2017 (jedno z najstarszych screenów, wtedy przygody jeszcze miały sens)


Teksty-20_qnernhq.jpg


Październik 2018 (nawet uszek był kiedyś moim znajomym nim stał sie wrogiem widać na foto)

Teksty-20_qeqrsaw.jpg


Listopad 2018


Listopad-_qwrrwsa.jpg


Więcej fotek rozmówkowych nie były już robione
Uzbierane i przekroczone 2 kkk. grubo ponad 2 miliardy dolców. Ludzie sie rozeszli, jest o połowe mniej, przygody padły niemal do zera. Wymienników zmniejszyło sie o jakieś 50%, a zbieraczy chyba o 90%, zostały same zgredy i dinozaury co mają więcej żalu niż dobrego słowa do przekazania
Czas odejść z gry i w pamięci zachować dawne czasy
 
Fotki można powiększyć by sie doczytać.

Czerwiec 2017 (moje najstarsze foto rozmówki, przygody wtedy były u mnie codziennością, nawet 42 sesje dziennie szło robić, w tamtych czasach mój kasowy majatek to ledwie 200kk na wszystkie serwy)
Tekstyjpg_qrqwerq.jpg


Listopad 2017 (jedno z najstarszych screenów, wtedy przygody jeszcze miały sens)


Teksty-20_qnernhq.jpg


Październik 2018 (nawet uszek był kiedyś moim znajomym nim stał sie wrogiem widać na foto)

Teksty-20_qeqrsaw.jpg


Listopad 2018


Listopad-_qwrrwsa.jpg
:(

Więcej fotek rozmówkowych nie były już robione
Uzbierane i przekroczone 2 kkk. grubo ponad 2 miliardy dolców. Ludzie sie rozeszli, jest o połowe mniej, przygody padły niemal do zera. Wymienników zmniejszyło sie o jakieś 50%, a zbieraczy chyba o 90%, zostały same zgredy i dinozaury co mają więcej żalu niż dobrego słowa do przekazania
Czas odejść z gry i w pamięci zachować dawne czasy
Uuu, no kawał porządnej historii tutaj zawarłaś [dobrze, że tak mało mnie tutaj ok_:):p] .
Ps. Doceniam, że nie publikowałaś mych szeptów, zachowując "tajemnicę korespondencji" :DDD .

Będzie Nam Ciebie brakować :( !
 

Blackfish

Blada Twarz
Kasowanie konta przez A
cz1
1. Pisz, przez 2 miechy, że się kasujesz
2. Czekasz, aż ludzie będą pisać, że im Cb brakuje xD
3. Większość pisze, żeby wypie
4. Kilka zje. liczących, że coś im skapnie piszą, żeby została
5. a)kasuje się
-tworząc nowy nick
b) nie kasuje sie

Powtórz co kilka miechów.

Ps: cpt bonsai pisz za sb. Nikt tu za nią płakać nie będzie.
Ps2: Tfu na nią
 
Do góry